prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

CLA Slovakia s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36254339aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
30. 04. 200323 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
8 421 797 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CLA Slovakia s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36254339
daňové identifikačné číslo
2021722967
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021722967
Sídlo
Karpatská 8, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
30. 04. 2003
V registri
23 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 74698/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
930450
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
audítorská činnosť30. 04. 2003—
činnosť účtovných poradcov30. 04. 2003—
činnosť organizačných a ekonomických poradcov30. 04. 2003—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti30. 04. 2003—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti30. 04. 2003—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti30. 04. 2003—
vedenie účtovníctva01. 05. 2011—
činnosť daňových poradcov,03. 12. 2014—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností17. 12. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov20. 08. 2024—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí20. 08. 2024—
Mimoškolská vzdelávacia činnosť20. 08. 2024—
Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky20. 08. 2024—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied20. 08. 2024—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 01. 02. 2017
Oprávnená osoba
Hronček & Partners, s. r. o. · od 21. 02. 2023

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021722967: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021722967: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021722967IČ DPH SK2021722967Obdobia daňových registráciíDIČ 2021722967: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021722967: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021722967IČ DPH SK2021722967Obdobia daňových registráciíDIČ 2021722967: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021722967: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021722967IČ DPH SK2021722967
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202172296711. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2005
daňové identifikačné číslo202172296710. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼1 % na 324 660 € a zvýšila tržby o ▲7 % na 8,42 mil. €.

