Súhrn
- Vznik
- 04. 06. 200422 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 42 411 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- GOLD PROJEKT s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36261947
- daňové identifikačné číslo
- 2021857948
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hodská 347/7, 92400 Galanta, Slovenská republika
- Územie
- Galantaokres GalantaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 06. 2004
- V registri
- 22 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 15010/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 892012
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 04. 06. 2004 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 04. 06. 2004 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti | 04. 06. 2004 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti | 04. 06. 2004 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb | 04. 06. 2004 | — |
| inžinierska činnosť - obstarávanie prác prostredníctvom oprávnenej organizácie | 04. 06. 2004 | — |
| vypracovanie dokumentácie a projektu technického, technologického a energetického vybavenia jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb | 04. 06. 2004 | — |
| kúrenárske práce | 04. 06. 2004 | — |
| vodoinštalatérstvo | 04. 06. 2004 | — |
| vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb | 04. 06. 2004 | — |
| uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien | 04. 06. 2004 | — |
| upratovacie služby | 04. 06. 2004 | — |
| Administratívne služby | 02. 04. 2022 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 02. 04. 2022 | — |
| Činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 02. 04. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021857948 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 zvýšila zisk o ▲214 % na 14 313 € a zvýšila tržby o ▲6 % na 42,4 tisíc eur.
Tržby
42 411 €
▲ 5,8 %Výsledok hospodárenia
14 313 €
▲ 213,7 %Aktíva
51 296 €
▲ 34,3 %Vlastné imanie
32 285 €
▲ 79,6 %Zadlženosť
37,1 %
Hrubá marža
41,0 %
Čistá marža
33,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 11 tis. | 21,5 tis. | 51,6 tis. | 40,1 tis. | 42,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −7,4 tis. | −5,5 tis. | 6,1 tis. | 4,6 tis. | 14,3 tis. |
| Aktíva | 13,1 tis. | 19,2 tis. | 34,2 tis. | 38,2 tis. | 51,3 tis. |
| Vlastné imanie | −25,2 tis. | 1,8 tis. | 13,4 tis. | 18 tis. | 32,3 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 960 | 3,1 tis. |
| Zadlženosť | 292,0 % | 90,8 % | 60,8 % | 52,9 % | 37,1 % |
2018
- Tržby
- 42,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,3 tis.
- Aktíva
- 51,3 tis.
- Vlastné imanie
- 32,3 tis.
- Daň z príjmu
- 3,1 tis.
- Zadlženosť
- 37,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 40,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,6 tis.
- Aktíva
- 38,2 tis.
- Vlastné imanie
- 18 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 52,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 51,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,1 tis.
- Aktíva
- 34,2 tis.
- Vlastné imanie
- 13,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 60,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 21,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,5 tis.
- Aktíva
- 19,2 tis.
- Vlastné imanie
- 1,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 90,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 11 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,4 tis.
- Aktíva
- 13,1 tis.
- Vlastné imanie
- −25,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 292,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.