prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

GA.STAV s.r.o., v likvidácii

identifikačné číslo organizácie 36251089aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 09. 200224 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €01/2022 — 03/2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GA.STAV s.r.o., v likvidácii
identifikačné číslo organizácie
36251089
daňové identifikačné číslo
2020194473
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
685, 92542 Trstice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 09. 2002
V registri
24 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 13712/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
945887
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti23. 09. 2002—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti23. 09. 2002—
prípravné práce k realizácii stavby26. 05. 2016—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien26. 05. 2016—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov26. 05. 2016—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020194473: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020194473Obdobia daňových registráciíDIČ 2020194473: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020194473Obdobia daňových registráciíDIČ 2020194473: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020194473
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202019447310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 01/2022 — 03/2022 prehĺbila stratu na −29 643 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−29 643 €

▼ 168,7 %

Aktíva

553 039 €

▲ 9,2 %

Vlastné imanie

−172 946 €

▼ 20,7 %

Zadlženosť

131,3 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 828 891 €. 2019: tržby 145 116 €. 2020: tržby 3 951 €. 2021: tržby 0 €. 01/2022 — 03/2022: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0828,9 tis.145,1 tis.4 tis.00201820192020202101/2022 — 03/2022Tržby2018: tržby 828 891 €. 2019: tržby 145 116 €. 2020: tržby 3 951 €. 2021: tržby 0 €. 01/2022 — 03/2022: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0828,9 tis.4 tis.02018202001/2022 — 03/2022Tržby2018: tržby 828 891 €. 2019: tržby 145 116 €. 2020: tržby 3 951 €. 2021: tržby 0 €. 01/2022 — 03/2022: tržby 0 €.1 mil.500 tis.00201901/2022 — 03/2022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 670 €. 2019: výsledok hospodárenia −11 663 €. 2020: výsledok hospodárenia −24 311 €. 2021: výsledok hospodárenia −11 033 €. 01/2022 — 03/2022: výsledok hospodárenia −29 643 €.10 tis.0−50 tis.+5,7 tis.−11,7 tis.−24,3 tis.−11 tis.−29,6 tis.201820192020202101/2022 — 03/2022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 670 €. 2019: výsledok hospodárenia −11 663 €. 2020: výsledok hospodárenia −24 311 €. 2021: výsledok hospodárenia −11 033 €. 01/2022 — 03/2022: výsledok hospodárenia −29 643 €.10 tis.0−50 tis.+5,7 tis.−24,3 tis.−29,6 tis.2018202001/2022 — 03/2022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 670 €. 2019: výsledok hospodárenia −11 663 €. 2020: výsledok hospodárenia −24 311 €. 2021: výsledok hospodárenia −11 033 €. 01/2022 — 03/2022: výsledok hospodárenia −29 643 €.10 tis.0−50 tis.201901/2022 — 03/2022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 1 347 625 €, vlastné imanie 3 703 €. 2019: aktíva 642 529 €, vlastné imanie −7 960 €. 2020: aktíva 617 298 €, vlastné imanie −32 271 €. 2021: aktíva 506 447 €, vlastné imanie −143 303 €. 01/2022 — 03/2022: aktíva 553 039 €, vlastné imanie −172 946 €.2 mil.0−200 tis.201820192020202101/2022 — 03/2022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 1 347 625 €, vlastné imanie 3 703 €. 2019: aktíva 642 529 €, vlastné imanie −7 960 €. 2020: aktíva 617 298 €, vlastné imanie −32 271 €. 2021: aktíva 506 447 €, vlastné imanie −143 303 €. 01/2022 — 03/2022: aktíva 553 039 €, vlastné imanie −172 946 €.2 mil.0−200 tis.2018202001/2022 — 03/2022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 1 347 625 €, vlastné imanie 3 703 €. 2019: aktíva 642 529 €, vlastné imanie −7 960 €. 2020: aktíva 617 298 €, vlastné imanie −32 271 €. 2021: aktíva 506 447 €, vlastné imanie −143 303 €. 01/2022 — 03/2022: aktíva 553 039 €, vlastné imanie −172 946 €.2 mil.0−200 tis.201801/2022 — 03/2022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 194 851 €, zásoby −2 013 €, pohľadávky 1 101 759 €, finančné účty 53 028 €. 2019: dlhodobý majetok 180 060 €, zásoby −2 013 €, pohľadávky 416 136 €, finančné účty 48 346 €. 2020: dlhodobý majetok 166 106 €, zásoby −2 013 €, pohľadávky 421 068 €, finančné účty 32 137 €. 2021: dlhodobý majetok 57 909 €, zásoby −2 013 €, pohľadávky 412 757 €, finančné účty 37 794 €. 