prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

F-Trend, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36260061aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 04. 200422 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
14 327 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
F-Trend, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36260061
daňové identifikačné číslo
2021801056
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021801056
Sídlo
Čajkovského 6327/30, 91708 Trnava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 04. 2004
V registri
22 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 14784/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
967981
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
adimistratívne práce06. 04. 2004—
aranžérske práce06. 04. 2004—
automatizované spracovanie dát06. 04. 2004—
baliaca činnosť06. 04. 2004—
činnosť ekonomického, organizačného a účtovného poradcu06. 04. 2004—
čistiace a upratovacie práce06. 04. 2004—
kopírovacie práce06. 04. 2004—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti06. 04. 2004—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti06. 04. 2004—
maloobchod s použitým tovarom v rozsahu voľnej živnosti06. 04. 2004—
maloobchod so starožitnosťami06. 04. 2004—
marketing06. 04. 2004—
módne návrhárstvo06. 04. 2004—
nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla06. 04. 2004—
navrhovanie dispozičného riešenia interiérov06. 04. 2004—
obkladačské práce06. 04. 2004—
organizovanie a usporadúvanie kurzov, školení, seminárov, kultúrnych, športových, spoločenských podujatí06. 04. 2004—
podlahárstvo06. 04. 2004—
pomocné stavebné práce v rozsahu voľnej živnosti06. 04. 2004—
poskytovanie informácií prostredníctvom internetu06. 04. 2004—
poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom06. 04. 2004—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov06. 04. 2004—
prenájom lešenia06. 04. 2004—
prenájom všetkých druhov tovarov s výnimkou tých, na ktoré sa vyžaduje zvláštne povolenie06. 04. 2004—
prenájom strojov a prístrojov06. 04. 2004—
reklamná a propagačná činnosť06. 04. 2004—
skladovanie06. 04. 2004—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti29. 05. 2004—
tvorba webových stránok06. 04. 2004—
vedenie účtovníctva06. 04. 2004—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021801056: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021801056: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021801056IČ DPH SK2021801056Obdobia daňových registráciíDIČ 2021801056: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021801056: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021801056IČ DPH SK2021801056Obdobia daňových registráciíDIČ 2021801056: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021801056: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021801056IČ DPH SK2021801056
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202180105611. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 2004
daňové identifikačné číslo202180105610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 12. 04. 2023, rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −26 379 € a zvýšila tržby o ▲16 % na 14,3 tisíc eur.

