Súhrn
- Vznik
- 03. 08. 200125 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BERRY, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36244856
- daňové identifikačné číslo
- 2020171615
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Pálenícka 606, 92221 Moravany nad Váhom, Slovenská republika
- Územie
- Moravany nad Váhomokres PiešťanyTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 08. 2001
- V registri
- 25 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 12929/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 930372
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 03. 08. 2001 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 03. 08. 2001 | — |
| sprostredkvoateľská činnosť (s výnimkou činností vylúčených z pôsobnosti živnostenského zákona) | 03. 08. 2001 | — |
| kancelárske a sekretárske služby | 03. 08. 2001 | — |
| výstavná, propagačná a reklamná činnosť | 03. 08. 2001 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020171615 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 03. 2025 (rok porušenia 2013).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −340 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−340 €
▼ 115,7 %Aktíva
89 699 €
bez zmenyVlastné imanie
69 492 €
▼ 0,5 %Zadlženosť
22,5 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 24,2 tis. | 28,1 tis. | 46,3 tis. | 18,2 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 4,5 tis. | 5,4 tis. | 5,3 tis. | 2,2 tis. | −340 |
| Aktíva | 73 tis. | 79,5 tis. | 86,6 tis. | 89,7 tis. | 89,7 tis. |
| Vlastné imanie | 57 tis. | 62,4 tis. | 67,7 tis. | 69,8 tis. | 69,5 tis. |
| Daň z príjmu | 967 | 960 | 1,2 tis. | 382 | 340 |
| Zadlženosť | 22,0 % | 21,6 % | 21,9 % | 22,1 % | 22,5 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −340
- Aktíva
- 89,7 tis.
- Vlastné imanie
- 69,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 22,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 18,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 89,7 tis.
- Vlastné imanie
- 69,8 tis.
- Daň z príjmu
- 382
- Zadlženosť
- 22,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 46,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,3 tis.
- Aktíva
- 86,6 tis.
- Vlastné imanie
- 67,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 21,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 28,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,4 tis.
- Aktíva
- 79,5 tis.
- Vlastné imanie
- 62,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 21,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 24,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,5 tis.
- Aktíva
- 73 tis.
- Vlastné imanie
- 57 tis.
- Daň z príjmu
- 967
- Zadlženosť
- 22,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.