prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

M & R, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 36263532zaniknutý 23. 11. 2021otvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 08. 200417 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
29 434 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
M & R, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
36263532
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ulička 356/45, 91951 Špačince, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 08. 2004
Zánik
23. 11. 2021
V registri
17 rokov 3 mesiace
Stav
zaniknutý 23. 11. 2021
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 15200/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
832528

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 zvýšila zisk o ▲31 % na 2 968 € a zvýšila tržby o ▲39 % na 29,4 tisíc eur.

Tržby

29 434 €

▲ 38,8 %

Výsledok hospodárenia

2 968 €

▲ 30,9 %

Aktíva

16 462 €

▲ 23,4 %

Vlastné imanie

−9 759 €

▲ 23,3 %

Zadlženosť

159,3 %

Hrubá marža

11,5 %

Čistá marža

10,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 31 000 €. 2018: tržby 50 949 €. 2019: tržby 28 542 €. 2020: tržby 21 206 €. 2021: tržby 29 434 €.100 tis.50 tis.031 tis.50,9 tis.28,5 tis.21,2 tis.29,4 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 31 000 €. 2018: tržby 50 949 €. 2019: tržby 28 542 €. 2020: tržby 21 206 €. 2021: tržby 29 434 €.100 tis.50 tis.031 tis.50,9 tis.28,5 tis.21,2 tis.29,4 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 31 000 €. 2018: tržby 50 949 €. 2019: tržby 28 542 €. 2020: tržby 21 206 €. 2021: tržby 29 434 €.100 tis.50 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 10 381 €. 2018: výsledok hospodárenia 14 606 €. 2019: výsledok hospodárenia −4 949 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 267 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 968 €.20 tis.0−5 tis.+10,4 tis.+14,6 tis.−4,9 tis.+2,3 tis.+3 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 10 381 €. 2018: výsledok hospodárenia 14 606 €. 2019: výsledok hospodárenia −4 949 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 267 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 968 €.20 tis.0−5 tis.+10,4 tis.+14,6 tis.−4,9 tis.+2,3 tis.+3 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 10 381 €. 2018: výsledok hospodárenia 14 606 €. 2019: výsledok hospodárenia −4 949 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 267 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 968 €.20 tis.0−5 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 56 468 €, vlastné imanie −47 953 €. 2018: aktíva 24 129 €, vlastné imanie −33 347 €. 2019: aktíva 17 177 €, vlastné imanie −38 296 €. 2020: aktíva 13 341 €, vlastné imanie −12 727 €. 2021: aktíva 16 462 €, vlastné imanie −9 759 €.100 tis.0−50 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 56 468 €, vlastné imanie −47 953 €. 2018: aktíva 24 129 €, vlastné imanie −33 347 €. 2019: aktíva 17 177 €, vlastné imanie −38 296 €. 2020: aktíva 13 341 €, vlastné imanie −12 727 €. 2021: aktíva 16 462 €, vlastné imanie −9 759 €.100 tis.0−50 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 56 468 €, vlastné imanie −47 953 €. 2018: aktíva 24 129 €, vlastné imanie −33 347 €. 2019: aktíva 17 177 €, vlastné imanie −38 296 €. 2020: aktíva 13 341 €, vlastné imanie −12 727 €. 2021: aktíva 16 462 €, vlastné imanie −9 759 €.100 tis.0−50 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 123 €, finančné účty 41 345 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 169 €, finančné účty 960 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 992 €, finančné účty 7 185 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 466 €, finančné účty 8 875 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 024 €, finančné účty 11 438 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 123 €, finančné účty 41 345 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 169 €, finančné účty 960 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 992 €, finančné účty 7 185 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 466 €, finančné účty 8 875 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 024 €, finančné účty 11 438 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 123 €, finančné účty 41 345 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 169 €, finančné účty 960 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 992 €, finančné účty 7 185 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 466 €, finančné účty 8 875 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 024 €, finančné účty 11 438 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −47 953 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 104 421 €. 2018: vlastné imanie −33 347 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 57 476 €. 2019: vlastné imanie −38 296 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 55 473 €. 2020: vlastné imanie −12 727 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 068 €. 2021: vlastné imanie −9 759 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 221 €.200 tis.0−50 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −47 953 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 104 421 €. 2018: vlastné imanie −33 347 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 57 476 €. 2019: vlastné imanie −38 296 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 55 473 €. 2020: vlastné imanie −12 727 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 068 €. 2021: vlastné imanie −9 759 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 221 €.200 tis.0−50 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −47 953 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 104 421 €. 2018: vlastné imanie −33 347 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 57 476 €. 2019: vlastné imanie −38 296 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 55 473 €. 2020: vlastné imanie −12 727 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 068 €. 2021: vlastné imanie −9 759 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 221 €.200 tis.0−50 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 2 726 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 256 €. 2021: daň z príjmu 408 €.5 tis.2,5 tis.09602,7 tis.025640820172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 2 726 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 256 €. 2021: daň z príjmu 408 €.5 tis.2,5 tis.09602,7 tis.025640820172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 2 726 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 256 €. 2021: daň z príjmu 408 €.5 tis.2,5 tis.09600408201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby31 tis.50,9 tis.28,5 tis.21,2 tis.29,4 tis.
Výsledok hospodárenia10,4 tis.14,6 tis.−4,9 tis.2,3 tis.3 tis.
Aktíva56,5 tis.24,1 tis.17,2 tis.13,3 tis.16,5 tis.
Vlastné imanie−48 tis.−33,3 tis.−38,3 tis.−12,7 tis.−9,8 tis.
Daň z príjmu9602,7 tis.0256408
Zadlženosť184,9 %238,2 %322,9 %195,4 %159,3 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
29,4 tis.
Výsledok hospodárenia
3 tis.
Aktíva
16,5 tis.
Vlastné imanie
−9,8 tis.
Daň z príjmu
408
Zadlženosť
159,3 %

2020

Tržby
21,2 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
13,3 tis.
Vlastné imanie
−12,7 tis.
Daň z príjmu
256
Zadlženosť
195,4 %

2019

Tržby
28,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,9 tis.
Aktíva
17,2 tis.
Vlastné imanie
−38,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
322,9 %

2018

Tržby
50,9 tis.
Výsledok hospodárenia
14,6 tis.
Aktíva
24,1 tis.
Vlastné imanie
−33,3 tis.
Daň z príjmu
2,7 tis.
Zadlženosť
238,2 %

2017

Tržby
31 tis.
Výsledok hospodárenia
10,4 tis.
Aktíva
56,5 tis.
Vlastné imanie
−48 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
184,9 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

04

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

05

Prepojenia

06

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

07

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API