Tržby

14 327 €

▲ 16,3 %

Výsledok hospodárenia

−26 379 €

▲ 38,0 %

Aktíva

45 179 €

▲ 33,9 %

Vlastné imanie

−67 532 €

▼ 65,5 %

Zadlženosť

249,5 %

Hrubá marža

−181,7 %

Čistá marža

−184,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 157 874 €. 2022: tržby 200 140 €. 2023: tržby 32 605 €. 2024: tržby 12 321 €. 2025: tržby 14 327 €.250 tis.125 tis.0157,9 tis.200,1 tis.32,6 tis.12,3 tis.14,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 157 874 €. 2022: tržby 200 140 €. 2023: tržby 32 605 €. 2024: tržby 12 321 €. 2025: tržby 14 327 €.250 tis.125 tis.0157,9 tis.200,1 tis.32,6 tis.12,3 tis.14,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 157 874 €. 2022: tržby 200 140 €. 2023: tržby 32 605 €. 2024: tržby 12 321 €. 2025: tržby 14 327 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −13 354 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 337 €. 2023: výsledok hospodárenia −43 508 €. 2024: výsledok hospodárenia −42 579 €. 2025: výsledok hospodárenia −26 379 €.0−50 tis.−13,4 tis.−1,3 tis.−43,5 tis.−42,6 tis.−26,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −13 354 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 337 €. 2023: výsledok hospodárenia −43 508 €. 2024: výsledok hospodárenia −42 579 €. 2025: výsledok hospodárenia −26 379 €.0−50 tis.−13,4 tis.−1,3 tis.−43,5 tis.−42,6 tis.−26,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −13 354 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 337 €. 2023: výsledok hospodárenia −43 508 €. 2024: výsledok hospodárenia −42 579 €. 2025: výsledok hospodárenia −26 379 €.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 127 982 €, vlastné imanie 46 611 €. 2022: aktíva 124 769 €, vlastné imanie 45 274 €. 2023: aktíva 66 039 €, vlastné imanie 1 766 €. 2024: aktíva 33 734 €, vlastné imanie −40 813 €. 2025: aktíva 45 179 €, vlastné imanie −67 532 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 127 982 €, vlastné imanie 46 611 €. 2022: aktíva 124 769 €, vlastné imanie 45 274 €. 2023: aktíva 66 039 €, vlastné imanie 1 766 €. 2024: aktíva 33 734 €, vlastné imanie −40 813 €. 2025: aktíva 45 179 €, vlastné imanie −67 532 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 127 982 €, vlastné imanie 46 611 €. 2022: aktíva 124 769 €, vlastné imanie 45 274 €. 2023: aktíva 66 039 €, vlastné imanie 1 766 €. 2024: aktíva 33 734 €, vlastné imanie −40 813 €. 2025: aktíva 45 179 €, vlastné imanie −67 532 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 219 €, zásoby 41 020 €, pohľadávky 20 641 €, finančné účty 60 102 €. 2022: dlhodobý majetok 5 762 €, zásoby 42 120 €, pohľadávky 5 119 €, finančné účty 71 768 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 32 899 €, pohľadávky 33 €, finančné účty 33 107 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 28 550 €, pohľadávky 245 €, finančné účty 4 939 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 38 992 €, pohľadávky 282 €, finančné účty 5 905 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 219 €, zásoby 41 020 €, pohľadávky 20 641 €, finančné účty 60 102 €. 2022: dlhodobý majetok 5 762 €, zásoby 42 120 €, pohľadávky 5 119 €, finančné účty 71 768 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 32 899 €, pohľadávky 33 €, finančné účty 33 107 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 28 550 €, pohľadávky 245 €, finančné účty 4 939 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 38 992 €, pohľadávky 282 €, finančné účty 5 905 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 219 €, zásoby 41 020 €, pohľadávky 20 641 €, finančné účty 60 102 €. 2022: dlhodobý majetok 5 762 €, zásoby 42 120 €, pohľadávky 5 119 €, finančné účty 71 768 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 32 899 €, pohľadávky 33 €, finančné účty 33 107 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 28 550 €, pohľadávky 245 €, finančné účty 4 939 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 38 992 €, pohľadávky 282 €, finančné účty 5 905 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 46 611 €, dlhodobé záväzky 2 231 €, krátkodobé záväzky 79 140 €. 2022: vlastné imanie 45 274 €, dlhodobé záväzky 2 467 €, krátkodobé záväzky 77 028 €. 2023: vlastné imanie 1 766 €, dlhodobé záväzky 2 572 €, krátkodobé záväzky 61 701 €. 2024: vlastné imanie −40 813 €, dlhodobé záväzky 2 628 €, krátkodobé záväzky 71 919 €. 2025: vlastné imanie −67 532 €, dlhodobé záväzky 2 686 €, krátkodobé záväzky 110 025 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 46 611 €, dlhodobé záväzky 2 231 €, krátkodobé záväzky 79 140 €. 2022: vlastné imanie 45 274 €, dlhodobé záväzky 2 467 €, krátkodobé záväzky 77 028 €. 2023: vlastné imanie 1 766 €, dlhodobé záväzky 2 572 €, krátkodobé záväzky 61 701 €. 2024: vlastné imanie −40 813 €, dlhodobé záväzky 2 628 €, krátkodobé záväzky 71 919 €. 2025: vlastné imanie −67 532 €, dlhodobé záväzky 2 686 €, krátkodobé záväzky 110 025 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 46 611 €, dlhodobé záväzky 2 231 €, krátkodobé záväzky 79 140 €. 2022: vlastné imanie 45 274 €, dlhodobé záväzky 2 467 €, krátkodobé záväzky 77 028 €. 2023: vlastné imanie 1 766 €, dlhodobé záväzky 2 572 €, krátkodobé záväzky 61 701 €. 2024: vlastné imanie −40 813 €, dlhodobé záväzky 2 628 €, krátkodobé záväzky 71 919 €. 2025: vlastné imanie −67 532 €, dlhodobé záväzky 2 686 €, krátkodobé záväzky 110 025 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 200 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250002000034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 200 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250002000034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 200 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250002000034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby157,9 tis.200,1 tis.32,6 tis.12,3 tis.14,3 tis.
Výsledok hospodárenia−13,4 tis.−1,3 tis.−43,5 tis.−42,6 tis.−26,4 tis.
Aktíva128 tis.124,8 tis.66 tis.33,7 tis.45,2 tis.
Vlastné imanie46,6 tis.45,3 tis.1,8 tis.−40,8 tis.−67,5 tis.
Daň z príjmu020000340
Zadlženosť63,6 %63,7 %97,3 %221,0 %249,5 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
14,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−26,4 tis.
Aktíva
45,2 tis.
Vlastné imanie
−67,5 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
249,5 %

2024

Tržby
12,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−42,6 tis.
Aktíva
33,7 tis.
Vlastné imanie
−40,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
221,0 %

2023

Tržby
32,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−43,5 tis.
Aktíva
66 tis.
Vlastné imanie
1,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,3 %

2022

Tržby
200,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,3 tis.
Aktíva
124,8 tis.
Vlastné imanie
45,3 tis.
Daň z príjmu
200
Zadlženosť
63,7 %

2021

Tržby
157,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,4 tis.
Aktíva
128 tis.
Vlastné imanie
46,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
63,6 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API