prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

AKE Slovensko, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36246433aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 12. 200124 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
90 208 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
AKE Slovensko, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36246433
daňové identifikačné číslo
2020198774
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020198774
Sídlo
Nám. Priateľstva 39B/5541, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 12. 2001
V registri
24 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 13133/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
872195
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
veľkoobchodná a maloobchodná činnosť v rozshu voľnej živnosti06. 12. 2001—
sprostredkovateľská činnosť06. 12. 2001—
poradenská činnosť v predmete podnikania06. 12. 2001—
reklamná a propagačná činnosť06. 12. 2001—
brúsenie nástrojov06. 12. 2001—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020198774: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020198774: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020198774IČ DPH SK2020198774Obdobia daňových registráciíDIČ 2020198774: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020198774: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020198774IČ DPH SK2020198774Obdobia daňových registráciíDIČ 2020198774: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020198774: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020198774IČ DPH SK2020198774
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202019877411. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2002
daňové identifikačné číslo202019877410. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 07. 07. 2016, rok porušenia 2016).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prehĺbila stratu na −23 159 € a znížila tržby o ▼4 % na 90,2 tisíc eur.

Tržby

90 208 €

▼ 4,2 %

Výsledok hospodárenia

−23 159 €

▼ 220,1 %

Aktíva

335 491 €

▼ 4,8 %

Vlastné imanie

257 429 €

▼ 5,8 %

Zadlženosť

23,3 %

Hrubá marža

−24,6 %

Čistá marža

−25,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 110 118 €. 2021: tržby 136 541 €. 2022: tržby 116 274 €. 2023: tržby 94 152 €. 2024: tržby 90 208 €.200 tis.100 tis.0110,1 tis.136,5 tis.116,3 tis.94,2 tis.90,2 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 110 118 €. 2021: tržby 136 541 €. 2022: tržby 116 274 €. 2023: tržby 94 152 €. 2024: tržby 90 208 €.200 tis.100 tis.0110,1 tis.136,5 tis.116,3 tis.94,2 tis.90,2 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 110 118 €. 2021: tržby 136 541 €. 2022: tržby 116 274 €. 2023: tržby 94 152 €. 2024: tržby 90 208 €.200 tis.100 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 2 623 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 495 €. 2022: výsledok hospodárenia −10 155 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 236 €. 2024: výsledok hospodárenia −23 159 €.10 tis.0−25 tis.+2,6 tis.+5,5 tis.−10,2 tis.−7,2 tis.−23,2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 2 623 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 495 €. 2022: výsledok hospodárenia −10 155 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 236 €. 2024: výsledok hospodárenia −23 159 €.10 tis.0−25 tis.+2,6 tis.+5,5 tis.−10,2 tis.−7,2 tis.−23,2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 2 623 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 495 €. 2022: výsledok hospodárenia −10 155 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 236 €. 2024: výsledok hospodárenia −23 159 €.10 tis.0−25 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 147 385 €, vlastné imanie 87 757 €. 2021: aktíva 173 345 €, vlastné imanie 91 299 €. 2022: aktíva 165 599 €, vlastné imanie 81 508 €. 2023: aktíva 352 271 €, vlastné imanie 273 352 €. 2024: aktíva 335 491 €, vlastné imanie 257 429 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 147 385 €, vlastné imanie 87 757 €. 2021: aktíva 173 345 €, vlastné imanie 91 299 €. 2022: aktíva 165 599 €, vlastné imanie 81 508 €. 2023: aktíva 352 271 €, vlastné imanie 273 352 €. 2024: aktíva 335 491 €, vlastné imanie 257 429 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 147 385 €, vlastné imanie 87 757 €. 2021: aktíva 173 345 €, vlastné imanie 91 299 €. 2022: aktíva 165 599 €, vlastné imanie 81 508 €. 2023: aktíva 352 271 €, vlastné imanie 273 352 €. 2024: aktíva 335 491 €, vlastné imanie 257 429 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 23 287 €, pohľadávky 76 368 €, finančné účty 47 730 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 23 644 €, pohľadávky 89 079 €, finančné účty 60 622 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 23 625 €, pohľadávky 94 955 €, finančné účty 47 019 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 24 291 €, pohľadávky 88 083 €, finančné účty 44 130 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 14 306 €, pohľadávky 84 689 €, finančné účty 46 868 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 23 287 €, pohľadávky 76 368 €, finančné účty 47 730 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 23 644 €, pohľadávky 89 079 €, finančné účty 60 622 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 23 625 €, pohľadávky 94 955 €, finančné účty 47 019 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 24 291 €, pohľadávky 88 083 €, finančné účty 44 130 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 14 306 €, pohľadávky 84 689 €, finančné účty 46 868 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 23 287 €, pohľadávky 76 368 €, finančné účty 47 730 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 23 644 €, pohľadávky 89 079 €, finančné účty 60 622 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 23 625 €, pohľadávky 94 955 €, finančné účty 47 019 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 24 291 €, pohľadávky 88 083 €, finančné účty 44 130 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 14 306 €, pohľadávky 84 689 €, finančné účty 46 868 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 87 757 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 59 628 €. 2021: vlastné imanie 91 299 €, dlhodobé záväzky 1 406 €, krátkodobé záväzky 80 640 €. 2022: vlastné imanie 81 508 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 81 091 €. 2023: vlastné imanie 273 352 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 78 919 €. 2024: vlastné imanie 257 429 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 78 062 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 87 757 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 59 628 €. 2021: vlastné imanie 91 299 €, dlhodobé záväzky 1 406 €, krátkodobé záväzky 80 640 €. 2022: vlastné imanie 81 508 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 81 091 €. 2023: vlastné imanie 273 352 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 78 919 €. 2024: vlastné imanie 257 429 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 78 062 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 87 757 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 59 628 €. 2021: vlastné imanie 91 299 €, dlhodobé záväzky 1 406 €, krátkodobé záväzky 80 640 €. 2022: vlastné imanie 81 508 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 81 091 €. 2023: vlastné imanie 273 352 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 78 919 €. 2024: vlastné imanie 257 429 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 78 062 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 962 €.1 tis.5000000096220202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 962 €.1 tis.5000000096220202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 962 €.1 tis.5000000096220202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby110,1 tis.136,5 tis.116,3 tis.94,2 tis.90,2 tis.
Výsledok hospodárenia2,6 tis.5,5 tis.−10,2 tis.−7,2 tis.−23,2 tis.
Aktíva147,4 tis.173,3 tis.165,6 tis.352,3 tis.335,5 tis.
Vlastné imanie87,8 tis.91,3 tis.81,5 tis.273,4 tis.257,4 tis.
Daň z príjmu0000962
Zadlženosť40,5 %47,3 %49,0 %22,4 %23,3 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
90,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−23,2 tis.
Aktíva
335,5 tis.
Vlastné imanie
257,4 tis.
Daň z príjmu
962
Zadlženosť
23,3 %

2023

Tržby
94,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,2 tis.
Aktíva
352,3 tis.
Vlastné imanie
273,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
22,4 %

2022

Tržby
116,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,2 tis.
Aktíva
165,6 tis.
Vlastné imanie
81,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
49,0 %

2021

Tržby
136,5 tis.
Výsledok hospodárenia
5,5 tis.
Aktíva
173,3 tis.
Vlastné imanie
91,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
47,3 %

2020

Tržby
110,1 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
147,4 tis.
Vlastné imanie
87,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
40,5 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API