prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

CORDATUM, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36281794aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 03. 200620 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
1 245 247 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CORDATUM, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36281794
daňové identifikačné číslo
2022135357
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022135357
Sídlo
541, 91953 Dechtice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 03. 2006
V registri
20 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 18165/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
881203
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti01. 03. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti01. 03. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti01. 03. 2006—
nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t01. 03. 2006—
prenájom hnuteľných vecí s výnimkou tých, na ktoré sa vyžaduje osobitné povolenie01. 03. 2006—
prenájom nehnuteľností vrátane poskytovania základných služieb a doplnkových činností ( prenájom strojov a zariadení, čistiace a upratovacie práce )01. 03. 2006—
reklamná činnosť01. 03. 2006—
obchodné a podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti01. 03. 2006—
usporadúvanie školení, seminárov, kurzov, vzdelávacích, spoločenských, kultúrnych a športových podujatí01. 03. 2006—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu01. 03. 2006—
prevádzkovanie sauny a solária01. 03. 2006—
masérske služby01. 03. 2006—
kúpa, predaj a prenájom motorových vozidiel01. 03. 2006—
poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni s individuálnou prípravou liekov18. 04. 2006—
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy28. 03. 2026—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov28. 03. 2026—
marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky28. 03. 2026—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 25. 10. 2017
Oprávnená osoba
RADOSLAV TOTH │ law firm, s.r.o. · od 25. 10. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022135357: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022135357: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022135357IČ DPH SK2022135357Obdobia daňových registráciíDIČ 2022135357: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022135357: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022135357IČ DPH SK2022135357Obdobia daňových registráciíDIČ 2022135357: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022135357: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022135357IČ DPH SK2022135357
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202213535711. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 04. 2006
daňové identifikačné číslo202213535710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲54 % na 7 168 € a zvýšila tržby o ▲47 % na 1,25 mil. €.

