prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

FinishStaving s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36259195aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 03. 200422 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
32 000 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
FinishStaving s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36259195
daňové identifikačné číslo
2021793092
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
I. Bukovčana 30, 971 01 Prievidza, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 03. 2004
V registri
22 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 47211/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
959807
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti01. 03. 2004—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti01. 03. 2004—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti01. 03. 2004—
marketing a prieskum trhu01. 03. 2004—
upratovacie práce01. 03. 2004—
podnikateľské poradenstvo01. 03. 2004—
prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov01. 03. 2004—
prenájom hnuteľného majetku01. 03. 2004—
prenájom priemyselného tovaru01. 03. 2004—
prenájom strojov, prístrojov a zariadení01. 03. 2004—
vedenie účtovníctva01. 03. 2004—
nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5t vrátane prípojného vozidla01. 03. 2004—
výroba, oprava a montáž mincovníkov v rozsahu voľnej živnosti01. 03. 2004—
mechanická úprava na plošných spojoch vykonávaná na zákazku alebo na zmluvnom základe25. 08. 2004—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021793092: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021793092Obdobia daňových registráciíDIČ 2021793092: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021793092Obdobia daňových registráciíDIČ 2021793092: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021793092
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202179309210. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 12. 2024 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −9 954 € a znížila tržby o ▼94 % na 32 tisíc eur.

