prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

MA + MI, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36269697aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 03. 200521 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
82 414 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MA + MI, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36269697
daňové identifikačné číslo
2021978882
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Jeruzalemská 3, 91701 Trnava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 03. 2005
V registri
21 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 16843/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
854170
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
uskutočňovanie stavieb a ich zmien17. 03. 2005—
ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach17. 03. 2005—
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)17. 03. 2005—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov21. 10. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov21. 10. 2017—
Reklamné a marketingové služby,prieskum trhu a verejnej mienky21. 10. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021978882: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021978882Obdobia daňových registráciíDIČ 2021978882: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021978882Obdobia daňových registráciíDIČ 2021978882: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021978882
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202197888210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −3 662 € a zvýšila tržby o ▲26 % na 82,4 tisíc eur.

Tržby

82 414 €

▲ 26,3 %

Výsledok hospodárenia

−3 662 €

▲ 87,4 %

Aktíva

99 424 €

▼ 14,5 %

Vlastné imanie

−22 444 €

▼ 19,5 %

Zadlženosť

122,6 %

Hrubá marža

−4,4 %

Čistá marža

−4,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 158 196 €. 2019: tržby 185 003 €. 2020: tržby 81 809 €. 2021: tržby 65 263 €. 2022: tržby 82 414 €.200 tis.100 tis.0158,2 tis.185 tis.81,8 tis.65,3 tis.82,4 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 158 196 €. 2019: tržby 185 003 €. 2020: tržby 81 809 €. 2021: tržby 65 263 €. 2022: tržby 82 414 €.200 tis.100 tis.0158,2 tis.185 tis.81,8 tis.65,3 tis.82,4 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 158 196 €. 2019: tržby 185 003 €. 2020: tržby 81 809 €. 2021: tržby 65 263 €. 2022: tržby 82 414 €.200 tis.100 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 16 433 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 766 €. 2020: výsledok hospodárenia 6 732 €. 2021: výsledok hospodárenia −29 074 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 662 €.20 tis.0−50 tis.+16,4 tis.+4,8 tis.+6,7 tis.−29,1 tis.−3,7 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 16 433 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 766 €. 2020: výsledok hospodárenia 6 732 €. 2021: výsledok hospodárenia −29 074 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 662 €.20 tis.0−50 tis.+16,4 tis.+4,8 tis.+6,7 tis.−29,1 tis.−3,7 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 16 433 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 766 €. 2020: výsledok hospodárenia 6 732 €. 2021: výsledok hospodárenia −29 074 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 662 €.20 tis.0−50 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 277 051 €, vlastné imanie −1 206 €. 2019: aktíva 304 601 €, vlastné imanie 3 560 €. 2020: aktíva 163 435 €, vlastné imanie 10 292 €. 2021: aktíva 116 286 €, vlastné imanie −18 782 €. 2022: aktíva 99 424 €, vlastné imanie −22 444 €.500 tis.0−25 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 277 051 €, vlastné imanie −1 206 €. 2019: aktíva 304 601 €, vlastné imanie 3 560 €. 2020: aktíva 163 435 €, vlastné imanie 10 292 €. 2021: aktíva 116 286 €, vlastné imanie −18 782 €. 2022: aktíva 99 424 €, vlastné imanie −22 444 €.500 tis.0−25 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 277 051 €, vlastné imanie −1 206 €. 2019: aktíva 304 601 €, vlastné imanie 3 560 €. 2020: aktíva 163 435 €, vlastné imanie 10 292 €. 2021: aktíva 116 286 €, vlastné imanie −18 782 €. 2022: aktíva 99 424 €, vlastné imanie −22 444 €.500 tis.0−25 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 269 248 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 180 €, finančné účty 1 623 €. 2019: dlhodobý majetok 288 562 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 478 €, finančné účty 2 561 €. 