prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

SYSTRADE, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36279226aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 01. 200620 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
34 492 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SYSTRADE, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36279226
daňové identifikačné číslo
2022113357
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
922, 92584 Vlčany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 01. 2006
V registri
20 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 17993/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
820601
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností14. 01. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností14. 01. 2006—
spracovanie údajov14. 01. 2006—
fotografické služby14. 01. 2006—
kancelárske a sekretárske služby14. 01. 2006—
poskytovanie služieb - tlač vizitiek pomocou počítača, fotokopírovacie služby, laminovanie14. 01. 2006—
maloobchod a veľkoobchod s výpočtovou technikou14. 01. 2006—
montáž, opravy a údržba telekomunikačných zariadení14. 01. 2006—
montáž a opravy meracej a regulačnej techniky14. 01. 2006—
inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie14. 01. 2006—
montáž, údržba a opravy mechanických častí kancelárskych strojov a počítačov14. 01. 2006—
návrh a optimalizácia informačných technológií a ich realizácia14. 01. 2006—
organizovanie školení v oblasti výpočtovej, kancelárskej techniky a elektroniky14. 01. 2006—
podnikateľské poradenstvo14. 01. 2006—
poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača14. 01. 2006—
preklady a tlmočenie z/do jazykov: anglického, nemeckého, francúzskeho, maďarského a slovenského v rozsahu voľných živností14. 01. 2006—
prenájom hnuteľných vecí, kancelárskych strojov a zariadení vrátane elektronických zariadení na spracovanie dát14. 01. 2006—
prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním aj iných ako základných služieb spojených s prenájmom14. 01. 2006—
reklamná a propagačná činnosť14. 01. 2006—
služby pri správe systémov výpočtovej a kancelárskej techniky14. 01. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností14. 01. 2006—
vydávanie periodických a neperiodických publikácií a kníh vrátane tlačiarenskej predprípravy14. 01. 2006—
vykonávanie lektorskej činnosti v oblasti výpočtovej, kancelárskej techniky a elektroniky14. 01. 2006—
výroba mechanických častí kancelárskych strojov a počítačov vrátane prístrojov na spracovanie dát14. 01. 2006—
organizovanie a usporadúvanie spoločenských a kultúrnych podujatí14. 01. 2006—
prieskum trhu a verejnej mienky14. 01. 2006—
vedenie účtovníctva14. 01. 2006—
upratovacie práce14. 01. 2006—
nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5t vrátane prípojného vozidla14. 01. 2006—
prenájom osobných a úžitkových automobilov14. 01. 2006—
montáž, oprava, údržba, návrhy, dodávky a revízia elektronických singalizačných systémov, elektrických zariadení a komunikačných kábelových systémov, vrátane servisnej činnosti10. 05. 2019—
Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení10. 05. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022113357: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022113357Obdobia daňových registráciíDIČ 2022113357: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022113357Obdobia daňových registráciíDIČ 2022113357: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022113357
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202211335710. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 629 € a zvýšila tržby o ▲8 % na 34,5 tisíc eur.

