prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

ALMEX, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 36243205aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 05. 200125 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ALMEX, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
36243205
daňové identifikačné číslo
2020166148
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
211, 91953 Dechtice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 05. 2001
V registri
25 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 12736/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
824629
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom14. 05. 2001—
automatizované spracovanie dát14. 05. 2001—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti14. 05. 2001—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti14. 05. 2001—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb (s výnimkou činností vylúčených z pôsobnosti živnostenského zákona)14. 05. 2001—
obstarávanie služieb (činností) spojených so zabezpečovaním riadnej prevádzky bytov a domov14. 05. 2001—
faktoring a forfaiting14. 05. 2001—
reklamná a propagačná činnosť14. 05. 2001—
finančný leasing14. 05. 2001—
prenájom všetkých druhov tovarov s výnimkou tých, na ktoré sa vyžaduje zvláštne povolenie14. 05. 2001—
obchodné a podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti14. 05. 2001—
organizovanie kurzov a školení v oblasti vzdelávania14. 05. 2001—
poradenská a školiaca činnosť v oblasti výpočtovej techniky14. 05. 2001—
tvorba webových stránok14. 05. 2001—
čistiace a upratovacie služby14. 05. 2001—
kopírovacie služby14. 05. 2001—
poskytovanie informácií prostredníctvom internetu14. 05. 2001—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína, destilátov a piva14. 05. 2001—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, obvyklých príloh a bezmäsitých jedál14. 05. 2001—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020166148: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020166148Obdobia daňových registráciíDIČ 2020166148: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020166148Obdobia daňových registráciíDIČ 2020166148: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020166148
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202016614810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 strata bez zmeny na −340 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−340 €

bez zmeny

Aktíva

4 060 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−582 €

▼ 140,5 %

Zadlženosť

114,3 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020182019202320242025Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020182019202320242025Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020182019202320242025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −3 094 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 094 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.0−5 tis.−3,1 tis.−3,1 tis.0−340−34020182019202320242025Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −3 094 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 094 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.0−5 tis.−3,1 tis.−3,1 tis.0−340−34020182019202320242025Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −3 094 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 094 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.0−5 tis.0−340201820232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 36 971 €, vlastné imanie 8 829 €. 2019: aktíva 36 971 €, vlastné imanie 8 829 €. 2023: aktíva 4 059 €, vlastné imanie 97 €. 2024: aktíva 4 060 €, vlastné imanie −242 €. 2025: aktíva 4 060 €, vlastné imanie −582 €.50 tis.0−1 tis.20182019202320242025Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 36 971 €, vlastné imanie 8 829 €. 2019: aktíva 36 971 €, vlastné imanie 8 829 €. 2023: aktíva 4 059 €, vlastné imanie 97 €. 2024: aktíva 4 060 €, vlastné imanie −242 €. 2025: aktíva 4 060 €, vlastné imanie −582 €.50 tis.0−1 tis.20182019202320242025Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 36 971 €, vlastné imanie 8 829 €. 2019: aktíva 36 971 €, vlastné imanie 8 829 €. 2023: aktíva 4 059 €, vlastné imanie 97 €. 2024: aktíva 4 060 €, vlastné imanie −242 €. 2025: aktíva 4 060 €, vlastné imanie −582 €.50 tis.0−1 tis.20182019202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 784 €, finančné účty 27 182 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 784 €, finančné účty 27 182 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 059 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 060 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 060 €.50 tis.25 tis.020182019202320242025Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 784 €, finančné účty 27 182 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 784 €, finančné účty 27 182 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 059 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 060 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 060 €.50 tis.25 tis.020182019202320242025Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 784 €, finančné účty 27 182 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 784 €, finančné účty 27 182 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 059 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 060 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 060 €.50 tis.25 tis.020182019202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 8 829 €, dlhodobé záväzky 2 204 €, krátkodobé záväzky 25 938 €. 2019: vlastné imanie 8 829 €, dlhodobé záväzky 2 204 €, krátkodobé záväzky 25 938 €. 2023: vlastné imanie 97 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 962 €. 2024: vlastné imanie −242 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 302 €. 2025: vlastné imanie −582 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 642 €.50 tis.0−1 tis.20182019202320242025Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 8 829 €, dlhodobé záväzky 2 204 €, krátkodobé záväzky 25 938 €. 2019: vlastné imanie 8 829 €, dlhodobé záväzky 2 204 €, krátkodobé záväzky 25 938 €. 2023: vlastné imanie 97 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 962 €. 2024: vlastné imanie −242 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 302 €. 2025: vlastné imanie −582 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 642 €.50 tis.0−1 tis.20182019202320242025Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 8 829 €, dlhodobé záväzky 2 204 €, krátkodobé záväzky 25 938 €. 2019: vlastné imanie 8 829 €, dlhodobé záväzky 2 204 €, krátkodobé záväzky 25 938 €. 2023: vlastné imanie 97 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 962 €. 2024: vlastné imanie −242 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 302 €. 2025: vlastné imanie −582 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 642 €.50 tis.0−1 tis.20182019202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 3 094 €. 2019: daň z príjmu 3 094 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.03,1 tis.3,1 tis.034034020182019202320242025Daň z príjmu2018: daň z príjmu 3 094 €. 2019: daň z príjmu 3 094 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.03,1 tis.3,1 tis.034034020182019202320242025Daň z príjmu2018: daň z príjmu 3 094 €. 2019: daň z príjmu 3 094 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.00340201820232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00000
Výsledok hospodárenia−3,1 tis.−3,1 tis.0−340−340
Aktíva37 tis.37 tis.4,1 tis.4,1 tis.4,1 tis.
Vlastné imanie8,8 tis.8,8 tis.97−242−582
Daň z príjmu3,1 tis.3,1 tis.0340340
Zadlženosť76,1 %76,1 %97,6 %106,0 %114,3 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
4,1 tis.
Vlastné imanie
−582
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
114,3 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
4,1 tis.
Vlastné imanie
−242
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
106,0 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
4,1 tis.
Vlastné imanie
97
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,6 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−3,1 tis.
Aktíva
37 tis.
Vlastné imanie
8,8 tis.
Daň z príjmu
3,1 tis.
Zadlženosť
76,1 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−3,1 tis.
Aktíva
37 tis.
Vlastné imanie
8,8 tis.
Daň z príjmu
3,1 tis.
Zadlženosť
76,1 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API