prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

A - DEMO, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36274321zaniknutý 29. 01. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 08. 200520 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
516 832 €2022
Oznámenia
1515 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
A - DEMO, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36274321
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hrnčiarska Ves 305, 98013 Hrnčiarska Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 08. 2005
Zánik
29. 01. 2026
V registri
20 rokov 5 mesiacov
Stav
zaniknutý 29. 01. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 49332/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
912220

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prehĺbila stratu na −215 112 € a zvýšila tržby o ▲20 % na 516,8 tisíc eur.

Tržby

516 832 €

▲ 20,3 %

Výsledok hospodárenia

−215 112 €

▼ 770,8 %

Aktíva

2 622 740 €

▼ 3,3 %

Vlastné imanie

1 800 834 €

▼ 10,7 %

Zadlženosť

31,3 %

Hrubá marža

−41,6 %

Čistá marža

−41,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 857 394 €. 2019: tržby 1 659 010 €. 2020: tržby 1 209 037 €. 2021: tržby 429 514 €. 2022: tržby 516 832 €.2 mil.1 mil.0857,4 tis.1,66 mil.1,21 mil.429,5 tis.516,8 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 857 394 €. 2019: tržby 1 659 010 €. 2020: tržby 1 209 037 €. 2021: tržby 429 514 €. 2022: tržby 516 832 €.2 mil.1 mil.0857,4 tis.1,66 mil.1,21 mil.429,5 tis.516,8 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 857 394 €. 2019: tržby 1 659 010 €. 2020: tržby 1 209 037 €. 2021: tržby 429 514 €. 2022: tržby 516 832 €.2 mil.1 mil.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −84 151 €. 2019: výsledok hospodárenia 129 787 €. 2020: výsledok hospodárenia −38 323 €. 2021: výsledok hospodárenia −24 703 €. 2022: výsledok hospodárenia −215 112 €.200 tis.0−250 tis.−84,2 tis.+129,8 tis.−38,3 tis.−24,7 tis.−215,1 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −84 151 €. 2019: výsledok hospodárenia 129 787 €. 2020: výsledok hospodárenia −38 323 €. 2021: výsledok hospodárenia −24 703 €. 2022: výsledok hospodárenia −215 112 €.200 tis.0−250 tis.−84,2 tis.−38,3 tis.201820202022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −84 151 €. 2019: výsledok hospodárenia 129 787 €. 2020: výsledok hospodárenia −38 323 €. 2021: výsledok hospodárenia −24 703 €. 2022: výsledok hospodárenia −215 112 €.200 tis.0−250 tis.20192022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 2 835 363 €, vlastné imanie 1 949 186 €. 2019: aktíva 3 028 803 €, vlastné imanie 2 078 973 €. 2020: aktíva 2 837 295 €, vlastné imanie 2 040 650 €. 2021: aktíva 2 712 546 €, vlastné imanie 2 015 946 €. 2022: aktíva 2 622 740 €, vlastné imanie 1 800 834 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 2 835 363 €, vlastné imanie 1 949 186 €. 2019: aktíva 3 028 803 €, vlastné imanie 2 078 973 €. 2020: aktíva 2 837 295 €, vlastné imanie 2 040 650 €. 2021: aktíva 2 712 546 €, vlastné imanie 2 015 946 €. 2022: aktíva 2 622 740 €, vlastné imanie 1 800 834 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 2 835 363 €, vlastné imanie 1 949 186 €. 2019: aktíva 3 028 803 €, vlastné imanie 2 078 973 €. 2020: aktíva 2 837 295 €, vlastné imanie 2 040 650 €. 2021: aktíva 2 712 546 €, vlastné imanie 2 015 946 €. 2022: aktíva 2 622 740 €, vlastné imanie 1 800 834 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 355 525 €, zásoby 37 540 €, pohľadávky 2 038 536 €, finančné účty 402 918 €. 2019: dlhodobý majetok 281 289 €, zásoby 11 361 €, pohľadávky 2 304 190 €, finančné účty 431 119 €. 2020: dlhodobý majetok 252 285 €, zásoby 43 933 €, pohľadávky 2 315 118 €, finančné účty 223 047 €. 2021: dlhodobý majetok 224 542 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 226 135 €, finančné účty 261 118 €. 2022: dlhodobý majetok 199 827 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 408 786 €, finančné účty 14 127 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 355 525 €, zásoby 37 540 €, pohľadávky 2 038 536 €, finančné účty 402 918 €. 2019: dlhodobý majetok 281 289 €, zásoby 11 361 €, pohľadávky 2 304 190 €, finančné účty 431 119 €. 2020: dlhodobý majetok 252 285 €, zásoby 43 933 €, pohľadávky 2 315 118 €, finančné účty 223 047 €. 2021: dlhodobý majetok 224 542 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 226 135 €, finančné účty 261 118 €. 2022: dlhodobý majetok 199 827 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 408 786 €, finančné účty 14 127 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 355 525 €, zásoby 37 540 €, pohľadávky 2 038 536 €, finančné účty 402 918 €. 2019: dlhodobý majetok 281 289 €, zásoby 11 361 €, pohľadávky 2 304 190 €, finančné účty 431 119 €. 2020: dlhodobý majetok 252 285 €, zásoby 43 933 €, pohľadávky 2 315 118 €, finančné účty 223 047 €. 2021: dlhodobý majetok 224 542 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 226 135 €, finančné účty 261 118 €. 2022: dlhodobý majetok 199 827 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 408 786 €, finančné účty 14 127 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 1 949 186 €, dlhodobé záväzky 8 371 €, krátkodobé záväzky 877 806 €. 2019: vlastné imanie 2 078 973 €, dlhodobé záväzky 7 572 €, krátkodobé záväzky 942 258 €. 2020: vlastné imanie 2 040 650 €, dlhodobé záväzky 7 857 €, krátkodobé záväzky 788 788 €. 2021: vlastné imanie 2 015 946 €, dlhodobé záväzky 8 586 €, krátkodobé záväzky 688 014 €. 2022: vlastné imanie 1 800 834 €, dlhodobé záväzky 180 800 €, krátkodobé záväzky 641 106 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 1 949 186 €, dlhodobé záväzky 8 371 €, krátkodobé záväzky 877 806 €. 2019: vlastné imanie 2 078 973 €, dlhodobé záväzky 7 572 €, krátkodobé záväzky 942 258 €. 2020: vlastné imanie 2 040 650 €, dlhodobé záväzky 7 857 €, krátkodobé záväzky 788 788 €. 2021: vlastné imanie 2 015 946 €, dlhodobé záväzky 8 586 €, krátkodobé záväzky 688 014 €. 2022: vlastné imanie 1 800 834 €, dlhodobé záväzky 180 800 €, krátkodobé záväzky 641 106 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 1 949 186 €, dlhodobé záväzky 8 371 €, krátkodobé záväzky 877 806 €. 2019: vlastné imanie 2 078 973 €, dlhodobé záväzky 7 572 €, krátkodobé záväzky 942 258 €. 2020: vlastné imanie 2 040 650 €, dlhodobé záväzky 7 857 €, krátkodobé záväzky 788 788 €. 2021: vlastné imanie 2 015 946 €, dlhodobé záväzky 8 586 €, krátkodobé záväzky 688 014 €. 2022: vlastné imanie 1 800 834 €, dlhodobé záväzky 180 800 €, krátkodobé záväzky 641 106 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 13 848 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.0013,8 tis.00020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 13 848 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.0013,8 tis.00020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 13 848 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.0000201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby857,4 tis.1,66 mil.1,21 mil.429,5 tis.516,8 tis.
Výsledok hospodárenia−84,2 tis.129,8 tis.−38,3 tis.−24,7 tis.−215,1 tis.
Aktíva2,84 mil.3,03 mil.2,84 mil.2,71 mil.2,62 mil.
Vlastné imanie1,95 mil.2,08 mil.2,04 mil.2,02 mil.1,8 mil.
Daň z príjmu013,8 tis.000
Zadlženosť31,3 %31,4 %28,1 %25,7 %31,3 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
516,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−215,1 tis.
Aktíva
2,62 mil.
Vlastné imanie
1,8 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
31,3 %