Tržby

32 000 €

▼ 94,0 %

Výsledok hospodárenia

−9 954 €

▲ 80,0 %

Aktíva

169 997 €

▼ 38,6 %

Vlastné imanie

144 581 €

▼ 6,4 %

Zadlženosť

15,0 %

Hrubá marža

−30,9 %

Čistá marža

−31,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 903 946 €. 2020: tržby 829 049 €. 2021: tržby 952 746 €. 2022: tržby 530 115 €. 2023: tržby 32 000 €.1 mil.500 tis.0903,9 tis.829 tis.952,7 tis.530,1 tis.32 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 903 946 €. 2020: tržby 829 049 €. 2021: tržby 952 746 €. 2022: tržby 530 115 €. 2023: tržby 32 000 €.1 mil.500 tis.0903,9 tis.829 tis.952,7 tis.530,1 tis.32 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 903 946 €. 2020: tržby 829 049 €. 2021: tržby 952 746 €. 2022: tržby 530 115 €. 2023: tržby 32 000 €.1 mil.500 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 28 528 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 911 €. 2021: výsledok hospodárenia −16 961 €. 2022: výsledok hospodárenia −49 716 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 954 €.50 tis.0−50 tis.+28,5 tis.+2,9 tis.−17 tis.−49,7 tis.−10 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 28 528 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 911 €. 2021: výsledok hospodárenia −16 961 €. 2022: výsledok hospodárenia −49 716 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 954 €.50 tis.0−50 tis.+28,5 tis.+2,9 tis.−17 tis.−49,7 tis.−10 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 28 528 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 911 €. 2021: výsledok hospodárenia −16 961 €. 2022: výsledok hospodárenia −49 716 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 954 €.50 tis.0−50 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 456 523 €, vlastné imanie 218 302 €. 2020: aktíva 376 451 €, vlastné imanie 221 212 €. 2021: aktíva 465 288 €, vlastné imanie 204 251 €. 2022: aktíva 276 832 €, vlastné imanie 154 535 €. 2023: aktíva 169 997 €, vlastné imanie 144 581 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 456 523 €, vlastné imanie 218 302 €. 2020: aktíva 376 451 €, vlastné imanie 221 212 €. 2021: aktíva 465 288 €, vlastné imanie 204 251 €. 2022: aktíva 276 832 €, vlastné imanie 154 535 €. 2023: aktíva 169 997 €, vlastné imanie 144 581 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 456 523 €, vlastné imanie 218 302 €. 2020: aktíva 376 451 €, vlastné imanie 221 212 €. 2021: aktíva 465 288 €, vlastné imanie 204 251 €. 2022: aktíva 276 832 €, vlastné imanie 154 535 €. 2023: aktíva 169 997 €, vlastné imanie 144 581 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 135 260 €, zásoby 72 733 €, pohľadávky 245 292 €, finančné účty 2 403 €. 2020: dlhodobý majetok 102 777 €, zásoby 71 160 €, pohľadávky 197 585 €, finančné účty 4 168 €. 2021: dlhodobý majetok 80 761 €, zásoby 112 754 €, pohľadávky 256 920 €, finančné účty 3 462 €. 2022: dlhodobý majetok 22 165 €, zásoby 0 €, pohľadávky 220 400 €, finančné účty 33 451 €. 2023: dlhodobý majetok 8 219 €, zásoby 0 €, pohľadávky 98 564 €, finančné účty 62 543 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 135 260 €, zásoby 72 733 €, pohľadávky 245 292 €, finančné účty 2 403 €. 2020: dlhodobý majetok 102 777 €, zásoby 71 160 €, pohľadávky 197 585 €, finančné účty 4 168 €. 2021: dlhodobý majetok 80 761 €, zásoby 112 754 €, pohľadávky 256 920 €, finančné účty 3 462 €. 2022: dlhodobý majetok 22 165 €, zásoby 0 €, pohľadávky 220 400 €, finančné účty 33 451 €. 2023: dlhodobý majetok 8 219 €, zásoby 0 €, pohľadávky 98 564 €, finančné účty 62 543 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 135 260 €, zásoby 72 733 €, pohľadávky 245 292 €, finančné účty 2 403 €. 2020: dlhodobý majetok 102 777 €, zásoby 71 160 €, pohľadávky 197 585 €, finančné účty 4 168 €. 2021: dlhodobý majetok 80 761 €, zásoby 112 754 €, pohľadávky 256 920 €, finančné účty 3 462 €. 2022: dlhodobý majetok 22 165 €, zásoby 0 €, pohľadávky 220 400 €, finančné účty 33 451 €. 2023: dlhodobý majetok 8 219 €, zásoby 0 €, pohľadávky 98 564 €, finančné účty 62 543 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 218 302 €, dlhodobé záväzky 82 495 €, krátkodobé záväzky 155 022 €. 2020: vlastné imanie 221 212 €, dlhodobé záväzky 83 426 €, krátkodobé záväzky 71 199 €. 2021: vlastné imanie 204 251 €, dlhodobé záväzky 81 182 €, krátkodobé záväzky 179 855 €. 2022: vlastné imanie 154 535 €, dlhodobé záväzky 49 076 €, krátkodobé záväzky 73 221 €. 2023: vlastné imanie 144 581 €, dlhodobé záväzky 19 529 €, krátkodobé záväzky 5 887 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 218 302 €, dlhodobé záväzky 82 495 €, krátkodobé záväzky 155 022 €. 2020: vlastné imanie 221 212 €, dlhodobé záväzky 83 426 €, krátkodobé záväzky 71 199 €. 2021: vlastné imanie 204 251 €, dlhodobé záväzky 81 182 €, krátkodobé záväzky 179 855 €. 2022: vlastné imanie 154 535 €, dlhodobé záväzky 49 076 €, krátkodobé záväzky 73 221 €. 2023: vlastné imanie 144 581 €, dlhodobé záväzky 19 529 €, krátkodobé záväzky 5 887 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 218 302 €, dlhodobé záväzky 82 495 €, krátkodobé záväzky 155 022 €. 2020: vlastné imanie 221 212 €, dlhodobé záväzky 83 426 €, krátkodobé záväzky 71 199 €. 2021: vlastné imanie 204 251 €, dlhodobé záväzky 81 182 €, krátkodobé záväzky 179 855 €. 2022: vlastné imanie 154 535 €, dlhodobé záväzky 49 076 €, krátkodobé záväzky 73 221 €. 2023: vlastné imanie 144 581 €, dlhodobé záväzky 19 529 €, krátkodobé záväzky 5 887 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 9 430 €. 2020: daň z príjmu 2 977 €. 2021: daň z príjmu 491 €. 2022: daň z príjmu 12 000 €. 2023: daň z príjmu 76 €.20 tis.10 tis.09,4 tis.3 tis.49112 tis.7620192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 9 430 €. 2020: daň z príjmu 2 977 €. 2021: daň z príjmu 491 €. 2022: daň z príjmu 12 000 €. 2023: daň z príjmu 76 €.20 tis.10 tis.09,4 tis.3 tis.49112 tis.7620192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 9 430 €. 2020: daň z príjmu 2 977 €. 2021: daň z príjmu 491 €. 2022: daň z príjmu 12 000 €. 2023: daň z príjmu 76 €.20 tis.10 tis.049176201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby903,9 tis.829 tis.952,7 tis.530,1 tis.32 tis.
Výsledok hospodárenia28,5 tis.2,9 tis.−17 tis.−49,7 tis.−10 tis.
Aktíva456,5 tis.376,5 tis.465,3 tis.276,8 tis.170 tis.
Vlastné imanie218,3 tis.221,2 tis.204,3 tis.154,5 tis.144,6 tis.
Daň z príjmu9,4 tis.3 tis.49112 tis.76
Zadlženosť52,0 %41,1 %56,1 %44,2 %15,0 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
32 tis.
Výsledok hospodárenia
−10 tis.
Aktíva
170 tis.
Vlastné imanie
144,6 tis.
Daň z príjmu
76
Zadlženosť
15,0 %

2022

Tržby
530,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−49,7 tis.
Aktíva
276,8 tis.
Vlastné imanie
154,5 tis.
Daň z príjmu
12 tis.
Zadlženosť
44,2 %

2021

Tržby
952,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−17 tis.
Aktíva
465,3 tis.
Vlastné imanie
204,3 tis.
Daň z príjmu
491
Zadlženosť
56,1 %

2020

Tržby
829 tis.
Výsledok hospodárenia
2,9 tis.
Aktíva
376,5 tis.
Vlastné imanie
221,2 tis.
Daň z príjmu
3 tis.
Zadlženosť
41,1 %

2019

Tržby
903,9 tis.
Výsledok hospodárenia
28,5 tis.
Aktíva
456,5 tis.
Vlastné imanie
218,3 tis.
Daň z príjmu
9,4 tis.
Zadlženosť
52,0 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API