prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Holíčske mraziarne s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36281247aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 02. 200620 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
24 511 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Holíčske mraziarne s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36281247
daňové identifikačné číslo
2022131573
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Staničná 3560/20, 90851 Holíč, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 02. 2006
V registri
20 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 18148/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
820617
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností21. 02. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností21. 02. 2006—
prenájom motorových vozidiel21. 02. 2006—
reklamná a propagačná činnosť21. 02. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti21. 02. 2006—
faktoring a forfaiting21. 02. 2006—
nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla21. 02. 2006—
baliace činnosti21. 02. 2006—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína, piva, destilátov21. 02. 2006—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál21. 02. 2006—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022131573: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022131573Obdobia daňových registráciíDIČ 2022131573: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022131573Obdobia daňových registráciíDIČ 2022131573: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022131573
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202213157310. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 97 985 € a znížila tržby o ▼39 % na 24,5 tisíc eur.

Tržby

24 511 €

▼ 39,3 %

Výsledok hospodárenia

97 985 €

▲ 1 310,9 %

Aktíva

7 991 €

▼ 94,8 %

Vlastné imanie

−33 816 €

▲ 74,3 %

Zadlženosť

523,2 %

Hrubá marža

488,4 %

Čistá marža

399,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 65 262 €. 2018: tržby 110 336 €. 2019: tržby 31 175 €. 2020: tržby 40 351 €. 2021: tržby 24 511 €.200 tis.100 tis.065,3 tis.110,3 tis.31,2 tis.40,4 tis.24,5 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 65 262 €. 2018: tržby 110 336 €. 2019: tržby 31 175 €. 2020: tržby 40 351 €. 2021: tržby 24 511 €.200 tis.100 tis.065,3 tis.110,3 tis.31,2 tis.40,4 tis.24,5 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 65 262 €. 2018: tržby 110 336 €. 2019: tržby 31 175 €. 2020: tržby 40 351 €. 2021: tržby 24 511 €.200 tis.100 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −10 713 €. 2018: výsledok hospodárenia −15 675 €. 2019: výsledok hospodárenia −13 580 €. 2020: výsledok hospodárenia −8 092 €. 2021: výsledok hospodárenia 97 985 €.100 tis.0−20 tis.−10,7 tis.−15,7 tis.−13,6 tis.−8,1 tis.+98 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −10 713 €. 2018: výsledok hospodárenia −15 675 €. 2019: výsledok hospodárenia −13 580 €. 2020: výsledok hospodárenia −8 092 €. 2021: výsledok hospodárenia 97 985 €.100 tis.0−20 tis.−10,7 tis.−15,7 tis.−13,6 tis.−8,1 tis.+98 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −10 713 €. 2018: výsledok hospodárenia −15 675 €. 2019: výsledok hospodárenia −13 580 €. 2020: výsledok hospodárenia −8 092 €. 2021: výsledok hospodárenia 97 985 €.100 tis.0−20 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 176 983 €, vlastné imanie −94 453 €. 2018: aktíva 162 655 €, vlastné imanie −110 128 €. 2019: aktíva 155 263 €, vlastné imanie −123 708 €. 2020: aktíva 154 866 €, vlastné imanie −131 801 €. 2021: aktíva 7 991 €, vlastné imanie −33 816 €.200 tis.0−200 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 176 983 €, vlastné imanie −94 453 €. 2018: aktíva 162 655 €, vlastné imanie −110 128 €. 2019: aktíva 155 263 €, vlastné imanie −123 708 €. 2020: aktíva 154 866 €, vlastné imanie −131 801 €. 2021: aktíva 7 991 €, vlastné imanie −33 816 €.200 tis.0−200 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 176 983 €, vlastné imanie −94 453 €. 2018: aktíva 162 655 €, vlastné imanie −110 128 €. 2019: aktíva 155 263 €, vlastné imanie −123 708 €. 2020: aktíva 154 866 €, vlastné imanie −131 801 €. 2021: aktíva 7 991 €, vlastné imanie −33 816 €.200 tis.0−200 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 150 427 €, zásoby 2 368 €, pohľadávky 17 667 €, finančné účty 6 521 €. 