prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

GM SOLUTIONS, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36262358aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 06. 200422 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
243 593 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GM SOLUTIONS, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36262358
daňové identifikačné číslo
2021837268
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021837268
Sídlo
Eugena Suchoňa 7924/31, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 06. 2004
V registri
22 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 15056/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
916478
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poradenská činnosť, montáž a opravy v oblasti meracej, prenosovej a automatizačnej techniky17. 06. 2004—
montáže zariadení automatizovaných systémov riadenia technologických procesov (ASRTP), rozvodov slaboprúdu do 1 000 V17. 06. 2004—
automatizované spracovanie dát17. 06. 2004—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností17. 06. 2004—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností17. 06. 2004—
montáž, inštalácia a opravy kancelárskej a reprodukčnej techniky, počítačových sietí, zariadení spotrebnej elektroniky a výpočtovej techniky17. 06. 2004—
prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb obstarávateľská činnosť spojená s prenájmom17. 06. 2004—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti17. 06. 2004—
inštalácia a opravy elektrických strojov a prístrojov17. 06. 2004—
prekladateľské a tlmočnícke služby z/do jazyka nemeckého17. 06. 2004—
elektroinštalatérstvo17. 06. 2004—
poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom17. 06. 2004—
Prípravné práce k realizácii stavby25. 03. 2026—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov25. 03. 2026—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021837268: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021837268: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021837268IČ DPH SK2021837268Obdobia daňových registráciíDIČ 2021837268: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021837268: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021837268IČ DPH SK2021837268Obdobia daňových registráciíDIČ 2021837268: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021837268: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021837268IČ DPH SK2021837268
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202183726811. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2012
daňové identifikačné číslo202183726810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk z nuly na 1 381 € a zvýšila tržby z nuly na 243,6 tisíc eur.

Tržby

243 593 €

Výsledok hospodárenia

1 381 €

Aktíva

8 020 €

▼ 96,6 %

Vlastné imanie

8 020 €

▼ 96,5 %

Zadlženosť

0,0 %

Hrubá marža

0,6 %

Čistá marža

0,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 160 138 €. 2022: tržby 173 060 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 243 593 €.250 tis.125 tis.0160,1 tis.173,1 tis.00243,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 160 138 €. 2022: tržby 173 060 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 243 593 €.250 tis.125 tis.0160,1 tis.173,1 tis.00243,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 160 138 €. 2022: tržby 173 060 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 243 593 €.250 tis.125 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 30 683 €. 2022: výsledok hospodárenia 32 617 €. 2023: výsledok hospodárenia −16 306 €. 2024: výsledok hospodárenia 0 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 381 €.50 tis.0−20 tis.+30,7 tis.+32,6 tis.−16,3 tis.0+1,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 30 683 €. 2022: výsledok hospodárenia 32 617 €. 2023: výsledok hospodárenia −16 306 €. 2024: výsledok hospodárenia 0 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 381 €.50 tis.0−20 tis.+30,7 tis.+32,6 tis.−16,3 tis.0+1,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 30 683 €. 2022: výsledok hospodárenia 32 617 €. 2023: výsledok hospodárenia −16 306 €. 2024: výsledok hospodárenia 0 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 381 €.50 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 216 853 €, vlastné imanie 210 984 €. 2022: aktíva 274 889 €, vlastné imanie 243 601 €. 2023: aktíva 232 473 €, vlastné imanie 227 295 €. 2024: aktíva 232 473 €, vlastné imanie 227 295 €. 2025: aktíva 8 020 €, vlastné imanie 8 020 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 216 853 €, vlastné imanie 210 984 €. 2022: aktíva 274 889 €, vlastné imanie 243 601 €. 2023: aktíva 232 473 €, vlastné imanie 227 295 €. 2024: aktíva 232 473 €, vlastné imanie 227 295 €. 2025: aktíva 8 020 €, vlastné imanie 8 020 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 216 853 €, vlastné imanie 210 984 €. 2022: aktíva 274 889 €, vlastné imanie 243 601 €. 2023: aktíva 232 473 €, vlastné imanie 227 295 €. 2024: aktíva 232 473 €, vlastné imanie 227 295 €. 2025: aktíva 8 020 €, vlastné imanie 8 020 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 27 550 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 227 €, finančné účty 175 900 €. 2022: dlhodobý majetok 13 968 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 025 €, finančné účty 229 130 €. 2023: dlhodobý majetok 1 051 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 912 €, finančné účty 222 407 €. 2024: dlhodobý majetok 1 051 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 912 €, finančné účty 222 407 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 020 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 27 550 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 227 €, finančné účty 175 900 €. 2022: dlhodobý majetok 13 968 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 025 €, finančné účty 229 130 €. 2023: dlhodobý majetok 1 051 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 912 €, finančné účty 222 407 €. 2024: dlhodobý majetok 1 051 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 912 €, finančné účty 222 407 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 020 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 27 550 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 227 €, finančné účty 175 900 €. 2022: dlhodobý majetok 13 968 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 025 €, finančné účty 229 130 €. 2023: dlhodobý majetok 1 051 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 912 €, finančné účty 222 407 €. 2024: dlhodobý majetok 1 051 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 912 €, finančné účty 222 407 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 020 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 210 984 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 869 €. 2022: vlastné imanie 243 601 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 288 €. 2023: vlastné imanie 227 295 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 178 €. 2024: vlastné imanie 227 295 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 178 €. 2025: vlastné imanie 8 020 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 210 984 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 869 €. 2022: vlastné imanie 243 601 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 288 €. 2023: vlastné imanie 227 295 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 178 €. 2024: vlastné imanie 227 295 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 178 €. 2025: vlastné imanie 8 020 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 210 984 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 869 €. 2022: vlastné imanie 243 601 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 288 €. 2023: vlastné imanie 227 295 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 178 €. 2024: vlastné imanie 227 295 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 178 €. 2025: vlastné imanie 8 020 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 8 463 €. 2022: daň z príjmu 8 910 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.08,5 tis.8,9 tis.00020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 8 463 €. 2022: daň z príjmu 8 910 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.08,5 tis.8,9 tis.00020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 8 463 €. 2022: daň z príjmu 8 910 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby160,1 tis.173,1 tis.00243,6 tis.
Výsledok hospodárenia30,7 tis.32,6 tis.−16,3 tis.01,4 tis.
Aktíva216,9 tis.274,9 tis.232,5 tis.232,5 tis.8 tis.
Vlastné imanie211 tis.243,6 tis.227,3 tis.227,3 tis.8 tis.
Daň z príjmu8,5 tis.8,9 tis.000
Zadlženosť2,7 %11,4 %2,2 %2,2 %0,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
243,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,4 tis.
Aktíva
8 tis.
Vlastné imanie
8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
232,5 tis.
Vlastné imanie
227,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2,2 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−16,3 tis.
Aktíva
232,5 tis.
Vlastné imanie
227,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2,2 %

2022

Tržby
173,1 tis.
Výsledok hospodárenia
32,6 tis.
Aktíva
274,9 tis.
Vlastné imanie
243,6 tis.
Daň z príjmu
8,9 tis.
Zadlženosť
11,4 %

2021

Tržby
160,1 tis.
Výsledok hospodárenia
30,7 tis.
Aktíva
216,9 tis.
Vlastné imanie
211 tis.
Daň z príjmu
8,5 tis.
Zadlženosť
2,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API