Tržby

8 421 797 €

▲ 6,9 %

Výsledok hospodárenia

324 660 €

▼ 0,8 %

Aktíva

2 979 141 €

▲ 2,7 %

Vlastné imanie

339 645 €

▼ 0,8 %

Zadlženosť

88,5 %

Hrubá marža

5,4 %

Čistá marža

3,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 6 002 798 €. 2022: tržby 6 746 207 €. 2023: tržby 7 184 276 €. 2024: tržby 7 880 500 €. 2025: tržby 8 421 797 €.10 mil.5 mil.06 mil.6,75 mil.7,18 mil.7,88 mil.8,42 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 6 002 798 €. 2022: tržby 6 746 207 €. 2023: tržby 7 184 276 €. 2024: tržby 7 880 500 €. 2025: tržby 8 421 797 €.10 mil.5 mil.06 mil.6,75 mil.7,18 mil.7,88 mil.8,42 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 6 002 798 €. 2022: tržby 6 746 207 €. 2023: tržby 7 184 276 €. 2024: tržby 7 880 500 €. 2025: tržby 8 421 797 €.10 mil.5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 401 466 €. 2022: výsledok hospodárenia 567 594 €. 2023: výsledok hospodárenia 346 789 €. 2024: výsledok hospodárenia 327 287 €. 2025: výsledok hospodárenia 324 660 €.1 mil.500 tis.0+401,5 tis.+567,6 tis.+346,8 tis.+327,3 tis.+324,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 401 466 €. 2022: výsledok hospodárenia 567 594 €. 2023: výsledok hospodárenia 346 789 €. 2024: výsledok hospodárenia 327 287 €. 2025: výsledok hospodárenia 324 660 €.1 mil.500 tis.0202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 401 466 €. 2022: výsledok hospodárenia 567 594 €. 2023: výsledok hospodárenia 346 789 €. 2024: výsledok hospodárenia 327 287 €. 2025: výsledok hospodárenia 324 660 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 938 066 €, vlastné imanie 416 451 €. 2022: aktíva 2 594 922 €, vlastné imanie 582 580 €. 2023: aktíva 2 673 508 €, vlastné imanie 361 774 €. 2024: aktíva 2 899 984 €, vlastné imanie 342 273 €. 2025: aktíva 2 979 141 €, vlastné imanie 339 645 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 938 066 €, vlastné imanie 416 451 €. 2022: aktíva 2 594 922 €, vlastné imanie 582 580 €. 2023: aktíva 2 673 508 €, vlastné imanie 361 774 €. 2024: aktíva 2 899 984 €, vlastné imanie 342 273 €. 2025: aktíva 2 979 141 €, vlastné imanie 339 645 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 938 066 €, vlastné imanie 416 451 €. 2022: aktíva 2 594 922 €, vlastné imanie 582 580 €. 2023: aktíva 2 673 508 €, vlastné imanie 361 774 €. 2024: aktíva 2 899 984 €, vlastné imanie 342 273 €. 2025: aktíva 2 979 141 €, vlastné imanie 339 645 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 494 300 €, zásoby 684 €, pohľadávky 1 173 573 €, finančné účty 214 676 €. 2022: dlhodobý majetok 1 168 620 €, zásoby 822 €, pohľadávky 1 313 018 €, finančné účty 25 719 €. 2023: dlhodobý majetok 1 219 913 €, zásoby 768 €, pohľadávky 1 337 375 €, finančné účty 31 280 €. 2024: dlhodobý majetok 1 356 467 €, zásoby 839 €, pohľadávky 1 201 236 €, finančné účty 248 142 €. 2025: dlhodobý majetok 1 305 533 €, zásoby 738 €, pohľadávky 1 457 084 €, finančné účty 103 517 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 494 300 €, zásoby 684 €, pohľadávky 1 173 573 €, finančné účty 214 676 €. 2022: dlhodobý majetok 1 168 620 €, zásoby 822 €, pohľadávky 1 313 018 €, finančné účty 25 719 €. 2023: dlhodobý majetok 1 219 913 €, zásoby 768 €, pohľadávky 1 337 375 €, finančné účty 31 280 €. 2024: dlhodobý majetok 1 356 467 €, zásoby 839 €, pohľadávky 1 201 236 €, finančné účty 248 142 €. 2025: dlhodobý majetok 1 305 533 €, zásoby 738 €, pohľadávky 1 457 084 €, finančné účty 103 517 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 494 300 €, zásoby 684 €, pohľadávky 1 173 573 €, finančné účty 214 676 €. 2022: dlhodobý majetok 1 168 620 €, zásoby 822 €, pohľadávky 1 313 018 €, finančné účty 25 719 €. 2023: dlhodobý majetok 1 219 913 €, zásoby 768 €, pohľadávky 1 337 375 €, finančné účty 31 280 €. 2024: dlhodobý majetok 1 356 467 €, zásoby 839 €, pohľadávky 1 201 236 €, finančné účty 248 142 €. 2025: dlhodobý majetok 1 305 533 €, zásoby 738 €, pohľadávky 1 457 084 €, finančné účty 103 517 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 416 451 €, dlhodobé záväzky 20 372 €, krátkodobé záväzky 1 499 120 €. 2022: vlastné imanie 582 580 €, dlhodobé záväzky 11 534 €, krátkodobé záväzky 1 999 403 €. 2023: vlastné imanie 361 774 €, dlhodobé záväzky 17 240 €, krátkodobé záväzky 2 287 975 €. 2024: vlastné imanie 342 273 €, dlhodobé záväzky 208 582 €, krátkodobé záväzky 2 335 178 €. 2025: vlastné imanie 339 645 €, dlhodobé záväzky 152 507 €, krátkodobé záväzky 2 483 762 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 416 451 €, dlhodobé záväzky 20 372 €, krátkodobé záväzky 1 499 120 €. 2022: vlastné imanie 582 580 €, dlhodobé záväzky 11 534 €, krátkodobé záväzky 1 999 403 €. 2023: vlastné imanie 361 774 €, dlhodobé záväzky 17 240 €, krátkodobé záväzky 2 287 975 €. 2024: vlastné imanie 342 273 €, dlhodobé záväzky 208 582 €, krátkodobé záväzky 2 335 178 €. 2025: vlastné imanie 339 645 €, dlhodobé záväzky 152 507 €, krátkodobé záväzky 2 483 762 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 416 451 €, dlhodobé záväzky 20 372 €, krátkodobé záväzky 1 499 120 €. 2022: vlastné imanie 582 580 €, dlhodobé záväzky 11 534 €, krátkodobé záväzky 1 999 403 €. 2023: vlastné imanie 361 774 €, dlhodobé záväzky 17 240 €, krátkodobé záväzky 2 287 975 €. 2024: vlastné imanie 342 273 €, dlhodobé záväzky 208 582 €, krátkodobé záväzky 2 335 178 €. 2025: vlastné imanie 339 645 €, dlhodobé záväzky 152 507 €, krátkodobé záväzky 2 483 762 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 138 615 €. 2022: daň z príjmu 208 867 €. 2023: daň z príjmu 108 655 €. 2024: daň z príjmu 98 228 €. 2025: daň z príjmu 126 345 €.250 tis.125 tis.0138,6 tis.208,9 tis.108,7 tis.98,2 tis.126,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 138 615 €. 2022: daň z príjmu 208 867 €. 2023: daň z príjmu 108 655 €. 2024: daň z príjmu 98 228 €. 2025: daň z príjmu 126 345 €.250 tis.125 tis.0138,6 tis.208,9 tis.108,7 tis.98,2 tis.126,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 138 615 €. 2022: daň z príjmu 208 867 €. 2023: daň z príjmu 108 655 €. 2024: daň z príjmu 98 228 €. 2025: daň z príjmu 126 345 €.250 tis.125 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby6 mil.6,75 mil.7,18 mil.7,88 mil.8,42 mil.
Výsledok hospodárenia401,5 tis.567,6 tis.346,8 tis.327,3 tis.324,7 tis.
Aktíva1,94 mil.2,59 mil.2,67 mil.2,9 mil.2,98 mil.
Vlastné imanie416,5 tis.582,6 tis.361,8 tis.342,3 tis.339,6 tis.
Daň z príjmu138,6 tis.208,9 tis.108,7 tis.98,2 tis.126,3 tis.
Zadlženosť78,4 %77,5 %86,2 %87,7 %88,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
8,42 mil.
Výsledok hospodárenia
324,7 tis.
Aktíva
2,98 mil.
Vlastné imanie
339,6 tis.
Daň z príjmu
126,3 tis.
Zadlženosť
88,5 %

2024

Tržby
7,88 mil.
Výsledok hospodárenia
327,3 tis.
Aktíva
2,9 mil.
Vlastné imanie
342,3 tis.
Daň z príjmu
98,2 tis.
Zadlženosť
87,7 %

2023

Tržby
7,18 mil.
Výsledok hospodárenia
346,8 tis.
Aktíva
2,67 mil.
Vlastné imanie
361,8 tis.
Daň z príjmu
108,7 tis.
Zadlženosť
86,2 %

2022

Tržby
6,75 mil.
Výsledok hospodárenia
567,6 tis.
Aktíva
2,59 mil.
Vlastné imanie
582,6 tis.
Daň z príjmu
208,9 tis.
Zadlženosť
77,5 %

2021

Tržby
6 mil.
Výsledok hospodárenia
401,5 tis.
Aktíva
1,94 mil.
Vlastné imanie
416,5 tis.
Daň z príjmu
138,6 tis.
Zadlženosť
78,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API