prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

MASMA SLOVAKIA, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 36257729aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 01. 200422 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
1 880 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MASMA SLOVAKIA, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
36257729
daňové identifikačné číslo
2021767341
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Palárikova 856/3, 91943 Cífer, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 01. 2004
V registri
22 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 14522/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
838127
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti13. 01. 2004—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti13. 01. 2004—
kúpa, predaj a distribúcia potravinárskych výrobkov a korenín13. 01. 2004—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti13. 01. 2004—
činnosť organizačných a ekonomických poradcov13. 01. 2004—
vedenie účtovníctva13. 01. 2004—
poskytovanie pôžičiek a úverov z vlastných zdrojov nebankovým spôsobom13. 01. 2004—
reklamná a propagačná činnosť13. 01. 2004—
organizovanie výstav13. 01. 2004—
prieskum trhu a verejnej mienky13. 01. 2004—
faktoring a forfaiting13. 01. 2004—
konzultačná činnosť v oblasti obchodu, služieb a reklamy13. 01. 2004—
obstarávanie služieb spojených so zabezpečovaním riadnej prevádzky bytov a domov13. 01. 2004—
nákup a predaj ojazdených motorových vozidiel13. 01. 2004—
prevádzkovanie odstavných plôch pre motorové vozidlá - prevádzkovanie parkovísk13. 01. 2004—
požičiavanie osobných motorových vozidiel13. 01. 2004—
odťahová služba13. 01. 2004—
kopírovacia služba13. 01. 2004—
upratovacie práce13. 01. 2004—
prenájom a požičiavanie športových potrieb, ručného náradia a drobných stavebných mechanizmov13. 01. 2004—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021767341: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021767341Obdobia daňových registráciíDIČ 2021767341: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021767341Obdobia daňových registráciíDIČ 2021767341: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021767341
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202176734110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 1 540 € a zvýšila tržby z nuly na 1,9 tisíc eur.

Tržby

1 880 €

Výsledok hospodárenia

1 540 €

▲ 552,9 %

Aktíva

7 889 €

▲ 31,3 %

Vlastné imanie

6 879 €

▲ 28,8 %

Zadlženosť

12,8 %

Hrubá marža

100,0 %

Čistá marža

81,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 1 880 €.2 tis.1 tis.000001,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 1 880 €.2 tis.1 tis.000001,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 1 880 €.2 tis.1 tis.000202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 540 €.2 tis.0−500000−340+1,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 540 €.2 tis.0−500000−340+1,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 540 €.2 tis.0−50000202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 009 €, vlastné imanie 5 679 €. 2022: aktíva 6 009 €, vlastné imanie 5 679 €. 2023: aktíva 6 009 €, vlastné imanie 5 679 €. 2024: aktíva 6 009 €, vlastné imanie 5 339 €. 2025: aktíva 7 889 €, vlastné imanie 6 879 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 009 €, vlastné imanie 5 679 €. 2022: aktíva 6 009 €, vlastné imanie 5 679 €. 2023: aktíva 6 009 €, vlastné imanie 5 679 €. 2024: aktíva 6 009 €, vlastné imanie 5 339 €. 2025: aktíva 7 889 €, vlastné imanie 6 879 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 009 €, vlastné imanie 5 679 €. 2022: aktíva 6 009 €, vlastné imanie 5 679 €. 2023: aktíva 6 009 €, vlastné imanie 5 679 €. 2024: aktíva 6 009 €, vlastné imanie 5 339 €. 2025: aktíva 7 889 €, vlastné imanie 6 879 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 009 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 009 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 009 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 009 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 889 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 009 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 009 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 009 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 009 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 889 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 009 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 009 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 009 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 009 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 889 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 5 679 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 330 €. 2022: vlastné imanie 5 679 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 330 €. 2023: vlastné imanie 5 679 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 330 €. 2024: vlastné imanie 5 339 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 670 €. 2025: vlastné imanie 6 879 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 010 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 5 679 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 330 €. 2022: vlastné imanie 5 679 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 330 €. 2023: vlastné imanie 5 679 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 330 €. 2024: vlastné imanie 5 339 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 670 €. 2025: vlastné imanie 6 879 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 010 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 5 679 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 330 €. 2022: vlastné imanie 5 679 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 330 €. 2023: vlastné imanie 5 679 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 330 €. 2024: vlastné imanie 5 339 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 670 €. 2025: vlastné imanie 6 879 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 010 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00001,9 tis.
Výsledok hospodárenia000−3401,5 tis.
Aktíva6 tis.6 tis.6 tis.6 tis.7,9 tis.
Vlastné imanie5,7 tis.5,7 tis.5,7 tis.5,3 tis.6,9 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť5,5 %5,5 %5,5 %11,1 %12,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
1,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
7,9 tis.
Vlastné imanie
6,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
12,8 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
6 tis.
Vlastné imanie
5,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
11,1 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
6 tis.
Vlastné imanie
5,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
5,5 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
6 tis.
Vlastné imanie
5,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
5,5 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
6 tis.
Vlastné imanie
5,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
5,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API