prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

BROKER´S B & B s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36283177aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 03. 200620 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BROKER´S B & B s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36283177
daňové identifikačné číslo
2022143200
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Mostná 13, 94901 Nitra, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 03. 2006
V registri
20 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 17796/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
395236
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti02. 03. 2006—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností02. 03. 2006—
reklamné činnosti02. 03. 2006—
faktoring a forfaiting02. 03. 2006—
finančný leasing02. 03. 2006—
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností ( realitná činnosť )02. 03. 2006—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom02. 03. 2006—
prieskum verejnej mienky02. 03. 2006—
upratovacie a čistiace práce02. 03. 2006—
demolácie, búracie a výkopové práce02. 03. 2006—
omietkárske práce02. 03. 2006—
maliarske a natieračské práce02. 03. 2006—
montáž sadrokartónu02. 03. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností02. 03. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností02. 03. 2006—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve11. 04. 2013—
prípravné práce k realizácii stavby11. 04. 2013—
kuriérske služby11. 04. 2013—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov11. 04. 2013—
poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla11. 04. 2013—
počítačové služby11. 04. 2013—
administratívne služby11. 04. 2013—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov11. 04. 2013—
vedenie účtovníctva11. 04. 2013—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí11. 04. 2013—
prenájom hnuteľných vecí08. 06. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022143200: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022143200Obdobia daňových registráciíDIČ 2022143200: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022143200Obdobia daňových registráciíDIČ 2022143200: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022143200
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202214320010. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 10. 2025 (rok porušenia 2018).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila zisk o ▼100 % na 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

