Súhrn
- Vznik
- 01. 08. 200224 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
- Oznámenia
- 77 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- L. M. FINANC, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36250244
- daňové identifikačné číslo
- 2021682850
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Tehelná 5711/8, 91701 Trnava, Slovenská republika
- Územie
- Trnavaokres TrnavaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 08. 2002
- V registri
- 24 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 13612/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 905438
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 01. 08. 2002 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 01. 08. 2002 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 01. 08. 2002 | — |
| prenájom hnuteľných vecí s výnimkou tých, na ktoré sa vyžaduje zvláštne povolenie | 01. 08. 2002 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 01. 08. 2002 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál | 01. 08. 2002 | — |
| prenájom nehnuteľností vrátane poskytovania základných služieb a doplnkových činností (čistiace a upratovacie práce) | 01. 08. 2002 | — |
| faktoring a forfaiting | 01. 08. 2002 | — |
| činnosť ekonomického, účtovného a organizačného poradcu | 01. 08. 2002 | — |
| vedenie účtovníctva | 01. 08. 2002 | — |
| finančný leasing - poskytovanie úverov nebankovým spôsobom z vlastných finančných zdrojov | 01. 08. 2002 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 01. 08. 2002 | — |
| záložňa | 01. 08. 2002 | — |
| agentúrna činnosť | 01. 08. 2002 | — |
| obstarávanie služieb spojených so zabezpečovaním riadnej prevádzky domov a bytov | 01. 08. 2002 | — |
| usporadúvanie a organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí | 01. 08. 2002 | — |
| prevádzkovanie nevýherných hracích automatov | 01. 08. 2002 | — |
| prevádzkovanie biliardovej herne a spoločenských hier | 01. 08. 2002 | — |
| prieskum trhu | 01. 08. 2002 | — |
| obchodné a podnikateľské poradenstvo | 01. 08. 2002 | — |
| vydávanie a správa nebankových platobných kariet | 01. 08. 2002 | — |
| automatizované spracovanie dát | 01. 08. 2002 | — |
| poradenská činnosť v oblasti výpočtovej techniky | 01. 08. 2002 | — |
| tvorba webových stránok | 01. 08. 2002 | — |
| poskytovanie informácií z internetu | 01. 08. 2002 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny z priemyselne vyrábaných koncentrátov a mrazených krémov | 01. 08. 2002 | — |
| leasing všetkých druhov tovarov s výnimkou tých, na ktoré sa vyžaduje zvláštne povolenie | 01. 08. 2002 | — |
| obchod so starožitnosťami | 01. 08. 2002 | — |
| prekladateľská a tlmočnícka činnosť (prekladateľské a tlmočnícke úkony písané a ústne nemôžu byť podkladom pre právny úkon, resp. konanie pred štátnymi orgánmi) | 01. 08. 2002 | — |
| administratívne práce | 01. 08. 2002 | — |
| vydavateľská činnosť | 01. 08. 2002 | — |
| vydávanie kníh a ich konečné spracovanie | 01. 08. 2002 | — |
| fotografické služby | 01. 08. 2002 | — |
| tvorba videa | 01. 08. 2002 | — |
| kopírovacie služby | 01. 08. 2002 | — |
| aranžérske práce | 01. 08. 2002 | — |
| zoznamovacia agentúra | 01. 08. 2002 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 01. 08. 2002 | — |
| organizovanie voľného času detí | 01. 08. 2002 | — |
| prevádzkovanie solária | 01. 08. 2002 | — |
| organizovanie športových podujatí | 01. 08. 2002 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení | 01. 08. 2002 | — |
| poskytovanie erotických služieb - erotický salón | 01. 08. 2002 | — |
| baliace činnosti | 01. 08. 2002 | — |
| skladová činnosť | 01. 08. 2002 | — |
| krajčírske práce | 01. 08. 2002 | — |
| výroba nealkoholických nápojov | 01. 08. 2002 | — |
| ťažba a približovanie dreva | 01. 08. 2002 | — |
| píliarska výroba | 01. 08. 2002 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 01. 08. 2002 | — |
| zváračské práce | 01. 08. 2002 | — |
| pomocné stavebné práce v rozsahu voľnej živnosti | 01. 08. 2002 | — |
| prípravné práce pre stavbu | 01. 08. 2002 | — |
| demolácie a zemné práce | 01. 08. 2002 | — |
| maliarske a natieračské práce | 01. 08. 2002 | — |
| sklenárske práce | 01. 08. 2002 | — |
| obkladačské práce | 01. 08. 2002 | — |
| podlahárstvo | 01. 08. 2002 | — |
| omietkárske práce | 01. 08. 2002 | — |
| montáž sadrokatrónových konštrukcií | 01. 08. 2002 | — |
| lešenárske práce | 01. 08. 2002 | — |
| montáž plastových a hliníkových okien a dverí | 01. 08. 2002 | — |
| montáž žalúzií a roliet | 01. 08. 2002 | — |
| inžinierska činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 01. 08. 2002 | — |
| práce vykonávané strojnými mechanizmami | 01. 08. 2002 | — |
| veštenie | 01. 08. 2002 | — |
| poradňa pre poruchy učenia pomocou cvičení a konzultácií | 01. 08. 2002 | — |
| montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadení | 01. 08. 2002 | — |
| montáž a oprava meracej a regulačnej techniky | 01. 08. 2002 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021682850 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 11. 02. 2019 (rok porušenia 2018).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 strata bez zmeny na −209 121 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−209 121 €
bez zmenyAktíva
700 832 €
bez zmenyVlastné imanie
254 763 €
bez zmenyZadlženosť
63,6 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 7,7 tis. | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −83 | 0 | 0 | −209,1 tis. | −209,1 tis. |
| Aktíva | 818,4 tis. | 700,8 tis. | 700,8 tis. | 700,8 tis. | 700,8 tis. |
| Vlastné imanie | 581,6 tis. | 464,2 tis. | 464,2 tis. | 254,8 tis. | 254,8 tis. |
| Daň z príjmu | 162 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 28,9 % | 33,8 % | 33,8 % | 63,6 % | 63,6 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −209,1 tis.
- Aktíva
- 700,8 tis.
- Vlastné imanie
- 254,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 63,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −209,1 tis.
- Aktíva
- 700,8 tis.
- Vlastné imanie
- 254,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 63,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 700,8 tis.
- Vlastné imanie
- 464,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 33,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 700,8 tis.
- Vlastné imanie
- 464,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 33,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 7,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −83
- Aktíva
- 818,4 tis.
- Vlastné imanie
- 581,6 tis.
- Daň z príjmu
- 162
- Zadlženosť
- 28,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
7 oznámení
16. 10. 2025
Uznesenie o zastavení konkurzného konania z dôvodu spätvzatia návrhu konkurz
30. 09. 2025
Oznam súdu konkurz
30. 09. 2025
Oznam súdu konkurz
25. 08. 2025
Oznam súdu konkurz
25. 08. 2025
Oznam súdu konkurz
01. 08. 2025
Uznesenie konkurz
24. 07. 2025
Uznesenie konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.