Súhrn
- Vznik
- 23. 02. 200611 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 563 009 €2015
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- STAV-MONT VRBOVÉ, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36281735
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Nám. slobody 500/8, 92203 Vrbové, Slovenská republika
- Územie
- Vrbovéokres PiešťanyTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 02. 2006
- Zánik
- 31. 05. 2017
- V registri
- 11 rokov 3 mesiace
- Stav
- zaniknutý 31. 05. 2017
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 18160/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 912098
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 07. 06. 2017 (rok porušenia 2016).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2015 zvýšila zisk o ▲16 % na 50 648 € a znížila tržby o ▼14 % na 563 tisíc eur.
Tržby
563 009 €
▼ 14,1 %Výsledok hospodárenia
50 648 €
▲ 16,1 %Aktíva
273 203 €
▲ 67,5 %Vlastné imanie
−253 640 €
▲ 5,8 %Zadlženosť
192,8 %
Hrubá marža
9,5 %
Čistá marža
9,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 655,6 tis. | 563 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 43,6 tis. | 50,6 tis. |
| Aktíva | 163,1 tis. | 273,2 tis. |
| Vlastné imanie | −269,3 tis. | −253,6 tis. |
| Daň z príjmu | 2,9 tis. | 2,9 tis. |
| Zadlženosť | 265,1 % | 192,8 % |
2015
- Tržby
- 563 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 50,6 tis.
- Aktíva
- 273,2 tis.
- Vlastné imanie
- −253,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 192,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 655,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 43,6 tis.
- Aktíva
- 163,1 tis.
- Vlastné imanie
- −269,3 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 265,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.