0 €

▼ 100,0 %

Aktíva

0 €

▼ 100,0 %

Vlastné imanie

0 €

▼ 100,0 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 22 720 €. 2016: tržby 26 946 €. 2017: tržby 39 543 €. 2018: tržby 61 498 €. 2022: tržby 0 €.100 tis.50 tis.022,7 tis.26,9 tis.39,5 tis.61,5 tis.020152016201720182022Tržby2015: tržby 22 720 €. 2016: tržby 26 946 €. 2017: tržby 39 543 €. 2018: tržby 61 498 €. 2022: tržby 0 €.100 tis.50 tis.022,7 tis.26,9 tis.39,5 tis.61,5 tis.020152016201720182022Tržby2015: tržby 22 720 €. 2016: tržby 26 946 €. 2017: tržby 39 543 €. 2018: tržby 61 498 €. 2022: tržby 0 €.100 tis.50 tis.00201520172022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −2 237 €. 2016: výsledok hospodárenia 3 740 €. 2017: výsledok hospodárenia 3 829 €. 2018: výsledok hospodárenia 5 028 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.10 tis.0−2,5 tis.−2,2 tis.+3,7 tis.+3,8 tis.+5 tis.020152016201720182022Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −2 237 €. 2016: výsledok hospodárenia 3 740 €. 2017: výsledok hospodárenia 3 829 €. 2018: výsledok hospodárenia 5 028 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.10 tis.0−2,5 tis.−2,2 tis.+3,7 tis.+3,8 tis.+5 tis.020152016201720182022Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −2 237 €. 2016: výsledok hospodárenia 3 740 €. 2017: výsledok hospodárenia 3 829 €. 2018: výsledok hospodárenia 5 028 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.10 tis.0−2,5 tis.0201520172022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 36 472 €, vlastné imanie −3 309 €. 2016: aktíva 39 075 €, vlastné imanie 431 €. 2017: aktíva 28 206 €, vlastné imanie 4 260 €. 2018: aktíva 37 507 €, vlastné imanie 9 951 €. 2022: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.50 tis.0−5 tis.20152016201720182022Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 36 472 €, vlastné imanie −3 309 €. 2016: aktíva 39 075 €, vlastné imanie 431 €. 2017: aktíva 28 206 €, vlastné imanie 4 260 €. 2018: aktíva 37 507 €, vlastné imanie 9 951 €. 2022: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.50 tis.0−5 tis.20152016201720182022Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 36 472 €, vlastné imanie −3 309 €. 2016: aktíva 39 075 €, vlastné imanie 431 €. 2017: aktíva 28 206 €, vlastné imanie 4 260 €. 2018: aktíva 37 507 €, vlastné imanie 9 951 €. 2022: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.50 tis.0−5 tis.20152016201720182022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 28 586 €, zásoby 0 €, pohľadávky 980 €, finančné účty 6 906 €. 2016: dlhodobý majetok 21 989 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 833 €, finančné účty 15 253 €. 2017: dlhodobý majetok 15 392 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 801 €, finančné účty 7 013 €. 2018: dlhodobý majetok 28 060 €, zásoby 46 €, pohľadávky 2 522 €, finančné účty 6 879 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.50 tis.25 tis.020152016201720182022Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 28 586 €, zásoby 0 €, pohľadávky 980 €, finančné účty 6 906 €. 2016: dlhodobý majetok 21 989 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 833 €, finančné účty 15 253 €. 2017: dlhodobý majetok 15 392 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 801 €, finančné účty 7 013 €. 2018: dlhodobý majetok 28 060 €, zásoby 46 €, pohľadávky 2 522 €, finančné účty 6 879 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.50 tis.25 tis.020152016201720182022Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 28 586 €, zásoby 0 €, pohľadávky 980 €, finančné účty 6 906 €. 2016: dlhodobý majetok 21 989 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 833 €, finančné účty 15 253 €. 2017: dlhodobý majetok 15 392 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 801 €, finančné účty 7 013 €. 2018: dlhodobý majetok 28 060 €, zásoby 46 €, pohľadávky 2 522 €, finančné účty 6 879 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.50 tis.25 tis.020152016201720182022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −3 309 €, dlhodobé záväzky 22 232 €, krátkodobé záväzky 17 549 €. 2016: vlastné imanie 431 €, dlhodobé záväzky 16 531 €, krátkodobé záväzky 22 113 €. 2017: vlastné imanie 4 260 €, dlhodobé záväzky 8 550 €, krátkodobé záväzky 15 396 €. 2018: vlastné imanie 9 951 €, dlhodobé záväzky 21 342 €, krátkodobé záväzky 6 214 €. 2022: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.50 tis.0−5 tis.20152016201720182022Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −3 309 €, dlhodobé záväzky 22 232 €, krátkodobé záväzky 17 549 €. 2016: vlastné imanie 431 €, dlhodobé záväzky 16 531 €, krátkodobé záväzky 22 113 €. 2017: vlastné imanie 4 260 €, dlhodobé záväzky 8 550 €, krátkodobé záväzky 15 396 €. 2018: vlastné imanie 9 951 €, dlhodobé záväzky 21 342 €, krátkodobé záväzky 6 214 €. 2022: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.50 tis.0−5 tis.20152016201720182022Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −3 309 €, dlhodobé záväzky 22 232 €, krátkodobé záväzky 17 549 €. 2016: vlastné imanie 431 €, dlhodobé záväzky 16 531 €, krátkodobé záväzky 22 113 €. 2017: vlastné imanie 4 260 €, dlhodobé záväzky 8 550 €, krátkodobé záväzky 15 396 €. 2018: vlastné imanie 9 951 €, dlhodobé záväzky 21 342 €, krátkodobé záväzky 6 214 €. 2022: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.50 tis.0−5 tis.20152016201720182022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 1 059 €. 2017: daň z príjmu 1 018 €. 2018: daň z príjmu 1 337 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.09601,1 tis.1 tis.1,3 tis.020152016201720182022Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 1 059 €. 2017: daň z príjmu 1 018 €. 2018: daň z príjmu 1 337 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.09601,1 tis.1 tis.1,3 tis.020152016201720182022Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 1 059 €. 2017: daň z príjmu 1 018 €. 2018: daň z príjmu 1 337 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.09600201520172022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby22,7 tis.26,9 tis.39,5 tis.61,5 tis.0
Výsledok hospodárenia−2,2 tis.3,7 tis.3,8 tis.5 tis.0
Aktíva36,5 tis.39,1 tis.28,2 tis.37,5 tis.0
Vlastné imanie−3,3 tis.4314,3 tis.10 tis.0
Daň z príjmu9601,1 tis.1 tis.1,3 tis.0
Zadlženosť109,1 %98,9 %84,9 %73,5 %—

aj 2014 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
0
Vlastné imanie
0
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2018

Tržby
61,5 tis.
Výsledok hospodárenia
5 tis.
Aktíva
37,5 tis.
Vlastné imanie
10 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
73,5 %

2017

Tržby
39,5 tis.
Výsledok hospodárenia
3,8 tis.
Aktíva
28,2 tis.
Vlastné imanie
4,3 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
84,9 %

2016

Tržby
26,9 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
39,1 tis.
Vlastné imanie
431
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
98,9 %

2015

Tržby
22,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,2 tis.
Aktíva
36,5 tis.
Vlastné imanie
−3,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
109,1 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API