Súhrn
- Vznik
- 14. 01. 200620 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 10 448 €2016
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ENERGOM, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36279218
- daňové identifikačné číslo
- 2022112664
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Čáčov 15, 90501 Senica, Slovenská republika
- Územie
- Senicaokres SenicaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 01. 2006
- V registri
- 20 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 17992/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 958222
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| montáž, opravy a údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení - elektrických | 14. 01. 2006 | — |
| výroba vyhradených elektrických zariadení | 14. 01. 2006 | — |
| inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie | 14. 01. 2006 | — |
| opravy a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojov a elektrických strojov a prístrojov pre domácnosť | 14. 01. 2006 | — |
| bezpečnostnotechnické služby | 14. 01. 2006 | — |
| technik požiarnej ochrany | 14. 01. 2006 | — |
| opravy a revízie požiarnych vodovodov | 14. 01. 2006 | — |
| opravy, plnenie a kontrola hasiacich prístrojov | 14. 01. 2006 | — |
| inžinierska činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 14. 01. 2006 | — |
| kancelárske a sekretárske práce | 14. 01. 2006 | — |
| vedenie účtovníctva | 14. 01. 2006 | — |
| automatizované spracovanie dát | 14. 01. 2006 | — |
| poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom | 14. 01. 2006 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 14. 01. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti | 14. 01. 2006 | — |
| finančný a operatívny leasing | 14. 01. 2006 | — |
| faktoring a forfaiting | 14. 01. 2006 | — |
| marketing a prieskum trhu | 14. 01. 2006 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 14. 01. 2006 | — |
| usporadúvanie školení, prednášok, kurzov, seminárov a vzdelávacích akcií v rozsahu voľnej živnosti | 14. 01. 2006 | — |
| usporadúvanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí v rozsahu voľnej živnosti | 14. 01. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 14. 01. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 14. 01. 2006 | — |
| maloobchod s výpočtovou a kancelárskou technikou | 14. 01. 2006 | — |
| veľkoobchod s výpočtovou a kancelárskou technikou | 14. 01. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 14. 01. 2006 | — |
| prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 14. 01. 2006 | — |
| upratovacie a čistiace práce | 14. 01. 2006 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností, zariadení a budov | 14. 01. 2006 | — |
| osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby | 14. 01. 2006 | — |
| sprostredkovanie v oblasti dopravy v rozsahu voľnej živnosti | 14. 01. 2006 | — |
| prípravné práce pre stavbu | 14. 01. 2006 | — |
| demolácie, zemné a búracie práce | 14. 01. 2006 | — |
| maliarske a natieračské práce | 14. 01. 2006 | — |
| montáž drevených a sadrokartónových stien a podhľadov | 14. 01. 2006 | — |
| montáž žalúzií a okenných tienidiel | 14. 01. 2006 | — |
| montáž drevených a laminátových podláh v rozsahu voľnej živnosti | 14. 01. 2006 | — |
| montáž drevených, plastových a hliníkových okien a dverí | 14. 01. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022112664 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 11. 02. 2019 (rok porušenia 2018).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 prehĺbila stratu na −12 011 € a znížila tržby o ▼69 % na 10,4 tisíc eur.
Tržby
10 448 €
▼ 69,0 %Výsledok hospodárenia
−12 011 €
▼ 893,5 %Aktíva
25 375 €
▼ 29,5 %Vlastné imanie
1 338 €
▼ 90,0 %Zadlženosť
94,7 %
Hrubá marža
−105,8 %
Čistá marža
−115,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 61,7 tis. | 33,7 tis. | 10,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −7,8 tis. | −1,2 tis. | −12 tis. |
| Aktíva | 33,1 tis. | 36 tis. | 25,4 tis. |
| Vlastné imanie | 14,6 tis. | 13,3 tis. | 1,3 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 56,0 % | 62,9 % | 94,7 % |
2016
- Tržby
- 10,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −12 tis.
- Aktíva
- 25,4 tis.
- Vlastné imanie
- 1,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 94,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 33,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,2 tis.
- Aktíva
- 36 tis.
- Vlastné imanie
- 13,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 62,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 61,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,8 tis.
- Aktíva
- 33,1 tis.
- Vlastné imanie
- 14,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 56,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.