Súhrn
- Vznik
- 04. 08. 200323 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 526 235 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- EREBOX s.r.o. v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 36255718
- daňové identifikačné číslo
- 2020168249
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Jelenia 1, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Staré Mestookres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 08. 2003
- V registri
- 23 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 125415/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 824951
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb | 04. 08. 2003 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 04. 08. 2003 | — |
| výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien | 04. 08. 2003 | — |
| výkon činnosti stavbyvedúceho pozemné stavby | 04. 08. 2003 | — |
| výkon činnosti stavebného dozoru pozemné stavby - jednoduché stavby | 04. 08. 2003 | — |
| realizácia stavieb priemyselných hál | 04. 08. 2003 | — |
| vykonávanie inžinierskych stavieb, vrátane sídliskových celkov, ciest a parkovísk | 04. 08. 2003 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 04. 08. 2003 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 04. 08. 2003 | — |
| sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti | 04. 08. 2003 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 04. 08. 2003 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t | 16. 10. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností vrátane poskytovania základných služieb a doplnkových činností ( čistiace a upratovacie práce, prenájom strojov a zariadení ) | 16. 10. 2007 | — |
| prenájom hnuteľných vecí s výnimkou tých, na ktoré sa vyžaduje osobitné povolenie | 16. 10. 2007 | — |
| výsadba a údržba zelene | 16. 10. 2007 | — |
| zemné práce | 16. 10. 2007 | — |
| vykonávanie prác strojnými mechanizmami | 16. 10. 2007 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) | 16. 10. 2007 | — |
| čistiace a upratovanie služby | 05. 12. 2017 | — |
| reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 05. 12. 2017 | — |
| počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 05. 12. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020168249 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 prepadlo do straty −2 274 € a zvýšila tržby o ▲777 % na 526,2 tisíc eur.
Tržby
526 235 €
▲ 777,3 %Výsledok hospodárenia
−2 274 €
▼ 631,3 %Aktíva
499 112 €
▲ 319,9 %Vlastné imanie
115 619 €
▼ 2,4 %Zadlženosť
76,8 %
Hrubá marža
0,1 %
Čistá marža
−0,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 18,3 tis. | 67,1 tis. | 60 tis. | 526,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −1,4 tis. | −1,3 tis. | 428 | −2,3 tis. |
| Aktíva | 121,3 tis. | 120 tis. | 118,9 tis. | 499,1 tis. |
| Vlastné imanie | 119,3 tis. | 118,1 tis. | 118,5 tis. | 115,6 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 2,9 tis. |
| Zadlženosť | 1,7 % | 1,6 % | 0,3 % | 76,8 % |
2017
- Tržby
- 526,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,3 tis.
- Aktíva
- 499,1 tis.
- Vlastné imanie
- 115,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 76,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 60 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 428
- Aktíva
- 118,9 tis.
- Vlastné imanie
- 118,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 0,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 67,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,3 tis.
- Aktíva
- 120 tis.
- Vlastné imanie
- 118,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 1,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 18,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,4 tis.
- Aktíva
- 121,3 tis.
- Vlastné imanie
- 119,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 1,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.