Súhrn
- Vznik
- 25. 02. 200619 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 90 298 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Zelené jablko, s.r.o. v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 36282413
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Zámočnícka 80/32, 90042 Dunajská Lužná, Slovenská republika
- Územie
- Dunajská Lužnáokres SenecBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 25. 02. 2006
- Zánik
- 10. 04. 2025
- V registri
- 19 rokov 1 mesiac
- Stav
- zaniknutý 10. 04. 2025
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 105946/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 696230
02
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
03
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 sa zo straty dostalo na zisk 110 795 € a zvýšila tržby o ▲128 % na 90,3 tisíc eur.
Tržby
90 298 €
▲ 128,0 %Výsledok hospodárenia
110 795 €
▲ 154,8 %Aktíva
587 091 €
▲ 6,8 %Vlastné imanie
−371 011 €
▲ 23,8 %Zadlženosť
144,4 %
Hrubá marža
122,7 %
Čistá marža
122,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 196 tis. | 7 tis. | 8 tis. | 39,6 tis. | 90,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 19,9 tis. | −313 tis. | −44 tis. | −202,2 tis. | 110,8 tis. |
| Aktíva | 424,6 tis. | 421,9 tis. | 635,9 tis. | 549,9 tis. | 587,1 tis. |
| Vlastné imanie | 126,8 tis. | −182,2 tis. | −308,4 tis. | −487 tis. | −371 tis. |
| Daň z príjmu | 5,6 tis. | 960 | 960 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 67,7 % | 143,2 % | 148,5 % | 188,6 % | 144,4 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- 90,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 110,8 tis.
- Aktíva
- 587,1 tis.
- Vlastné imanie
- −371 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 144,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 39,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −202,2 tis.
- Aktíva
- 549,9 tis.
- Vlastné imanie
- −487 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 188,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −44 tis.
- Aktíva
- 635,9 tis.
- Vlastné imanie
- −308,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 148,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −313 tis.
- Aktíva
- 421,9 tis.
- Vlastné imanie
- −182,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 143,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 196 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 19,9 tis.
- Aktíva
- 424,6 tis.
- Vlastné imanie
- 126,8 tis.
- Daň z príjmu
- 5,6 tis.
- Zadlženosť
- 67,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
04
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
05
Prepojenia
06
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
07
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.