prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

SOME SLOVAKIA, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36253251zaniknutý 30. 09. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 02. 200322 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
25 380 €05/2017 — 01/2024
Oznámenia
2020 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SOME SLOVAKIA, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36253251
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Štúrova 567/30, 90851 Holíč, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 02. 2003
Zánik
30. 09. 2025
V registri
22 rokov 7 mesiacov
Stav
zaniknutý 30. 09. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 13972/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
889512
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 28. 09. 2018 (rok porušenia 2017).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 05/2017 — 01/2024 zvýšila zisk o ▲683 % na 71 191 € a znížila tržby o ▼100 % na 25,4 tisíc eur.

Tržby

25 380 €

▼ 99,7 %

Výsledok hospodárenia

71 191 €

▲ 683,4 %

Aktíva

0 €

▼ 100,0 %

Vlastné imanie

−725 467 €

▼ 467,2 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

280,5 %

Čistá marža

280,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 7 120 016 €. 2015: tržby 7 616 555 €. 05/2017 — 01/2024: tržby 25 380 €.10 mil.5 mil.07,12 mil.7,62 mil.25,4 tis.2014201505/2017 — 01/2024Tržby2014: tržby 7 120 016 €. 2015: tržby 7 616 555 €. 05/2017 — 01/2024: tržby 25 380 €.10 mil.5 mil.07,12 mil.7,62 mil.25,4 tis.2014201505/2017 — 01/2024Tržby2014: tržby 7 120 016 €. 2015: tržby 7 616 555 €. 05/2017 — 01/2024: tržby 25 380 €.10 mil.5 mil.07,12 mil.25,4 tis.201405/2017 — 01/2024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 6 364 €. 2015: výsledok hospodárenia 9 087 €. 05/2017 — 01/2024: výsledok hospodárenia 71 191 €.100 tis.50 tis.0+6,4 tis.+9,1 tis.+71,2 tis.2014201505/2017 — 01/2024Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 6 364 €. 2015: výsledok hospodárenia 9 087 €. 05/2017 — 01/2024: výsledok hospodárenia 71 191 €.100 tis.50 tis.0+6,4 tis.+9,1 tis.+71,2 tis.2014201505/2017 — 01/2024Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 6 364 €. 2015: výsledok hospodárenia 9 087 €. 05/2017 — 01/2024: výsledok hospodárenia 71 191 €.100 tis.50 tis.0+6,4 tis.201405/2017 — 01/2024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 4 195 165 €, vlastné imanie 188 499 €. 2015: aktíva 4 098 992 €, vlastné imanie 197 587 €. 05/2017 — 01/2024: aktíva 0 €, vlastné imanie −725 467 €.5 mil.0−1 mil.2014201505/2017 — 01/2024Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 4 195 165 €, vlastné imanie 188 499 €. 2015: aktíva 4 098 992 €, vlastné imanie 197 587 €. 05/2017 — 01/2024: aktíva 0 €, vlastné imanie −725 467 €.5 mil.0−1 mil.2014201505/2017 — 01/2024Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 4 195 165 €, vlastné imanie 188 499 €. 2015: aktíva 4 098 992 €, vlastné imanie 197 587 €. 05/2017 — 01/2024: aktíva 0 €, vlastné imanie −725 467 €.5 mil.0−1 mil.201405/2017 — 01/2024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 652 407 €, zásoby 1 946 270 €, pohľadávky 1 458 530 €, finančné účty 117 153 €. 2015: dlhodobý majetok 625 907 €, zásoby 1 612 543 €, pohľadávky 1 678 251 €, finančné účty 174 652 €. 05/2017 — 01/2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.5 mil.2,5 mil.02014201505/2017 — 01/2024Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 652 407 €, zásoby 1 946 270 €, pohľadávky 1 458 530 €, finančné účty 117 153 €. 2015: dlhodobý majetok 625 907 €, zásoby 1 612 543 €, pohľadávky 1 678 251 €, finančné účty 174 652 €. 05/2017 — 01/2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.5 mil.2,5 mil.02014201505/2017 — 01/2024Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 652 407 €, zásoby 1 946 270 €, pohľadávky 1 458 530 €, finančné účty 117 153 €. 2015: dlhodobý majetok 625 907 €, zásoby 1 612 543 €, pohľadávky 1 678 251 €, finančné účty 174 652 €. 05/2017 — 01/2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.5 mil.2,5 mil.0201405/2017 — 01/2024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 188 499 €, dlhodobé záväzky 326 394 €, krátkodobé záväzky 3 680 272 €. 2015: vlastné imanie 197 587 €, dlhodobé záväzky 276 869 €, krátkodobé záväzky 3 624 536 €. 05/2017 — 01/2024: vlastné imanie −725 467 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 725 467 €.5 mil.0−1 mil.2014201505/2017 — 01/2024Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 188 499 €, dlhodobé záväzky 326 394 €, krátkodobé záväzky 3 680 272 €. 2015: vlastné imanie 197 587 €, dlhodobé záväzky 276 869 €, krátkodobé záväzky 3 624 536 €. 05/2017 — 01/2024: vlastné imanie −725 467 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 725 467 €.5 mil.0−1 mil.2014201505/2017 — 01/2024Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 188 499 €, dlhodobé záväzky 326 394 €, krátkodobé záväzky 3 680 272 €. 2015: vlastné imanie 197 587 €, dlhodobé záväzky 276 869 €, krátkodobé záväzky 3 624 536 €. 05/2017 — 01/2024: vlastné imanie −725 467 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 725 467 €.5 mil.0−1 mil.201405/2017 — 01/2024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu −476 €. 2015: daň z príjmu 1 957 €. 05/2017 — 01/2024: daň z príjmu 0 €.2 tis.0−500−4762 tis.02014201505/2017 — 01/2024Daň z príjmu2014: daň z príjmu −476 €. 2015: daň z príjmu 1 957 €. 05/2017 — 01/2024: daň z príjmu 0 €.2 tis.0−500−4762 tis.02014201505/2017 — 01/2024Daň z príjmu2014: daň z príjmu −476 €. 2015: daň z príjmu 1 957 €. 05/2017 — 01/2024: daň z príjmu 0 €.2 tis.0−500−4760201405/2017 — 01/2024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok05/2017 — 01/2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby7,12 mil.7,62 mil.25,4 tis.
Výsledok hospodárenia6,4 tis.9,1 tis.71,2 tis.
Aktíva4,2 mil.4,1 mil.0
Vlastné imanie188,5 tis.197,6 tis.−725,5 tis.
Daň z príjmu−4762 tis.0
Zadlženosť95,5 %95,2 %—

