prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

CAPITAL INVESTMENT GROUP, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36261190aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 05. 200422 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
1 048 504 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CAPITAL INVESTMENT GROUP, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36261190
daňové identifikačné číslo
2021824486
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Mickiewiczova 2, 81107 Bratislava - Staré mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 05. 2004
V registri
22 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 135188/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
809043
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
finančný leasing11. 05. 2004—
činnosť organizačných a ekonomických poradcov11. 05. 2004—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti financií11. 05. 2004—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)28. 11. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu28. 11. 2014—
Faktoring a forfaiting28. 11. 2014—
Čistiace a upratovacie služby28. 11. 2014—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien28. 11. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí28. 11. 2014—
Správa bytového a nebytového fondu28. 11. 2014—
Reklamné a marketingové služby28. 11. 2014—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí28. 11. 2014—
Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)28. 11. 2014—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti12. 02. 2019—
Administratívne služby12. 02. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov12. 02. 2019—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla12. 02. 2019—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla12. 02. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov12. 02. 2019—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva12. 02. 2019—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely12. 02. 2019—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov12. 02. 2019—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení12. 02. 2019—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba12. 02. 2019—
Dizajnérske činnosti12. 02. 2019—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok12. 02. 2019—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu12. 02. 2019—
Odevná výroba12. 02. 2019—
Textilná výroba12. 02. 2019—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve12. 02. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby12. 02. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla12. 02. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021824486: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021824486Obdobia daňových registráciíDIČ 2021824486: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021824486Obdobia daňových registráciíDIČ 2021824486: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021824486
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202182448610. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 sa zo straty dostalo na zisk 9 232 € a zvýšila tržby o ▲53 614 % na 1,05 mil. €.

