prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

ACCOUNTYS, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36269514aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 03. 200521 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
101 438 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ACCOUNTYS, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36269514
daňové identifikačné číslo
2021966584
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
J. Kačku 1488/23, 95701 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 03. 2005
V registri
21 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 31897/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
251639
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
vedenie účtovníctva12. 03. 2005—
pohostinská činnosť12. 03. 2005—
ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach12. 03. 2005—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál12. 03. 2005—
predaj na priamu konzumáciu nelkoholických a priemyselne upravovaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov12. 03. 2005—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností12. 03. 2005—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkobchod) v rozsahu voľných živností12. 03. 2005—
sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti12. 03. 2005—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom27. 10. 2017—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí10. 01. 2025—
Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky10. 01. 2025—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla10. 01. 2025—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave10. 01. 2025—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov10. 01. 2025—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov10. 01. 2025—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí10. 01. 2025—
Čistiace a upratovacie služby10. 01. 2025—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien10. 01. 2025—
Prípravné práce k realizácii stavby10. 01. 2025—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov10. 01. 2025—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla10. 01. 2025—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom10. 01. 2025—
Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo10. 01. 2025—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť10. 01. 2025—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021966584: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021966584Obdobia daňových registráciíDIČ 2021966584: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021966584Obdobia daňových registráciíDIČ 2021966584: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021966584
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202196658410. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 486 € a zvýšila tržby o ▲19 % na 101,4 tisíc eur.