2021

Tržby
429,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−24,7 tis.
Aktíva
2,71 mil.
Vlastné imanie
2,02 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
25,7 %

2020

Tržby
1,21 mil.
Výsledok hospodárenia
−38,3 tis.
Aktíva
2,84 mil.
Vlastné imanie
2,04 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
28,1 %

2019

Tržby
1,66 mil.
Výsledok hospodárenia
129,8 tis.
Aktíva
3,03 mil.
Vlastné imanie
2,08 mil.
Daň z príjmu
13,8 tis.
Zadlženosť
31,4 %

2018

Tržby
857,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−84,2 tis.
Aktíva
2,84 mil.
Vlastné imanie
1,95 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
31,3 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

04

Obchodný vestník

15 oznámení

  1. 10. 11. 2017

    Oznam súdu reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 18. 09. 2017

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 09. 08. 2017

    Uznesenie reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 10. 07. 2017

    Uznesenie reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 06. 06. 2017

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 26. 05. 2017

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 28. 04. 2017

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 24. 04. 2017

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 30. 03. 2017

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 27. 03. 2017

    Uznesenie reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 07. 03. 2017

    Uznesenie reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 10. 11. 2016

    Oznam súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 10. 11. 2016

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 10. 11. 2016

    Oznam súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 25. 10. 2016

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API