Súhrn
- Vznik
- 01. 12. 200420 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 0 €06/2020 — 12/2022
- Oznámenia
- 1616 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LINE - Molnár s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36266388
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 406, 92503 Horné Saliby, Slovenská republika
- Územie
- Horné Salibyokres GalantaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 12. 2004
- Zánik
- 17. 04. 2025
- V registri
- 20 rokov 4 mesiace
- Stav
- zaniknutý 17. 04. 2025
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 15526/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 948904
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 28. 10. 2023 (rok porušenia 2023).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 06/2020 — 12/2022 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
0 €
▲ 100,0 %Aktíva
299 862 €
bez zmenyVlastné imanie
−467 802 €
bez zmenyZadlženosť
256,0 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 06/2020 — 12/2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2,02 mil. | 2,05 mil. | 551,4 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 46,4 tis. | 54,9 tis. | −637,9 tis. | −4,5 tis. | 0 |
| Aktíva | 1,6 mil. | 1,13 mil. | 711,4 tis. | 299,9 tis. | 299,9 tis. |
| Vlastné imanie | 597,1 tis. | 577 tis. | −463,4 tis. | −467,8 tis. | −467,8 tis. |
| Daň z príjmu | 13,4 tis. | 15,3 tis. | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 62,6 % | 49,1 % | 165,1 % | 256,0 % | 256,0 % |
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
06/2020 — 12/2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 299,9 tis.
- Vlastné imanie
- −467,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 256,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −4,5 tis.
- Aktíva
- 299,9 tis.
- Vlastné imanie
- −467,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 256,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 551,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −637,9 tis.
- Aktíva
- 711,4 tis.
- Vlastné imanie
- −463,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 165,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 2,05 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 54,9 tis.
- Aktíva
- 1,13 mil.
- Vlastné imanie
- 577 tis.
- Daň z príjmu
- 15,3 tis.
- Zadlženosť
- 49,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 2,02 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 46,4 tis.
- Aktíva
- 1,6 mil.
- Vlastné imanie
- 597,1 tis.
- Daň z príjmu
- 13,4 tis.
- Zadlženosť
- 62,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
16 oznámení
02. 05. 2025
Uznesenie konkurz
14. 04. 2025
Oznam súdu konkurz
14. 03. 2025
Uznesenie konkurz
26. 09. 2023
Návrh konečného rozvrhu výťažku zo všeobecnej podstaty konkurz
22. 08. 2023
Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh zo všeobecnej podstaty konkurz
13. 06. 2023
Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz
23. 03. 2023
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
27. 01. 2023
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
03. 03. 2021
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
03. 03. 2021
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
01. 12. 2020
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
18. 09. 2020
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
28. 08. 2020
Súpis oddelenej podstaty konkurz
28. 08. 2020
Súpis všeobecnej podstaty konkurz
02. 06. 2020
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
02. 06. 2020
Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.