Súhrn
- Vznik
- 18. 12. 200421 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 19 231 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Titicentrum, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36266868
- daňové identifikačné číslo
- 2021918701
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Račaokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 12. 2004
- V registri
- 21 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 171132/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 941143
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 18. 12. 2004 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 18. 12. 2004 | — |
| predaj na priamu konzumáciu: - nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov - zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy - tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál | 18. 12. 2004 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním doplnkových služieb | 18. 12. 2004 | — |
| čistiace a upratovacie práce | 18. 12. 2004 | — |
| obstarávateľská činnosť spojená so správou nehnuteľností | 18. 12. 2004 | — |
| prenájom a požičiavanie hnuteľných vecí | 18. 12. 2004 | — |
| činnosť účtovných, organizačných a ekonomických poradcov | 18. 12. 2004 | — |
| vedenie účtovníctva | 18. 12. 2004 | — |
| kopírovacie práce | 18. 12. 2004 | — |
| organizovanie odborných kurzov a školení | 18. 12. 2004 | — |
| faktoring a fofaiting | 18. 12. 2004 | — |
| poskytovanie informácií z internetu | 18. 12. 2004 | — |
| prevádzkovanie počítačovej herne | 18. 12. 2004 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 18. 12. 2004 | — |
| prevádzkovanie solária | 18. 12. 2004 | — |
| prevádzkovanie nevýherných automatov | 18. 12. 2004 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 18. 12. 2004 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 18. 12. 2004 | — |
| pneuservis | 27. 02. 2008 | — |
| opravy cestných motorových vozidiel | 27. 02. 2008 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021918701 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 sa zo straty dostalo na zisk 164 € a znížila tržby o ▼21 % na 19,2 tisíc eur.
Tržby
19 231 €
▼ 21,2 %Výsledok hospodárenia
164 €
▲ 100,7 %Aktíva
13 505 €
▲ 26,6 %Vlastné imanie
−282 593 €
▲ 0,1 %Zadlženosť
2 192,5 %
Hrubá marža
0,9 %
Čistá marža
0,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 46 tis. | 39,9 tis. | 30,8 tis. | 24,4 tis. | 19,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −14 tis. | −9,4 tis. | −12,9 tis. | −24,1 tis. | 164 |
| Aktíva | 18,1 tis. | 17,1 tis. | 18,6 tis. | 10,7 tis. | 13,5 tis. |
| Vlastné imanie | −236,3 tis. | −245,7 tis. | −258,6 tis. | −282,8 tis. | −282,6 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 480 | 0 |
| Zadlženosť | 1 403,3 % | 1 533,5 % | 1 493,0 % | 2 749,8 % | 2 192,5 % |
2018
- Tržby
- 19,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 164
- Aktíva
- 13,5 tis.
- Vlastné imanie
- −282,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 2 192,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 24,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −24,1 tis.
- Aktíva
- 10,7 tis.
- Vlastné imanie
- −282,8 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 2 749,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 30,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −12,9 tis.
- Aktíva
- 18,6 tis.
- Vlastné imanie
- −258,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 1 493,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 39,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,4 tis.
- Aktíva
- 17,1 tis.
- Vlastné imanie
- −245,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 1 533,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 46 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14 tis.
- Aktíva
- 18,1 tis.
- Vlastné imanie
- −236,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 1 403,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.