2018: dlhodobý majetok 144 147 €, zásoby 2 368 €, pohľadávky 9 928 €, finančné účty 6 212 €. 2019: dlhodobý majetok 137 867 €, zásoby 2 368 €, pohľadávky 8 997 €, finančné účty 6 031 €. 2020: dlhodobý majetok 131 587 €, zásoby 2 368 €, pohľadávky 18 037 €, finančné účty 2 874 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 880 €, finančné účty 2 111 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 150 427 €, zásoby 2 368 €, pohľadávky 17 667 €, finančné účty 6 521 €. 2018: dlhodobý majetok 144 147 €, zásoby 2 368 €, pohľadávky 9 928 €, finančné účty 6 212 €. 2019: dlhodobý majetok 137 867 €, zásoby 2 368 €, pohľadávky 8 997 €, finančné účty 6 031 €. 2020: dlhodobý majetok 131 587 €, zásoby 2 368 €, pohľadávky 18 037 €, finančné účty 2 874 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 880 €, finančné účty 2 111 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 150 427 €, zásoby 2 368 €, pohľadávky 17 667 €, finančné účty 6 521 €. 2018: dlhodobý majetok 144 147 €, zásoby 2 368 €, pohľadávky 9 928 €, finančné účty 6 212 €. 2019: dlhodobý majetok 137 867 €, zásoby 2 368 €, pohľadávky 8 997 €, finančné účty 6 031 €. 2020: dlhodobý majetok 131 587 €, zásoby 2 368 €, pohľadávky 18 037 €, finančné účty 2 874 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 880 €, finančné účty 2 111 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −94 453 €, dlhodobé záväzky 1 304 €, krátkodobé záväzky 270 126 €. 2018: vlastné imanie −110 128 €, dlhodobé záväzky 1 312 €, krátkodobé záväzky 271 467 €. 2019: vlastné imanie −123 708 €, dlhodobé záväzky 1 314 €, krátkodobé záväzky 277 657 €. 2020: vlastné imanie −131 801 €, dlhodobé záväzky 1 318 €, krátkodobé záväzky 285 349 €. 2021: vlastné imanie −33 816 €, dlhodobé záväzky 1 312 €, krátkodobé záväzky 40 495 €.500 tis.0−200 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −94 453 €, dlhodobé záväzky 1 304 €, krátkodobé záväzky 270 126 €. 2018: vlastné imanie −110 128 €, dlhodobé záväzky 1 312 €, krátkodobé záväzky 271 467 €. 2019: vlastné imanie −123 708 €, dlhodobé záväzky 1 314 €, krátkodobé záväzky 277 657 €. 2020: vlastné imanie −131 801 €, dlhodobé záväzky 1 318 €, krátkodobé záväzky 285 349 €. 2021: vlastné imanie −33 816 €, dlhodobé záväzky 1 312 €, krátkodobé záväzky 40 495 €.500 tis.0−200 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −94 453 €, dlhodobé záväzky 1 304 €, krátkodobé záväzky 270 126 €. 2018: vlastné imanie −110 128 €, dlhodobé záväzky 1 312 €, krátkodobé záväzky 271 467 €. 2019: vlastné imanie −123 708 €, dlhodobé záväzky 1 314 €, krátkodobé záväzky 277 657 €. 2020: vlastné imanie −131 801 €, dlhodobé záväzky 1 318 €, krátkodobé záväzky 285 349 €. 2021: vlastné imanie −33 816 €, dlhodobé záväzky 1 312 €, krátkodobé záväzky 40 495 €.500 tis.0−200 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 21 734 €.25 tis.12,5 tis.096000021,7 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 21 734 €.25 tis.12,5 tis.096000021,7 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 21 734 €.25 tis.12,5 tis.09600201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby65,3 tis.110,3 tis.31,2 tis.40,4 tis.24,5 tis.
Výsledok hospodárenia−10,7 tis.−15,7 tis.−13,6 tis.−8,1 tis.98 tis.
Aktíva177 tis.162,7 tis.155,3 tis.154,9 tis.8 tis.
Vlastné imanie−94,5 tis.−110,1 tis.−123,7 tis.−131,8 tis.−33,8 tis.
Daň z príjmu96000021,7 tis.
Zadlženosť153,4 %167,7 %179,7 %185,1 %523,2 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
24,5 tis.
Výsledok hospodárenia
98 tis.
Aktíva
8 tis.
Vlastné imanie
−33,8 tis.
Daň z príjmu
21,7 tis.
Zadlženosť
523,2 %

2020

Tržby
40,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,1 tis.
Aktíva
154,9 tis.
Vlastné imanie
−131,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
185,1 %

2019

Tržby
31,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,6 tis.
Aktíva
155,3 tis.
Vlastné imanie
−123,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
179,7 %

2018

Tržby
110,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,7 tis.
Aktíva
162,7 tis.
Vlastné imanie
−110,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
167,7 %

2017

Tržby
65,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,7 tis.
Aktíva
177 tis.
Vlastné imanie
−94,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
153,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API