Tržby

1 048 504 €

▲ 53 614,3 %

Výsledok hospodárenia

9 232 €

▲ 494,0 %

Aktíva

281 860 €

▼ 85,5 %

Vlastné imanie

−104 763 €

▲ 27,2 %

Zadlženosť

137,2 %

Hrubá marža

0,9 %

Čistá marža

0,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 2 595 €. 2016: tržby 5 448 €. 2017: tržby 2 396 €. 2018: tržby 1 952 €. 2019: tržby 1 048 504 €.2 mil.1 mil.02,6 tis.5,4 tis.2,4 tis.2 tis.1,05 mil.20152016201720182019Tržby2015: tržby 2 595 €. 2016: tržby 5 448 €. 2017: tržby 2 396 €. 2018: tržby 1 952 €. 2019: tržby 1 048 504 €.2 mil.1 mil.02,6 tis.5,4 tis.2,4 tis.2 tis.1,05 mil.20152016201720182019Tržby2015: tržby 2 595 €. 2016: tržby 5 448 €. 2017: tržby 2 396 €. 2018: tržby 1 952 €. 2019: tržby 1 048 504 €.2 mil.1 mil.0201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −63 431 €. 2016: výsledok hospodárenia −66 512 €. 2017: výsledok hospodárenia −67 637 €. 2018: výsledok hospodárenia −2 343 €. 2019: výsledok hospodárenia 9 232 €.10 tis.0−100 tis.−63,4 tis.−66,5 tis.−67,6 tis.−2,3 tis.+9,2 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −63 431 €. 2016: výsledok hospodárenia −66 512 €. 2017: výsledok hospodárenia −67 637 €. 2018: výsledok hospodárenia −2 343 €. 2019: výsledok hospodárenia 9 232 €.10 tis.0−100 tis.−63,4 tis.−66,5 tis.−67,6 tis.−2,3 tis.+9,2 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −63 431 €. 2016: výsledok hospodárenia −66 512 €. 2017: výsledok hospodárenia −67 637 €. 2018: výsledok hospodárenia −2 343 €. 2019: výsledok hospodárenia 9 232 €.10 tis.0−100 tis.201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 1 666 044 €, vlastné imanie −7 503 €. 2016: aktíva 1 997 712 €, vlastné imanie −74 015 €. 2017: aktíva 1 945 398 €, vlastné imanie −141 652 €. 2018: aktíva 1 940 916 €, vlastné imanie −143 995 €. 2019: aktíva 281 860 €, vlastné imanie −104 763 €.2 mil.0−200 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 1 666 044 €, vlastné imanie −7 503 €. 2016: aktíva 1 997 712 €, vlastné imanie −74 015 €. 2017: aktíva 1 945 398 €, vlastné imanie −141 652 €. 2018: aktíva 1 940 916 €, vlastné imanie −143 995 €. 2019: aktíva 281 860 €, vlastné imanie −104 763 €.2 mil.0−200 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 1 666 044 €, vlastné imanie −7 503 €. 2016: aktíva 1 997 712 €, vlastné imanie −74 015 €. 2017: aktíva 1 945 398 €, vlastné imanie −141 652 €. 2018: aktíva 1 940 916 €, vlastné imanie −143 995 €. 2019: aktíva 281 860 €, vlastné imanie −104 763 €.2 mil.0−200 tis.20152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 19 254 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 645 035 €, finančné účty 1 755 €. 2016: dlhodobý majetok 151 384 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 845 540 €, finančné účty 788 €. 2017: dlhodobý majetok 114 837 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 830 364 €, finančné účty 197 €. 2018: dlhodobý majetok 114 836 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 826 003 €, finančné účty 77 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 56 325 €, pohľadávky 221 568 €, finančné účty 3 967 €.2 mil.1 mil.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 19 254 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 645 035 €, finančné účty 1 755 €. 2016: dlhodobý majetok 151 384 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 845 540 €, finančné účty 788 €. 2017: dlhodobý majetok 114 837 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 830 364 €, finančné účty 197 €. 2018: dlhodobý majetok 114 836 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 826 003 €, finančné účty 77 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 56 325 €, pohľadávky 221 568 €, finančné účty 3 967 €.2 mil.1 mil.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 19 254 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 645 035 €, finančné účty 1 755 €. 2016: dlhodobý majetok 151 384 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 845 540 €, finančné účty 788 €. 2017: dlhodobý majetok 114 837 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 830 364 €, finančné účty 197 €. 2018: dlhodobý majetok 114 836 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 826 003 €, finančné účty 77 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 56 325 €, pohľadávky 221 568 €, finančné účty 3 967 €.2 mil.1 mil.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −7 503 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 674 354 €. 2016: vlastné imanie −74 015 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 071 727 €. 2017: vlastné imanie −141 652 €, dlhodobé záväzky 35 €, krátkodobé záväzky 2 087 015 €. 2018: vlastné imanie −143 995 €, dlhodobé záväzky 36 €, krátkodobé záväzky 2 084 875 €. 2019: vlastné imanie −104 763 €, dlhodobé záväzky 36 €, krátkodobé záväzky 386 587 €.2,5 mil.0−200 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −7 503 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 674 354 €. 2016: vlastné imanie −74 015 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 071 727 €. 2017: vlastné imanie −141 652 €, dlhodobé záväzky 35 €, krátkodobé záväzky 2 087 015 €. 2018: vlastné imanie −143 995 €, dlhodobé záväzky 36 €, krátkodobé záväzky 2 084 875 €. 2019: vlastné imanie −104 763 €, dlhodobé záväzky 36 €, krátkodobé záväzky 386 587 €.2,5 mil.0−200 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −7 503 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 674 354 €. 2016: vlastné imanie −74 015 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 071 727 €. 2017: vlastné imanie −141 652 €, dlhodobé záväzky 35 €, krátkodobé záväzky 2 087 015 €. 2018: vlastné imanie −143 995 €, dlhodobé záväzky 36 €, krátkodobé záväzky 2 084 875 €. 2019: vlastné imanie −104 763 €, dlhodobé záväzky 36 €, krátkodobé záväzky 386 587 €.2,5 mil.0−200 tis.20152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009609609600020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009609609600020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009609609600020152016201720182019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby2,6 tis.5,4 tis.2,4 tis.2 tis.1,05 mil.
Výsledok hospodárenia−63,4 tis.−66,5 tis.−67,6 tis.−2,3 tis.9,2 tis.
Aktíva1,67 mil.2 mil.1,95 mil.1,94 mil.281,9 tis.
Vlastné imanie−7,5 tis.−74 tis.−141,7 tis.−144 tis.−104,8 tis.
Daň z príjmu96096096000
Zadlženosť100,5 %103,7 %107,3 %107,4 %137,2 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
1,05 mil.
Výsledok hospodárenia
9,2 tis.
Aktíva
281,9 tis.
Vlastné imanie
−104,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
137,2 %

2018

Tržby
2 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,3 tis.
Aktíva
1,94 mil.
Vlastné imanie
−144 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
107,4 %

2017

Tržby
2,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−67,6 tis.
Aktíva
1,95 mil.
Vlastné imanie
−141,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
107,3 %

2016

Tržby
5,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−66,5 tis.
Aktíva
2 mil.
Vlastné imanie
−74 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
103,7 %

2015

Tržby
2,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−63,4 tis.
Aktíva
1,67 mil.
Vlastné imanie
−7,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
100,5 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API