Súhrn
- Vznik
- 01. 08. 200224 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 241 561 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ZOOPRODUKT SLOVAKIA, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36250309
- daňové identifikačné číslo
- 2021679264
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Športová 382, 92201 Veľké Orvište, Slovenská republika
- Územie
- Veľké Orvišteokres PiešťanyTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 08. 2002
- V registri
- 24 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 54055/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 945205
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 01. 08. 2002 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 01. 08. 2002 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 01. 08. 2002 | — |
| výroba krmív rastlinného a živočíšneho pôvodu | 01. 08. 2002 | — |
| poskytovanie služieb a poradenstvo súvisiace s chovom zvierat v rozsahu voľnej živnosti | 01. 08. 2002 | — |
| predaj rastlinných a živočíšnych výrobkov a krmív rastlinného a živočíšneho pôvodu | 01. 08. 2002 | — |
| výroba chovateľských potrieb | 01. 08. 2002 | — |
| organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí | 01. 08. 2002 | — |
| sprostredkovanie kúpy a predaja motorových vozidiel | 01. 08. 2002 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 01. 08. 2002 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021679264 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 02. 2024 (rok porušenia 2023).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 znížila stratu na −72 824 € a znížila tržby o ▼44 % na 241,6 tisíc eur.
Tržby
241 561 €
▼ 43,9 %Výsledok hospodárenia
−72 824 €
▲ 9,4 %Aktíva
94 901 €
▼ 30,9 %Vlastné imanie
−118 741 €
▼ 158,6 %Zadlženosť
225,1 %
Hrubá marža
−30,1 %
Čistá marža
−30,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 335,2 tis. | 352,2 tis. | 396,8 tis. | 430,5 tis. | 241,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −36,6 tis. | −57,7 tis. | −27,5 tis. | −80,4 tis. | −72,8 tis. |
| Aktíva | 157,6 tis. | 143,2 tis. | 237,3 tis. | 137,3 tis. | 94,9 tis. |
| Vlastné imanie | −306,4 tis. | 35,9 tis. | 8,5 tis. | −45,9 tis. | −118,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 294,4 % | 74,9 % | 96,4 % | 133,4 % | 225,1 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 241,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −72,8 tis.
- Aktíva
- 94,9 tis.
- Vlastné imanie
- −118,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 225,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 430,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −80,4 tis.
- Aktíva
- 137,3 tis.
- Vlastné imanie
- −45,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 133,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 396,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −27,5 tis.
- Aktíva
- 237,3 tis.
- Vlastné imanie
- 8,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 96,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 352,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −57,7 tis.
- Aktíva
- 143,2 tis.
- Vlastné imanie
- 35,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 74,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 335,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −36,6 tis.
- Aktíva
- 157,6 tis.
- Vlastné imanie
- −306,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 294,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).