Súhrn
- Vznik
- 24. 04. 200422 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 60 318 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- RIPEX, s.r.o. v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 36260673
- daňové identifikačné číslo
- 2021828622
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Sedmokrásková 6, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 04. 2004
- V registri
- 22 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 134204/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 877709
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| veľkoobchod - nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti | 24. 04. 2004 | — |
| maloobchod - nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti | 24. 04. 2004 | — |
| sprostredkovanie kúpy, predaja tovarov a služieb (tovar, na ktorý sa vyžaduje osobitné povolenie možno nákup a predaj tovarov vykonávať len s týmto povolením) | 24. 04. 2004 | — |
| pohostinská činnosť | 24. 04. 2004 | — |
| vedenie účtovníctva, ekonomické a finančné analýzy | 24. 04. 2004 | — |
| konzultačná a poradenská činnosť vo všetkých vyššie uvedených oblastiach | 24. 04. 2004 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021828622 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 prepadlo do straty −5 477 € a znížila tržby o ▼36 % na 60,3 tisíc eur.
Tržby
60 318 €
▼ 36,2 %Výsledok hospodárenia
−5 477 €
▼ 2 273,4 %Aktíva
11 835 €
▼ 43,7 %Vlastné imanie
44 €
▼ 99,2 %Zadlženosť
99,6 %
Hrubá marža
−7,5 %
Čistá marža
−9,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 141,4 tis. | 120,9 tis. | 94,5 tis. | 60,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −839 | −424 | 252 | −5,5 tis. |
| Aktíva | 28 tis. | 22,3 tis. | 21 tis. | 11,8 tis. |
| Vlastné imanie | 5,7 tis. | 5,3 tis. | 5,5 tis. | 44 |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 79,7 % | 76,3 % | 73,7 % | 99,6 % |
2017
- Tržby
- 60,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,5 tis.
- Aktíva
- 11,8 tis.
- Vlastné imanie
- 44
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 99,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 94,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 252
- Aktíva
- 21 tis.
- Vlastné imanie
- 5,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 73,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 120,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −424
- Aktíva
- 22,3 tis.
- Vlastné imanie
- 5,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 76,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 141,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −839
- Aktíva
- 28 tis.
- Vlastné imanie
- 5,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 79,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.