2020: dlhodobý majetok 121 354 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 197 €, finančné účty 32 884 €. 2021: dlhodobý majetok 99 815 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 360 €, finančné účty 10 111 €. 2022: dlhodobý majetok 82 854 €, zásoby 0 €, pohľadávky 681 €, finančné účty 15 889 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 269 248 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 180 €, finančné účty 1 623 €. 2019: dlhodobý majetok 288 562 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 478 €, finančné účty 2 561 €. 2020: dlhodobý majetok 121 354 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 197 €, finančné účty 32 884 €. 2021: dlhodobý majetok 99 815 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 360 €, finančné účty 10 111 €. 2022: dlhodobý majetok 82 854 €, zásoby 0 €, pohľadávky 681 €, finančné účty 15 889 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 269 248 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 180 €, finančné účty 1 623 €. 2019: dlhodobý majetok 288 562 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 478 €, finančné účty 2 561 €. 2020: dlhodobý majetok 121 354 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 197 €, finančné účty 32 884 €. 2021: dlhodobý majetok 99 815 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 360 €, finančné účty 10 111 €. 2022: dlhodobý majetok 82 854 €, zásoby 0 €, pohľadávky 681 €, finančné účty 15 889 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −1 206 €, dlhodobé záväzky 185 447 €, krátkodobé záväzky 92 810 €. 2019: vlastné imanie 3 560 €, dlhodobé záväzky 202 682 €, krátkodobé záväzky 98 359 €. 2020: vlastné imanie 10 292 €, dlhodobé záväzky 144 681 €, krátkodobé záväzky 8 462 €. 2021: vlastné imanie −18 782 €, dlhodobé záväzky 95 304 €, krátkodobé záväzky 39 764 €. 2022: vlastné imanie −22 444 €, dlhodobé záväzky 92 005 €, krátkodobé záväzky 29 863 €.500 tis.0−25 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −1 206 €, dlhodobé záväzky 185 447 €, krátkodobé záväzky 92 810 €. 2019: vlastné imanie 3 560 €, dlhodobé záväzky 202 682 €, krátkodobé záväzky 98 359 €. 2020: vlastné imanie 10 292 €, dlhodobé záväzky 144 681 €, krátkodobé záväzky 8 462 €. 2021: vlastné imanie −18 782 €, dlhodobé záväzky 95 304 €, krátkodobé záväzky 39 764 €. 2022: vlastné imanie −22 444 €, dlhodobé záväzky 92 005 €, krátkodobé záväzky 29 863 €.500 tis.0−25 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −1 206 €, dlhodobé záväzky 185 447 €, krátkodobé záväzky 92 810 €. 2019: vlastné imanie 3 560 €, dlhodobé záväzky 202 682 €, krátkodobé záväzky 98 359 €. 2020: vlastné imanie 10 292 €, dlhodobé záväzky 144 681 €, krátkodobé záväzky 8 462 €. 2021: vlastné imanie −18 782 €, dlhodobé záväzky 95 304 €, krátkodobé záväzky 39 764 €. 2022: vlastné imanie −22 444 €, dlhodobé záväzky 92 005 €, krátkodobé záväzky 29 863 €.500 tis.0−25 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 134 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2001000001340020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 134 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2001000001340020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 134 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2001000001340020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby158,2 tis.185 tis.81,8 tis.65,3 tis.82,4 tis.
Výsledok hospodárenia16,4 tis.4,8 tis.6,7 tis.−29,1 tis.−3,7 tis.
Aktíva277,1 tis.304,6 tis.163,4 tis.116,3 tis.99,4 tis.
Vlastné imanie−1,2 tis.3,6 tis.10,3 tis.−18,8 tis.−22,4 tis.
Daň z príjmu0013400
Zadlženosť100,4 %98,8 %93,7 %116,2 %122,6 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
82,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,7 tis.
Aktíva
99,4 tis.
Vlastné imanie
−22,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
122,6 %

2021

Tržby
65,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−29,1 tis.
Aktíva
116,3 tis.
Vlastné imanie
−18,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
116,2 %

2020

Tržby
81,8 tis.
Výsledok hospodárenia
6,7 tis.
Aktíva
163,4 tis.
Vlastné imanie
10,3 tis.
Daň z príjmu
134
Zadlženosť
93,7 %

2019

Tržby
185 tis.
Výsledok hospodárenia
4,8 tis.
Aktíva
304,6 tis.
Vlastné imanie
3,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,8 %

2018

Tržby
158,2 tis.
Výsledok hospodárenia
16,4 tis.
Aktíva
277,1 tis.
Vlastné imanie
−1,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
100,4 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API