prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

ALPINA EST s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36283410aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 03. 200620 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
7 949 492 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ALPINA EST s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36283410
daňové identifikačné číslo
2022145466
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022145466
Sídlo
Rybničná 40, 831 06 Bratislava - mestská časť Vajnory, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 03. 2006
V registri
20 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 39657/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
932765
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
vnútroštátna nákladná cestná doprava,03. 03. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),03. 03. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),03. 03. 2006—
prieskum trhu,03. 03. 2006—
reklamná a propagačná činnosť,03. 03. 2006—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,03. 03. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti,03. 03. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti dopravy v rozsahu voľnej živnosti,03. 03. 2006—
osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb včítane vodiča, s výnimkou texislužby,03. 03. 2006—
prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,03. 03. 2006—
činnosť ekonomických, organizačných a účtovných poradcov,03. 03. 2006—
medzinárodná nákladná cestná doprava,04. 12. 2008—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom11. 05. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022145466: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022145466: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022145466IČ DPH SK2022145466Obdobia daňových registráciíDIČ 2022145466: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022145466: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022145466IČ DPH SK2022145466Obdobia daňových registráciíDIČ 2022145466: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022145466: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022145466IČ DPH SK2022145466
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202214546611. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 27. 03. 2006
daňové identifikačné číslo202214546610. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼67 % na 2 115 € a znížila tržby o ▼5 % na 7,95 mil. €.

