Súhrn
- Vznik
- 25. 01. 200620 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 31 200 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SYME spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36279668
- daňové identifikačné číslo
- 2022118131
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022118131
- Sídlo
- Brezová ul. 1508/44, 93005 Gabčíkovo, Slovenská republika
- Územie
- Gabčíkovookres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 25. 01. 2006
- V registri
- 20 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 18043/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 862015
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod v rozsahu voľných živností/ | 25. 01. 2006 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkobchod v rozsahu voľných živností/ | 25. 01. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 25. 01. 2006 | — |
| nákup, predaj a sprostredkovanie nákupu a predaja drevnej hmoty a výrobkov z dreva | 25. 01. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo v predmete podnikania | 25. 01. 2006 | — |
| nákup a predaj pohonných hmôt v rozsahu voľnej živnosti | 25. 01. 2006 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti | 25. 01. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 25. 01. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy | 25. 01. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh aj bezmäsitých jedál | 25. 01. 2006 | — |
| účtovnícke práce a ekonomické poradenstvo | 25. 01. 2006 | — |
| pomocné stavebné práce, zemné a demolačné práce | 25. 01. 2006 | — |
| služby so stavebnými strojmi | 25. 01. 2006 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 25. 01. 2006 | — |
| požičiavanie hnuteľných vecí | 25. 01. 2006 | — |
| maliarske a natieračské práce | 25. 01. 2006 | — |
| montáž sadrokartónu | 25. 01. 2006 | — |
| obkladačské práce, obkladanie stien | 25. 01. 2006 | — |
| omietkárske práce | 25. 01. 2006 | — |
| montáž, oprava a rekonštrukcie elektrických zariadení | 28. 02. 2007 | — |
| opravy a údržba elektrických strojov a prístrojov pre domácnosť | 28. 02. 2007 | — |
| opravy a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojov | 28. 02. 2007 | — |
| poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 21. 01. 2016 | — |
| reklamné a marketingové služby | 21. 01. 2016 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 21. 01. 2016 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 21. 01. 2016 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 21. 01. 2016 | — |
| poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 21. 01. 2016 | — |
| poskytovanie služieb v rybárstve | 21. 01. 2016 | — |
| chov vybraných druhov zvierat | 21. 01. 2016 | — |
| výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy | 19. 02. 2022 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 19. 02. 2022 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 19. 02. 2022 | — |
| poľnohospodárstvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom ich spracovania alebo ďalšieho predaja | 19. 02. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022118131 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 06. 02. 2006 |
| daňové identifikačné číslo | 2022118131 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené | 22. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 22. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −13 660 € a zvýšila tržby o ▲3 % na 31,2 tisíc eur.
Tržby
31 200 €
▲ 2,7 %Výsledok hospodárenia
−13 660 €
▲ 0,9 %Aktíva
35 788 €
▼ 38,4 %Vlastné imanie
−21 715 €
▼ 169,6 %Zadlženosť
160,7 %
Hrubá marža
−42,7 %
Čistá marža
−43,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 57,5 tis. | 44,6 tis. | 16,2 tis. | 30,4 tis. | 31,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −11,7 tis. | −10,8 tis. | −14,8 tis. | −13,8 tis. | −13,7 tis. |
| Aktíva | 51,9 tis. | 44,5 tis. | 23,4 tis. | 58,1 tis. | 35,8 tis. |
| Vlastné imanie | 31,4 tis. | 20,5 tis. | 5,7 tis. | −8,1 tis. | −21,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 340 |
| Zadlženosť | 39,5 % | 53,9 % | 75,5 % | 113,9 % | 160,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 31,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −13,7 tis.
- Aktíva
- 35,8 tis.
- Vlastné imanie
- −21,7 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 160,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 30,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −13,8 tis.
- Aktíva
- 58,1 tis.
- Vlastné imanie
- −8,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 113,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 16,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14,8 tis.
- Aktíva
- 23,4 tis.
- Vlastné imanie
- 5,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 75,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 44,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,8 tis.
- Aktíva
- 44,5 tis.
- Vlastné imanie
- 20,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 53,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 57,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,7 tis.
- Aktíva
- 51,9 tis.
- Vlastné imanie
- 31,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 39,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 22. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.