Súhrn
- Vznik
- 10. 11. 200421 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 689 278 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MW TRADE, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36265811
- daňové identifikačné číslo
- 2021901992
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021901992
- Sídlo
- A. Dubčeka 3341/46, 908 51 Holíč, Slovenská republika
- Územie
- Holíčokres SkalicaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 11. 2004
- V registri
- 21 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 15467/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 871801
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 10. 11. 2004 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 10. 11. 2004 | — |
| uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien | 10. 11. 2004 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 10. 11. 2004 | — |
| výroba stavebných prvkov z betónu | 10. 11. 2004 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 10. 11. 2004 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 10. 11. 2004 | — |
| vnútroštátna nákladná cestná doprava | 23. 08. 2007 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 09. 07. 2008 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021901992 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 2004 |
| daňové identifikačné číslo | 2021901992 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené | 25. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼14 % na 15 638 € a znížila tržby o ▼9 % na 689,3 tisíc eur.
Tržby
689 278 €
▼ 8,6 %Výsledok hospodárenia
15 638 €
▼ 13,5 %Aktíva
908 303 €
▼ 12,7 %Vlastné imanie
299 597 €
▲ 5,5 %Zadlženosť
67,0 %
Hrubá marža
2,9 %
Čistá marža
2,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 862 tis. | 1 mil. | 738,5 tis. | 754,1 tis. | 689,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 16,5 tis. | 17,7 tis. | −42,1 tis. | 18,1 tis. | 15,6 tis. |
| Aktíva | 957,5 tis. | 1,05 mil. | 1,11 mil. | 1,04 mil. | 908,3 tis. |
| Vlastné imanie | 290,2 tis. | 307,9 tis. | 265,9 tis. | 284 tis. | 299,6 tis. |
| Daň z príjmu | 4,4 tis. | 4,7 tis. | 0 | 4,8 tis. | 4,4 tis. |
| Zadlženosť | 69,6 % | 70,6 % | 76,1 % | 72,7 % | 67,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 689,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,6 tis.
- Aktíva
- 908,3 tis.
- Vlastné imanie
- 299,6 tis.
- Daň z príjmu
- 4,4 tis.
- Zadlženosť
- 67,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 754,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18,1 tis.
- Aktíva
- 1,04 mil.
- Vlastné imanie
- 284 tis.
- Daň z príjmu
- 4,8 tis.
- Zadlženosť
- 72,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 738,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −42,1 tis.
- Aktíva
- 1,11 mil.
- Vlastné imanie
- 265,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 76,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 17,7 tis.
- Aktíva
- 1,05 mil.
- Vlastné imanie
- 307,9 tis.
- Daň z príjmu
- 4,7 tis.
- Zadlženosť
- 70,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 862 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,5 tis.
- Aktíva
- 957,5 tis.
- Vlastné imanie
- 290,2 tis.
- Daň z príjmu
- 4,4 tis.
- Zadlženosť
- 69,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.