Súhrn
- Vznik
- 11. 12. 200421 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 43 339 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DUALITA, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36266787
- daňové identifikačné číslo
- 2021926830
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021926830
- Sídlo
- Drevená 766/1, 92401 Galanta, Slovenská republika
- Územie
- Galantaokres GalantaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 12. 2004
- V registri
- 21 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 15572/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 877101
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 11. 12. 2004 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy | 11. 12. 2004 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 11. 12. 2004 | — |
| predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 11. 12. 2004 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti | 11. 12. 2004 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 11. 12. 2004 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 11. 12. 2004 | — |
| usporadúvanie spoločenských podujatí | 11. 12. 2004 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 11. 12. 2004 | — |
| prenájom motorových vozidiel | 11. 12. 2004 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti | 11. 12. 2004 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb | 11. 12. 2004 | — |
| poskytovanie kancelárskych a administratívnych služieb | 11. 12. 2004 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností v rozsahu voľnej živnosti | 11. 12. 2004 | — |
| vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 11. 12. 2004 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 11. 12. 2004 | — |
| automatizované spracovanie údajov | 11. 12. 2004 | — |
| poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom | 11. 12. 2004 | — |
| ubytovacie služby v penziónoch triedy * | 11. 12. 2004 | — |
| pohostinská činnosť | 11. 12. 2004 | — |
| prevádzkovanie výdajne stravy | 21. 07. 2009 | — |
| ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4 | 21. 07. 2009 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb | 28. 02. 2019 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 28. 02. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021926830 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 03. 08. 2005 |
| daňové identifikačné číslo | 2021926830 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 06. 07. 2017, rok porušenia 2017).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −11 232 € a znížila tržby o ▼23 % na 43,3 tisíc eur.
Tržby
43 339 €
▼ 22,7 %Výsledok hospodárenia
−11 232 €
▼ 126,5 %Aktíva
805 610 €
▼ 2,2 %Vlastné imanie
308 926 €
▼ 3,5 %Zadlženosť
61,7 %
Hrubá marža
−25,1 %
Čistá marža
−25,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 21,1 tis. | 41,6 tis. | 36,7 tis. | 56,1 tis. | 43,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −18,2 tis. | −5,6 tis. | −20,4 tis. | −5 tis. | −11,2 tis. |
| Aktíva | 835,8 tis. | 826,1 tis. | 863,6 tis. | 823,8 tis. | 805,6 tis. |
| Vlastné imanie | 344,6 tis. | 345,5 tis. | 325,1 tis. | 320,2 tis. | 308,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 340 |
| Zadlženosť | 58,8 % | 58,2 % | 62,4 % | 61,1 % | 61,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 43,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,2 tis.
- Aktíva
- 805,6 tis.
- Vlastné imanie
- 308,9 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 61,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 56,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5 tis.
- Aktíva
- 823,8 tis.
- Vlastné imanie
- 320,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 61,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 36,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −20,4 tis.
- Aktíva
- 863,6 tis.
- Vlastné imanie
- 325,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 62,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 41,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,6 tis.
- Aktíva
- 826,1 tis.
- Vlastné imanie
- 345,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 58,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 21,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −18,2 tis.
- Aktíva
- 835,8 tis.
- Vlastné imanie
- 344,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 58,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.