Súhrn
- Vznik
- 24. 11. 200322 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 316 962 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BEASTAV, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36257222
- daňové identifikačné číslo
- 2021301733
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021301733
- Sídlo
- 561, 91905 Trstín, Slovenská republika
- Územie
- Trstínokres TrnavaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 11. 2003
- V registri
- 22 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 14464/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 838874
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 24. 11. 2003 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 24. 11. 2003 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 24. 11. 2003 | — |
| organizovanie kurzov, školení, seminárov a prednášok v oblasti vzdelávania | 24. 11. 2003 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 24. 11. 2003 | — |
| inzertná činnosť | 24. 11. 2003 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 24. 11. 2003 | — |
| podnikateľské a obchodné poradenstvo | 24. 11. 2003 | — |
| činnosť ekonomických, organizačných a účtovných poradcov | 24. 11. 2003 | — |
| vydavateľské činnosti | 24. 11. 2003 | — |
| prenájom nehnuteľností vrátane poskytovania základných služieb a doplnkových činností (čistiace a upratovacie práce) | 24. 11. 2003 | — |
| poskytovanie informácií prostredníctvom internetu | 24. 11. 2003 | — |
| administratívne práce | 24. 11. 2003 | — |
| prenájom motorových vozidiel, stavebných strojov a mechanizmov | 24. 11. 2003 | — |
| prípravné práce pre stavbu | 24. 11. 2003 | — |
| demolácie a zemné práce | 24. 11. 2003 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021301733 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2016 |
| daňové identifikačné číslo | 2021301733 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲84 % na 6 672 € a zvýšila tržby o ▲44 % na 317 tisíc eur.
Tržby
316 962 €
▲ 43,7 %Výsledok hospodárenia
6 672 €
▲ 84,0 %Aktíva
295 896 €
▲ 56,7 %Vlastné imanie
27 425 €
▲ 185,0 %Zadlženosť
90,7 %
Hrubá marža
2,7 %
Čistá marža
2,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 49,4 tis. | 202,4 tis. | 266,1 tis. | 220,6 tis. | 317 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −3,7 tis. | 10,6 tis. | 7,8 tis. | 3,6 tis. | 6,7 tis. |
| Aktíva | 94,1 tis. | 133,3 tis. | 144,7 tis. | 188,8 tis. | 295,9 tis. |
| Vlastné imanie | −54,2 tis. | −43,6 tis. | −35,9 tis. | −32,2 tis. | 27,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 502 | 877 | 976 | 2 tis. |
| Zadlženosť | 157,6 % | 132,7 % | 124,8 % | 117,1 % | 90,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 317 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,7 tis.
- Aktíva
- 295,9 tis.
- Vlastné imanie
- 27,4 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 90,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 220,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,6 tis.
- Aktíva
- 188,8 tis.
- Vlastné imanie
- −32,2 tis.
- Daň z príjmu
- 976
- Zadlženosť
- 117,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 266,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,8 tis.
- Aktíva
- 144,7 tis.
- Vlastné imanie
- −35,9 tis.
- Daň z príjmu
- 877
- Zadlženosť
- 124,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 202,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,6 tis.
- Aktíva
- 133,3 tis.
- Vlastné imanie
- −43,6 tis.
- Daň z príjmu
- 502
- Zadlženosť
- 132,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 49,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,7 tis.
- Aktíva
- 94,1 tis.
- Vlastné imanie
- −54,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 157,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.