Súhrn
- Vznik
- 19. 01. 200026 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- EQUS real estate, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36235440
- daňové identifikačné číslo
- 2021520589
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021520589
- Sídlo
- Gagarinova 10A, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 01. 2000
- V registri
- 26 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 68274/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 481801
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 19. 01. 2000 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 19. 01. 2000 | — |
| sprostredkovateľská činnosť (s výnimkou činností vylúčených z pôsobnosti živnostenského zákona) | 19. 01. 2000 | — |
| podnikateľské a obchodné poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti | 19. 01. 2000 | — |
| čistenie a údržba verejných komunikácií a zelene | 19. 01. 2000 | — |
| usporadúvanie tanečných zábav pre verejnosť a iných akcií v oblasti spoločenskej zábavy | 19. 01. 2000 | — |
| sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností | 19. 01. 2000 | — |
| reklamná činnosť | 19. 01. 2000 | — |
| sprostredkovanie obchodu s motorovými vozidlami | 19. 01. 2000 | — |
| prenájom motorových vozidiel | 19. 01. 2000 | — |
| činnosť ekonomického, účtovného a organizačného poradcu | 24. 09. 2005 | — |
| finančné poradenstvo (s výnimkou činností vylúčených z pôsobnosti živnostenského zákona) | 24. 09. 2005 | — |
| priebežné overovanie účtovníctva, miezd a personalistiky (s výnimkou činností vylúčených z pôsobnosti živnostenského zákona) | 24. 09. 2005 | — |
| vedenie účtovníctva | 24. 09. 2005 | — |
| organizovanie školení a seminárov | 24. 09. 2005 | — |
| školiaca činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 24. 09. 2005 | — |
| poradenská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 24. 09. 2005 | — |
| poskytovanie služieb v oblasti starostlivosti o rezané kvety | 15. 05. 2007 | — |
| aranžérske práce | 15. 05. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021520589 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2005 |
| daňové identifikačné číslo | 2021520589 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −595 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−595 €
▼ 100,8 %Aktíva
353 793 €
▲ 11,6 %Vlastné imanie
231 496 €
▼ 0,3 %Zadlženosť
34,6 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 87,3 tis. | 9,1 tis. | 121,2 tis. | 110 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 43,6 tis. | −12,7 tis. | 89,5 tis. | 73,7 tis. | −595 |
| Aktíva | 199,3 tis. | 159,9 tis. | 245 tis. | 317 tis. | 353,8 tis. |
| Vlastné imanie | 81,6 tis. | 68,9 tis. | 158,4 tis. | 232,1 tis. | 231,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 13,9 tis. | 19,6 tis. | 340 |
| Zadlženosť | 59,0 % | 56,9 % | 35,3 % | 26,8 % | 34,6 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −595
- Aktíva
- 353,8 tis.
- Vlastné imanie
- 231,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 34,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 110 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 73,7 tis.
- Aktíva
- 317 tis.
- Vlastné imanie
- 232,1 tis.
- Daň z príjmu
- 19,6 tis.
- Zadlženosť
- 26,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 121,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 89,5 tis.
- Aktíva
- 245 tis.
- Vlastné imanie
- 158,4 tis.
- Daň z príjmu
- 13,9 tis.
- Zadlženosť
- 35,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 9,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −12,7 tis.
- Aktíva
- 159,9 tis.
- Vlastné imanie
- 68,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 56,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 87,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 43,6 tis.
- Aktíva
- 199,3 tis.
- Vlastné imanie
- 81,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 59,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.