05/2017 — 01/2024

Tržby
25,4 tis.
Výsledok hospodárenia
71,2 tis.
Aktíva
0
Vlastné imanie
−725,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2015

Tržby
7,62 mil.
Výsledok hospodárenia
9,1 tis.
Aktíva
4,1 mil.
Vlastné imanie
197,6 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
95,2 %

2014

Tržby
7,12 mil.
Výsledok hospodárenia
6,4 tis.
Aktíva
4,2 mil.
Vlastné imanie
188,5 tis.
Daň z príjmu
−476
Zadlženosť
95,5 %

05

Obchodný vestník

20 oznámení

  1. 13. 02. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 24. 01. 2024

    Oznam súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 28. 12. 2023

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 10. 11. 2022

    Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 17. 05. 2022

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 14. 03. 2022

    Iné zverejnenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 19. 07. 2021

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 27. 02. 2020

    Doplnenie súpisu oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 29. 11. 2019

    Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 29. 11. 2019

    Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 29. 11. 2019

    Doplnenie súpisu oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 29. 11. 2019

    Súpis oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 30. 08. 2019

    Iné zverejnenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 30. 08. 2019

    Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 22. 08. 2019

    Doplnenie súpisu oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  16. 19. 08. 2019

    Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  17. 20. 06. 2019

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  18. 25. 02. 2019

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  19. 15. 02. 2019

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  20. 31. 01. 2019

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API