01/2022 — 03/2022: dlhodobý majetok 4 035 €, zásoby −2 013 €, pohľadávky 489 895 €, finančné účty 61 122 €.2 mil.0−2,5 tis.201820192020202101/2022 — 03/2022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 194 851 €, zásoby −2 013 €, pohľadávky 1 101 759 €, finančné účty 53 028 €. 2019: dlhodobý majetok 180 060 €, zásoby −2 013 €, pohľadávky 416 136 €, finančné účty 48 346 €. 2020: dlhodobý majetok 166 106 €, zásoby −2 013 €, pohľadávky 421 068 €, finančné účty 32 137 €. 2021: dlhodobý majetok 57 909 €, zásoby −2 013 €, pohľadávky 412 757 €, finančné účty 37 794 €. 01/2022 — 03/2022: dlhodobý majetok 4 035 €, zásoby −2 013 €, pohľadávky 489 895 €, finančné účty 61 122 €.2 mil.0−2,5 tis.2018202001/2022 — 03/2022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 194 851 €, zásoby −2 013 €, pohľadávky 1 101 759 €, finančné účty 53 028 €. 2019: dlhodobý majetok 180 060 €, zásoby −2 013 €, pohľadávky 416 136 €, finančné účty 48 346 €. 2020: dlhodobý majetok 166 106 €, zásoby −2 013 €, pohľadávky 421 068 €, finančné účty 32 137 €. 2021: dlhodobý majetok 57 909 €, zásoby −2 013 €, pohľadávky 412 757 €, finančné účty 37 794 €. 01/2022 — 03/2022: dlhodobý majetok 4 035 €, zásoby −2 013 €, pohľadávky 489 895 €, finančné účty 61 122 €.2 mil.0−2,5 tis.201801/2022 — 03/2022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 3 703 €, dlhodobé záväzky 314 €, krátkodobé záväzky 1 343 608 €. 2019: vlastné imanie −7 960 €, dlhodobé záväzky 376 €, krátkodobé záväzky 650 113 €. 2020: vlastné imanie −32 271 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 649 185 €. 2021: vlastné imanie −143 303 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 649 366 €. 01/2022 — 03/2022: vlastné imanie −172 946 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 725 601 €.2 mil.0−200 tis.201820192020202101/2022 — 03/2022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 3 703 €, dlhodobé záväzky 314 €, krátkodobé záväzky 1 343 608 €. 2019: vlastné imanie −7 960 €, dlhodobé záväzky 376 €, krátkodobé záväzky 650 113 €. 2020: vlastné imanie −32 271 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 649 185 €. 2021: vlastné imanie −143 303 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 649 366 €. 01/2022 — 03/2022: vlastné imanie −172 946 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 725 601 €.2 mil.0−200 tis.2018202001/2022 — 03/2022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 3 703 €, dlhodobé záväzky 314 €, krátkodobé záväzky 1 343 608 €. 2019: vlastné imanie −7 960 €, dlhodobé záväzky 376 €, krátkodobé záväzky 650 113 €. 2020: vlastné imanie −32 271 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 649 185 €. 2021: vlastné imanie −143 303 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 649 366 €. 01/2022 — 03/2022: vlastné imanie −172 946 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 725 601 €.2 mil.0−200 tis.201801/2022 — 03/2022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 01/2022 — 03/2022: daň z príjmu 585 €.1 tis.50000000585201820192020202101/2022 — 03/2022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 01/2022 — 03/2022: daň z príjmu 585 €.1 tis.5000005852018202001/2022 — 03/2022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 01/2022 — 03/2022: daň z príjmu 585 €.1 tis.50000585201901/2022 — 03/2022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok01/2022 — 03/2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby828,9 tis.145,1 tis.4 tis.00
Výsledok hospodárenia5,7 tis.−11,7 tis.−24,3 tis.−11 tis.−29,6 tis.
Aktíva1,35 mil.642,5 tis.617,3 tis.506,4 tis.553 tis.
Vlastné imanie3,7 tis.−8 tis.−32,3 tis.−143,3 tis.−172,9 tis.
Daň z príjmu0000585
Zadlženosť99,7 %101,2 %105,2 %128,3 %131,3 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

01/2022 — 03/2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−29,6 tis.
Aktíva
553 tis.
Vlastné imanie
−172,9 tis.
Daň z príjmu
585
Zadlženosť
131,3 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−11 tis.
Aktíva
506,4 tis.
Vlastné imanie
−143,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
128,3 %

2020

Tržby
4 tis.
Výsledok hospodárenia
−24,3 tis.
Aktíva
617,3 tis.
Vlastné imanie
−32,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
105,2 %

2019

Tržby
145,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,7 tis.
Aktíva
642,5 tis.
Vlastné imanie
−8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
101,2 %

2018

Tržby
828,9 tis.
Výsledok hospodárenia
5,7 tis.
Aktíva
1,35 mil.
Vlastné imanie
3,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,7 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API