Tržby

1 245 247 €

▲ 46,7 %

Výsledok hospodárenia

7 168 €

▲ 53,7 %

Aktíva

269 522 €

▲ 42,4 %

Vlastné imanie

3 704 €

▲ 390,3 %

Zadlženosť

98,6 %

Hrubá marža

0,9 %

Čistá marža

0,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 761 409 €. 2022: tržby 810 668 €. 2023: tržby 757 931 €. 2024: tržby 848 817 €. 2025: tržby 1 245 247 €.2 mil.1 mil.0761,4 tis.810,7 tis.757,9 tis.848,8 tis.1,25 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 761 409 €. 2022: tržby 810 668 €. 2023: tržby 757 931 €. 2024: tržby 848 817 €. 2025: tržby 1 245 247 €.2 mil.1 mil.0761,4 tis.810,7 tis.757,9 tis.848,8 tis.1,25 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 761 409 €. 2022: tržby 810 668 €. 2023: tržby 757 931 €. 2024: tržby 848 817 €. 2025: tržby 1 245 247 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 867 €. 2022: výsledok hospodárenia −48 225 €. 2023: výsledok hospodárenia 573 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 664 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 168 €.10 tis.0−50 tis.+867−48,2 tis.+573+4,7 tis.+7,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 867 €. 2022: výsledok hospodárenia −48 225 €. 2023: výsledok hospodárenia 573 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 664 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 168 €.10 tis.0−50 tis.+867−48,2 tis.+573+4,7 tis.+7,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 867 €. 2022: výsledok hospodárenia −48 225 €. 2023: výsledok hospodárenia 573 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 664 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 168 €.10 tis.0−50 tis.+867+573202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 283 417 €, vlastné imanie 41 712 €. 2022: aktíva 217 546 €, vlastné imanie −6 513 €. 2023: aktíva 191 733 €, vlastné imanie −5 940 €. 2024: aktíva 189 206 €, vlastné imanie −1 276 €. 2025: aktíva 269 522 €, vlastné imanie 3 704 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 283 417 €, vlastné imanie 41 712 €. 2022: aktíva 217 546 €, vlastné imanie −6 513 €. 2023: aktíva 191 733 €, vlastné imanie −5 940 €. 2024: aktíva 189 206 €, vlastné imanie −1 276 €. 2025: aktíva 269 522 €, vlastné imanie 3 704 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 283 417 €, vlastné imanie 41 712 €. 2022: aktíva 217 546 €, vlastné imanie −6 513 €. 2023: aktíva 191 733 €, vlastné imanie −5 940 €. 2024: aktíva 189 206 €, vlastné imanie −1 276 €. 2025: aktíva 269 522 €, vlastné imanie 3 704 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 24 645 €, zásoby 51 714 €, pohľadávky 124 805 €, finančné účty 82 253 €. 2022: dlhodobý majetok 1 020 €, zásoby 49 802 €, pohľadávky 80 809 €, finančné účty 85 915 €. 2023: dlhodobý majetok 13 992 €, zásoby 42 964 €, pohľadávky 76 492 €, finančné účty 58 285 €. 2024: dlhodobý majetok 8 909 €, zásoby 44 864 €, pohľadávky 85 983 €, finančné účty 49 450 €. 2025: dlhodobý majetok 36 718 €, zásoby 49 496 €, pohľadávky 104 186 €, finančné účty 79 122 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 24 645 €, zásoby 51 714 €, pohľadávky 124 805 €, finančné účty 82 253 €. 2022: dlhodobý majetok 1 020 €, zásoby 49 802 €, pohľadávky 80 809 €, finančné účty 85 915 €. 2023: dlhodobý majetok 13 992 €, zásoby 42 964 €, pohľadávky 76 492 €, finančné účty 58 285 €. 2024: dlhodobý majetok 8 909 €, zásoby 44 864 €, pohľadávky 85 983 €, finančné účty 49 450 €. 2025: dlhodobý majetok 36 718 €, zásoby 49 496 €, pohľadávky 104 186 €, finančné účty 79 122 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 24 645 €, zásoby 51 714 €, pohľadávky 124 805 €, finančné účty 82 253 €. 2022: dlhodobý majetok 1 020 €, zásoby 49 802 €, pohľadávky 80 809 €, finančné účty 85 915 €. 2023: dlhodobý majetok 13 992 €, zásoby 42 964 €, pohľadávky 76 492 €, finančné účty 58 285 €. 2024: dlhodobý majetok 8 909 €, zásoby 44 864 €, pohľadávky 85 983 €, finančné účty 49 450 €. 2025: dlhodobý majetok 36 718 €, zásoby 49 496 €, pohľadávky 104 186 €, finančné účty 79 122 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 41 712 €, dlhodobé záväzky 333 €, krátkodobé záväzky 241 372 €. 2022: vlastné imanie −6 513 €, dlhodobé záväzky 150 €, krátkodobé záväzky 223 909 €. 2023: vlastné imanie −5 940 €, dlhodobé záväzky 451 €, krátkodobé záväzky 197 222 €. 2024: vlastné imanie −1 276 €, dlhodobé záväzky 605 €, krátkodobé záväzky 189 877 €. 2025: vlastné imanie 3 704 €, dlhodobé záväzky 14 742 €, krátkodobé záväzky 251 076 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 41 712 €, dlhodobé záväzky 333 €, krátkodobé záväzky 241 372 €. 2022: vlastné imanie −6 513 €, dlhodobé záväzky 150 €, krátkodobé záväzky 223 909 €. 2023: vlastné imanie −5 940 €, dlhodobé záväzky 451 €, krátkodobé záväzky 197 222 €. 2024: vlastné imanie −1 276 €, dlhodobé záväzky 605 €, krátkodobé záväzky 189 877 €. 2025: vlastné imanie 3 704 €, dlhodobé záväzky 14 742 €, krátkodobé záväzky 251 076 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 41 712 €, dlhodobé záväzky 333 €, krátkodobé záväzky 241 372 €. 2022: vlastné imanie −6 513 €, dlhodobé záväzky 150 €, krátkodobé záväzky 223 909 €. 2023: vlastné imanie −5 940 €, dlhodobé záväzky 451 €, krátkodobé záväzky 197 222 €. 2024: vlastné imanie −1 276 €, dlhodobé záväzky 605 €, krátkodobé záväzky 189 877 €. 2025: vlastné imanie 3 704 €, dlhodobé záväzky 14 742 €, krátkodobé záväzky 251 076 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 053 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 270 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.01,1 tis.02703,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 053 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 270 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.01,1 tis.02703,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 053 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 270 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.0270202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby761,4 tis.810,7 tis.757,9 tis.848,8 tis.1,25 mil.
Výsledok hospodárenia867−48,2 tis.5734,7 tis.7,2 tis.
Aktíva283,4 tis.217,5 tis.191,7 tis.189,2 tis.269,5 tis.
Vlastné imanie41,7 tis.−6,5 tis.−5,9 tis.−1,3 tis.3,7 tis.
Daň z príjmu1,1 tis.02703,8 tis.3,8 tis.
Zadlženosť85,3 %103,0 %103,1 %100,7 %98,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
1,25 mil.
Výsledok hospodárenia
7,2 tis.
Aktíva
269,5 tis.
Vlastné imanie
3,7 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
98,6 %

2024

Tržby
848,8 tis.
Výsledok hospodárenia
4,7 tis.
Aktíva
189,2 tis.
Vlastné imanie
−1,3 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
100,7 %

2023

Tržby
757,9 tis.
Výsledok hospodárenia
573
Aktíva
191,7 tis.
Vlastné imanie
−5,9 tis.
Daň z príjmu
270
Zadlženosť
103,1 %

2022

Tržby
810,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−48,2 tis.
Aktíva
217,5 tis.
Vlastné imanie
−6,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
103,0 %

2021

Tržby
761,4 tis.
Výsledok hospodárenia
867
Aktíva
283,4 tis.
Vlastné imanie
41,7 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
85,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API