Tržby

7 949 492 €

▼ 4,7 %

Výsledok hospodárenia

2 115 €

▼ 66,7 %

Aktíva

2 011 591 €

▲ 9,1 %

Vlastné imanie

273 819 €

▲ 0,8 %

Zadlženosť

86,4 %

Hrubá marža

0,6 %

Čistá marža

0,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 8 937 708 €. 2022: tržby 10 346 822 €. 2023: tržby 9 341 497 €. 2024: tržby 8 341 843 €. 2025: tržby 7 949 492 €.20 mil.10 mil.08,94 mil.10,35 mil.9,34 mil.8,34 mil.7,95 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 8 937 708 €. 2022: tržby 10 346 822 €. 2023: tržby 9 341 497 €. 2024: tržby 8 341 843 €. 2025: tržby 7 949 492 €.20 mil.10 mil.08,94 mil.10,35 mil.9,34 mil.8,34 mil.7,95 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 8 937 708 €. 2022: tržby 10 346 822 €. 2023: tržby 9 341 497 €. 2024: tržby 8 341 843 €. 2025: tržby 7 949 492 €.20 mil.10 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 46 974 €. 2022: výsledok hospodárenia 24 318 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 773 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 353 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 115 €.50 tis.25 tis.0+47 tis.+24,3 tis.+4,8 tis.+6,4 tis.+2,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 46 974 €. 2022: výsledok hospodárenia 24 318 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 773 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 353 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 115 €.50 tis.25 tis.0+47 tis.+24,3 tis.+4,8 tis.+6,4 tis.+2,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 46 974 €. 2022: výsledok hospodárenia 24 318 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 773 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 353 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 115 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 288 745 €, vlastné imanie 236 260 €. 2022: aktíva 3 106 100 €, vlastné imanie 260 578 €. 2023: aktíva 2 506 916 €, vlastné imanie 265 351 €. 2024: aktíva 1 844 386 €, vlastné imanie 271 704 €. 2025: aktíva 2 011 591 €, vlastné imanie 273 819 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 288 745 €, vlastné imanie 236 260 €. 2022: aktíva 3 106 100 €, vlastné imanie 260 578 €. 2023: aktíva 2 506 916 €, vlastné imanie 265 351 €. 2024: aktíva 1 844 386 €, vlastné imanie 271 704 €. 2025: aktíva 2 011 591 €, vlastné imanie 273 819 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 288 745 €, vlastné imanie 236 260 €. 2022: aktíva 3 106 100 €, vlastné imanie 260 578 €. 2023: aktíva 2 506 916 €, vlastné imanie 265 351 €. 2024: aktíva 1 844 386 €, vlastné imanie 271 704 €. 2025: aktíva 2 011 591 €, vlastné imanie 273 819 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 312 589 €, zásoby 85 447 €, pohľadávky 1 469 310 €, finančné účty 96 054 €. 2022: dlhodobý majetok 1 101 149 €, zásoby 103 288 €, pohľadávky 1 393 944 €, finančné účty 183 688 €. 2023: dlhodobý majetok 793 675 €, zásoby 94 551 €, pohľadávky 1 231 947 €, finančné účty 96 659 €. 2024: dlhodobý majetok 449 290 €, zásoby 78 943 €, pohľadávky 887 161 €, finančné účty 171 791 €. 2025: dlhodobý majetok 315 402 €, zásoby 61 655 €, pohľadávky 1 231 955 €, finančné účty 227 018 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 312 589 €, zásoby 85 447 €, pohľadávky 1 469 310 €, finančné účty 96 054 €. 2022: dlhodobý majetok 1 101 149 €, zásoby 103 288 €, pohľadávky 1 393 944 €, finančné účty 183 688 €. 2023: dlhodobý majetok 793 675 €, zásoby 94 551 €, pohľadávky 1 231 947 €, finančné účty 96 659 €. 2024: dlhodobý majetok 449 290 €, zásoby 78 943 €, pohľadávky 887 161 €, finančné účty 171 791 €. 2025: dlhodobý majetok 315 402 €, zásoby 61 655 €, pohľadávky 1 231 955 €, finančné účty 227 018 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 312 589 €, zásoby 85 447 €, pohľadávky 1 469 310 €, finančné účty 96 054 €. 2022: dlhodobý majetok 1 101 149 €, zásoby 103 288 €, pohľadávky 1 393 944 €, finančné účty 183 688 €. 2023: dlhodobý majetok 793 675 €, zásoby 94 551 €, pohľadávky 1 231 947 €, finančné účty 96 659 €. 2024: dlhodobý majetok 449 290 €, zásoby 78 943 €, pohľadávky 887 161 €, finančné účty 171 791 €. 2025: dlhodobý majetok 315 402 €, zásoby 61 655 €, pohľadávky 1 231 955 €, finančné účty 227 018 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 236 260 €, dlhodobé záväzky 226 167 €, krátkodobé záväzky 1 766 318 €. 2022: vlastné imanie 260 578 €, dlhodobé záväzky 700 178 €, krátkodobé záväzky 2 145 344 €. 2023: vlastné imanie 265 351 €, dlhodobé záväzky 561 784 €, krátkodobé záväzky 1 679 781 €. 2024: vlastné imanie 271 704 €, dlhodobé záväzky 451 981 €, krátkodobé záväzky 1 120 701 €. 2025: vlastné imanie 273 819 €, dlhodobé záväzky 385 292 €, krátkodobé záväzky 1 352 480 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 236 260 €, dlhodobé záväzky 226 167 €, krátkodobé záväzky 1 766 318 €. 2022: vlastné imanie 260 578 €, dlhodobé záväzky 700 178 €, krátkodobé záväzky 2 145 344 €. 2023: vlastné imanie 265 351 €, dlhodobé záväzky 561 784 €, krátkodobé záväzky 1 679 781 €. 2024: vlastné imanie 271 704 €, dlhodobé záväzky 451 981 €, krátkodobé záväzky 1 120 701 €. 2025: vlastné imanie 273 819 €, dlhodobé záväzky 385 292 €, krátkodobé záväzky 1 352 480 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 236 260 €, dlhodobé záväzky 226 167 €, krátkodobé záväzky 1 766 318 €. 2022: vlastné imanie 260 578 €, dlhodobé záväzky 700 178 €, krátkodobé záväzky 2 145 344 €. 2023: vlastné imanie 265 351 €, dlhodobé záväzky 561 784 €, krátkodobé záväzky 1 679 781 €. 2024: vlastné imanie 271 704 €, dlhodobé záväzky 451 981 €, krátkodobé záväzky 1 120 701 €. 2025: vlastné imanie 273 819 €, dlhodobé záväzky 385 292 €, krátkodobé záväzky 1 352 480 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 25 478 €. 2022: daň z príjmu 27 648 €. 2023: daň z príjmu 23 935 €. 2024: daň z príjmu 32 715 €. 2025: daň z príjmu 42 325 €.50 tis.25 tis.025,5 tis.27,6 tis.23,9 tis.32,7 tis.42,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 25 478 €. 2022: daň z príjmu 27 648 €. 2023: daň z príjmu 23 935 €. 2024: daň z príjmu 32 715 €. 2025: daň z príjmu 42 325 €.50 tis.25 tis.025,5 tis.27,6 tis.23,9 tis.32,7 tis.42,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 25 478 €. 2022: daň z príjmu 27 648 €. 2023: daň z príjmu 23 935 €. 2024: daň z príjmu 32 715 €. 2025: daň z príjmu 42 325 €.50 tis.25 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby8,94 mil.10,35 mil.9,34 mil.8,34 mil.7,95 mil.
Výsledok hospodárenia47 tis.24,3 tis.4,8 tis.6,4 tis.2,1 tis.
Aktíva2,29 mil.3,11 mil.2,51 mil.1,84 mil.2,01 mil.
Vlastné imanie236,3 tis.260,6 tis.265,4 tis.271,7 tis.273,8 tis.
Daň z príjmu25,5 tis.27,6 tis.23,9 tis.32,7 tis.42,3 tis.
Zadlženosť87,1 %91,6 %89,4 %85,3 %86,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
7,95 mil.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
2,01 mil.
Vlastné imanie
273,8 tis.
Daň z príjmu
42,3 tis.
Zadlženosť
86,4 %

2024

Tržby
8,34 mil.
Výsledok hospodárenia
6,4 tis.
Aktíva
1,84 mil.
Vlastné imanie
271,7 tis.
Daň z príjmu
32,7 tis.
Zadlženosť
85,3 %

2023

Tržby
9,34 mil.
Výsledok hospodárenia
4,8 tis.
Aktíva
2,51 mil.
Vlastné imanie
265,4 tis.
Daň z príjmu
23,9 tis.
Zadlženosť
89,4 %

2022

Tržby
10,35 mil.
Výsledok hospodárenia
24,3 tis.
Aktíva
3,11 mil.
Vlastné imanie
260,6 tis.
Daň z príjmu
27,6 tis.
Zadlženosť
91,6 %

2021

Tržby
8,94 mil.
Výsledok hospodárenia
47 tis.
Aktíva
2,29 mil.
Vlastné imanie
236,3 tis.
Daň z príjmu
25,5 tis.
Zadlženosť
87,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API