Tržby

34 492 €

▲ 8,4 %

Výsledok hospodárenia

629 €

▲ 109,0 %

Aktíva

103 744 €

▼ 6,6 %

Vlastné imanie

12 425 €

▲ 5,3 %

Zadlženosť

88,0 %

Hrubá marža

2,1 %

Čistá marža

1,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 89 895 €. 2020: tržby 72 466 €. 2021: tržby 54 957 €. 2022: tržby 31 812 €. 2023: tržby 34 492 €.100 tis.50 tis.089,9 tis.72,5 tis.55 tis.31,8 tis.34,5 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 89 895 €. 2020: tržby 72 466 €. 2021: tržby 54 957 €. 2022: tržby 31 812 €. 2023: tržby 34 492 €.100 tis.50 tis.089,9 tis.72,5 tis.55 tis.31,8 tis.34,5 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 89 895 €. 2020: tržby 72 466 €. 2021: tržby 54 957 €. 2022: tržby 31 812 €. 2023: tržby 34 492 €.100 tis.50 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 4 154 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 729 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 148 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 991 €. 2023: výsledok hospodárenia 629 €.5 tis.0−10 tis.+4,2 tis.+1,7 tis.+1,1 tis.−7 tis.+62920192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 4 154 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 729 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 148 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 991 €. 2023: výsledok hospodárenia 629 €.5 tis.0−10 tis.+4,2 tis.+1,7 tis.+1,1 tis.−7 tis.+62920192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 4 154 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 729 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 148 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 991 €. 2023: výsledok hospodárenia 629 €.5 tis.0−10 tis.+629201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 38 433 €, vlastné imanie 15 910 €. 2020: aktíva 83 578 €, vlastné imanie 17 641 €. 2021: aktíva 86 985 €, vlastné imanie 18 789 €. 2022: aktíva 111 123 €, vlastné imanie 11 797 €. 2023: aktíva 103 744 €, vlastné imanie 12 425 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 38 433 €, vlastné imanie 15 910 €. 2020: aktíva 83 578 €, vlastné imanie 17 641 €. 2021: aktíva 86 985 €, vlastné imanie 18 789 €. 2022: aktíva 111 123 €, vlastné imanie 11 797 €. 2023: aktíva 103 744 €, vlastné imanie 12 425 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 38 433 €, vlastné imanie 15 910 €. 2020: aktíva 83 578 €, vlastné imanie 17 641 €. 2021: aktíva 86 985 €, vlastné imanie 18 789 €. 2022: aktíva 111 123 €, vlastné imanie 11 797 €. 2023: aktíva 103 744 €, vlastné imanie 12 425 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 16 663 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 228 €, finančné účty 542 €. 2020: dlhodobý majetok 45 328 €, zásoby 13 118 €, pohľadávky 23 945 €, finančné účty 1 187 €. 2021: dlhodobý majetok 45 328 €, zásoby 13 608 €, pohľadávky 27 785 €, finančné účty 264 €. 2022: dlhodobý majetok 42 006 €, zásoby 27 748 €, pohľadávky 39 970 €, finančné účty 1 399 €. 2023: dlhodobý majetok 42 802 €, zásoby 23 018 €, pohľadávky 37 745 €, finančné účty 179 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 16 663 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 228 €, finančné účty 542 €. 2020: dlhodobý majetok 45 328 €, zásoby 13 118 €, pohľadávky 23 945 €, finančné účty 1 187 €. 2021: dlhodobý majetok 45 328 €, zásoby 13 608 €, pohľadávky 27 785 €, finančné účty 264 €. 2022: dlhodobý majetok 42 006 €, zásoby 27 748 €, pohľadávky 39 970 €, finančné účty 1 399 €. 2023: dlhodobý majetok 42 802 €, zásoby 23 018 €, pohľadávky 37 745 €, finančné účty 179 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 16 663 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 228 €, finančné účty 542 €. 2020: dlhodobý majetok 45 328 €, zásoby 13 118 €, pohľadávky 23 945 €, finančné účty 1 187 €. 2021: dlhodobý majetok 45 328 €, zásoby 13 608 €, pohľadávky 27 785 €, finančné účty 264 €. 2022: dlhodobý majetok 42 006 €, zásoby 27 748 €, pohľadávky 39 970 €, finančné účty 1 399 €. 2023: dlhodobý majetok 42 802 €, zásoby 23 018 €, pohľadávky 37 745 €, finančné účty 179 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 15 910 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 523 €. 2020: vlastné imanie 17 641 €, dlhodobé záväzky 30 875 €, krátkodobé záväzky 35 062 €. 2021: vlastné imanie 18 789 €, dlhodobé záväzky 26 920 €, krátkodobé záväzky 41 276 €. 2022: vlastné imanie 11 797 €, dlhodobé záväzky 18 016 €, krátkodobé záväzky 81 310 €. 2023: vlastné imanie 12 425 €, dlhodobé záväzky 8 302 €, krátkodobé záväzky 83 017 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 15 910 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 523 €. 2020: vlastné imanie 17 641 €, dlhodobé záväzky 30 875 €, krátkodobé záväzky 35 062 €. 2021: vlastné imanie 18 789 €, dlhodobé záväzky 26 920 €, krátkodobé záväzky 41 276 €. 2022: vlastné imanie 11 797 €, dlhodobé záväzky 18 016 €, krátkodobé záväzky 81 310 €. 2023: vlastné imanie 12 425 €, dlhodobé záväzky 8 302 €, krátkodobé záväzky 83 017 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 15 910 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 523 €. 2020: vlastné imanie 17 641 €, dlhodobé záväzky 30 875 €, krátkodobé záväzky 35 062 €. 2021: vlastné imanie 18 789 €, dlhodobé záväzky 26 920 €, krátkodobé záväzky 41 276 €. 2022: vlastné imanie 11 797 €, dlhodobé záväzky 18 016 €, krátkodobé záväzky 81 310 €. 2023: vlastné imanie 12 425 €, dlhodobé záväzky 8 302 €, krátkodobé záväzky 83 017 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 1 493 €. 2020: daň z príjmu 305 €. 2021: daň z príjmu 305 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 111 €.2 tis.1 tis.01,5 tis.305305011120192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 1 493 €. 2020: daň z príjmu 305 €. 2021: daň z príjmu 305 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 111 €.2 tis.1 tis.01,5 tis.305305011120192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 1 493 €. 2020: daň z príjmu 305 €. 2021: daň z príjmu 305 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 111 €.2 tis.1 tis.0305111201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby89,9 tis.72,5 tis.55 tis.31,8 tis.34,5 tis.
Výsledok hospodárenia4,2 tis.1,7 tis.1,1 tis.−7 tis.629
Aktíva38,4 tis.83,6 tis.87 tis.111,1 tis.103,7 tis.
Vlastné imanie15,9 tis.17,6 tis.18,8 tis.11,8 tis.12,4 tis.
Daň z príjmu1,5 tis.3053050111
Zadlženosť58,6 %78,9 %78,4 %89,4 %88,0 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
34,5 tis.
Výsledok hospodárenia
629
Aktíva
103,7 tis.
Vlastné imanie
12,4 tis.
Daň z príjmu
111
Zadlženosť
88,0 %

2022

Tržby
31,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−7 tis.
Aktíva
111,1 tis.
Vlastné imanie
11,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,4 %

2021

Tržby
55 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
87 tis.
Vlastné imanie
18,8 tis.
Daň z príjmu
305
Zadlženosť
78,4 %

2020

Tržby
72,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
83,6 tis.
Vlastné imanie
17,6 tis.
Daň z príjmu
305
Zadlženosť
78,9 %

2019

Tržby
89,9 tis.
Výsledok hospodárenia
4,2 tis.
Aktíva
38,4 tis.
Vlastné imanie
15,9 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
58,6 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API