Tržby

101 438 €

▲ 18,6 %

Výsledok hospodárenia

486 €

▲ 107,7 %

Aktíva

12 315 €

▼ 15,2 %

Vlastné imanie

−33 601 €

▲ 1,4 %

Zadlženosť

372,8 %

Hrubá marža

0,6 %

Čistá marža

0,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 121 632 €. 2020: tržby 67 625 €. 2021: tržby 64 538 €. 2022: tržby 85 500 €. 2023: tržby 101 438 €.200 tis.100 tis.0121,6 tis.67,6 tis.64,5 tis.85,5 tis.101,4 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 121 632 €. 2020: tržby 67 625 €. 2021: tržby 64 538 €. 2022: tržby 85 500 €. 2023: tržby 101 438 €.200 tis.100 tis.0121,6 tis.67,6 tis.64,5 tis.85,5 tis.101,4 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 121 632 €. 2020: tržby 67 625 €. 2021: tržby 64 538 €. 2022: tržby 85 500 €. 2023: tržby 101 438 €.200 tis.100 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 179 €. 2020: výsledok hospodárenia −21 522 €. 2021: výsledok hospodárenia −4 711 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 311 €. 2023: výsledok hospodárenia 486 €.5000−25 tis.−1,2 tis.−21,5 tis.−4,7 tis.−6,3 tis.+48620192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 179 €. 2020: výsledok hospodárenia −21 522 €. 2021: výsledok hospodárenia −4 711 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 311 €. 2023: výsledok hospodárenia 486 €.5000−25 tis.−1,2 tis.−21,5 tis.−4,7 tis.−6,3 tis.+48620192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 179 €. 2020: výsledok hospodárenia −21 522 €. 2021: výsledok hospodárenia −4 711 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 311 €. 2023: výsledok hospodárenia 486 €.5000−25 tis.+486201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 17 157 €, vlastné imanie −1 543 €. 2020: aktíva 9 100 €, vlastné imanie −23 065 €. 2021: aktíva 15 098 €, vlastné imanie −27 776 €. 2022: aktíva 14 526 €, vlastné imanie −34 087 €. 2023: aktíva 12 315 €, vlastné imanie −33 601 €.20 tis.0−50 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 17 157 €, vlastné imanie −1 543 €. 2020: aktíva 9 100 €, vlastné imanie −23 065 €. 2021: aktíva 15 098 €, vlastné imanie −27 776 €. 2022: aktíva 14 526 €, vlastné imanie −34 087 €. 2023: aktíva 12 315 €, vlastné imanie −33 601 €.20 tis.0−50 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 17 157 €, vlastné imanie −1 543 €. 2020: aktíva 9 100 €, vlastné imanie −23 065 €. 2021: aktíva 15 098 €, vlastné imanie −27 776 €. 2022: aktíva 14 526 €, vlastné imanie −34 087 €. 2023: aktíva 12 315 €, vlastné imanie −33 601 €.20 tis.0−50 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 2 267 €, zásoby 721 €, pohľadávky 9 205 €, finančné účty 4 964 €. 2020: dlhodobý majetok 1 097 €, zásoby 511 €, pohľadávky 6 024 €, finančné účty 1 468 €. 2021: dlhodobý majetok 404 €, zásoby 534 €, pohľadávky 5 880 €, finančné účty 8 280 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 151 €, pohľadávky 11 808 €, finančné účty 2 567 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 74 €, pohľadávky 8 689 €, finančné účty 3 552 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 2 267 €, zásoby 721 €, pohľadávky 9 205 €, finančné účty 4 964 €. 2020: dlhodobý majetok 1 097 €, zásoby 511 €, pohľadávky 6 024 €, finančné účty 1 468 €. 2021: dlhodobý majetok 404 €, zásoby 534 €, pohľadávky 5 880 €, finančné účty 8 280 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 151 €, pohľadávky 11 808 €, finančné účty 2 567 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 74 €, pohľadávky 8 689 €, finančné účty 3 552 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 2 267 €, zásoby 721 €, pohľadávky 9 205 €, finančné účty 4 964 €. 2020: dlhodobý majetok 1 097 €, zásoby 511 €, pohľadávky 6 024 €, finančné účty 1 468 €. 2021: dlhodobý majetok 404 €, zásoby 534 €, pohľadávky 5 880 €, finančné účty 8 280 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 151 €, pohľadávky 11 808 €, finančné účty 2 567 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 74 €, pohľadávky 8 689 €, finančné účty 3 552 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −1 543 €, dlhodobé záväzky 657 €, krátkodobé záväzky 18 043 €. 2020: vlastné imanie −23 065 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 165 €. 2021: vlastné imanie −27 776 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 874 €. 2022: vlastné imanie −34 087 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 613 €. 2023: vlastné imanie −33 601 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 916 €.50 tis.0−50 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −1 543 €, dlhodobé záväzky 657 €, krátkodobé záväzky 18 043 €. 2020: vlastné imanie −23 065 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 165 €. 2021: vlastné imanie −27 776 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 874 €. 2022: vlastné imanie −34 087 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 613 €. 2023: vlastné imanie −33 601 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 916 €.50 tis.0−50 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −1 543 €, dlhodobé záväzky 657 €, krátkodobé záväzky 18 043 €. 2020: vlastné imanie −23 065 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 165 €. 2021: vlastné imanie −27 776 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 874 €. 2022: vlastné imanie −34 087 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 613 €. 2023: vlastné imanie −33 601 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 916 €.50 tis.0−50 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 100 €.100500000010020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 100 €.100500000010020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 100 €.100500000010020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby121,6 tis.67,6 tis.64,5 tis.85,5 tis.101,4 tis.
Výsledok hospodárenia−1,2 tis.−21,5 tis.−4,7 tis.−6,3 tis.486
Aktíva17,2 tis.9,1 tis.15,1 tis.14,5 tis.12,3 tis.
Vlastné imanie−1,5 tis.−23,1 tis.−27,8 tis.−34,1 tis.−33,6 tis.
Daň z príjmu0000100
Zadlženosť109,0 %353,5 %284,0 %334,7 %372,8 %

aj 2015–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
101,4 tis.
Výsledok hospodárenia
486
Aktíva
12,3 tis.
Vlastné imanie
−33,6 tis.
Daň z príjmu
100
Zadlženosť
372,8 %

2022

Tržby
85,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,3 tis.
Aktíva
14,5 tis.
Vlastné imanie
−34,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
334,7 %

2021

Tržby
64,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,7 tis.
Aktíva
15,1 tis.
Vlastné imanie
−27,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
284,0 %

2020

Tržby
67,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−21,5 tis.
Aktíva
9,1 tis.
Vlastné imanie
−23,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
353,5 %

2019

Tržby
121,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
17,2 tis.
Vlastné imanie
−1,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
109,0 %

aj 2015–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API