prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Super Invest s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36235415aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 01. 200026 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
1 194 448 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Super Invest s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36235415
daňové identifikačné číslo
2020191701
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Gusevova 26, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 01. 2000
V registri
26 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 155783/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
813975
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie software-predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom13. 01. 2000—
automatizované spracovanie dát13. 01. 2000—
dodávky a poradenské služby ohľadne programov na spracovanie dát13. 01. 2000—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti13. 01. 2000—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti13. 01. 2000—
sprostredkovateľská činnosť13. 01. 2000—
prieskum trhu13. 01. 2000—
organizačné a ekonomické poradenstvo13. 01. 2000—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov07. 09. 2021—
Reklamné a marketingové služby07. 09. 2021—
Administratívne služby07. 09. 2021—
Prenájom hnuteľných vecí07. 09. 2021—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom07. 09. 2021—
Čistiace a upratovacie služby07. 09. 2021—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla07. 09. 2021—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave07. 09. 2021—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba07. 09. 2021—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu07. 09. 2021—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce07. 09. 2021—
Sťahovacie služby07. 09. 2021—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností07. 09. 2021—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov07. 09. 2021—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely07. 09. 2021—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok07. 09. 2021—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení07. 09. 2021—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu07. 09. 2021—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve07. 09. 2021—
Výroba potravinárskych výrobkov07. 09. 2021—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien07. 09. 2021—
Prípravné práce k realizácii stavby07. 09. 2021—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov07. 09. 2021—
Služby požičovní07. 09. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020191701: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020191701Obdobia daňových registráciíDIČ 2020191701: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020191701Obdobia daňových registráciíDIČ 2020191701: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020191701
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202019170110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 6 929 € a zvýšila tržby o ▲6 981 % na 1,19 mil. €.

Tržby

1 194 448 €

▲ 6 981,1 %

Výsledok hospodárenia

6 929 €

▲ 7 099,0 %

Aktíva

345 165 €

▲ 2 228,7 %

Vlastné imanie

19 292 €

▲ 56,0 %

Zadlženosť

94,4 %

Hrubá marža

0,7 %

Čistá marža

0,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 193 545 €. 2018: tržby 229 919 €. 2019: tržby 87 293 €. 2020: tržby 16 868 €. 2021: tržby 1 194 448 €.2 mil.1 mil.0193,5 tis.229,9 tis.87,3 tis.16,9 tis.1,19 mil.20172018201920202021Tržby2017: tržby 193 545 €. 2018: tržby 229 919 €. 2019: tržby 87 293 €. 2020: tržby 16 868 €. 2021: tržby 1 194 448 €.2 mil.1 mil.0193,5 tis.229,9 tis.87,3 tis.16,9 tis.1,19 mil.20172018201920202021Tržby2017: tržby 193 545 €. 2018: tržby 229 919 €. 2019: tržby 87 293 €. 2020: tržby 16 868 €. 2021: tržby 1 194 448 €.2 mil.1 mil.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 59 406 €. 2018: výsledok hospodárenia 72 719 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 790 €. 2020: výsledok hospodárenia −99 €. 2021: výsledok hospodárenia 6 929 €.100 tis.0−100+59,4 tis.+72,7 tis.+4,8 tis.−99+6,9 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 59 406 €. 2018: výsledok hospodárenia 72 719 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 790 €. 2020: výsledok hospodárenia −99 €. 2021: výsledok hospodárenia 6 929 €.100 tis.0−100+59,4 tis.+72,7 tis.+4,8 tis.−99+6,9 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 59 406 €. 2018: výsledok hospodárenia 72 719 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 790 €. 2020: výsledok hospodárenia −99 €. 2021: výsledok hospodárenia 6 929 €.100 tis.0−100201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 88 879 €, vlastné imanie 71 869 €. 2018: aktíva 102 387 €, vlastné imanie 85 182 €. 2019: aktíva 50 629 €, vlastné imanie 46 961 €. 2020: aktíva 14 822 €, vlastné imanie 12 364 €. 2021: aktíva 345 165 €, vlastné imanie 19 292 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 88 879 €, vlastné imanie 71 869 €. 2018: aktíva 102 387 €, vlastné imanie 85 182 €. 2019: aktíva 50 629 €, vlastné imanie 46 961 €. 2020: aktíva 14 822 €, vlastné imanie 12 364 €. 2021: aktíva 345 165 €, vlastné imanie 19 292 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 88 879 €, vlastné imanie 71 869 €. 2018: aktíva 102 387 €, vlastné imanie 85 182 €. 2019: aktíva 50 629 €, vlastné imanie 46 961 €. 2020: aktíva 14 822 €, vlastné imanie 12 364 €. 2021: aktíva 345 165 €, vlastné imanie 19 292 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 26 269 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 589 €, finančné účty 31 021 €. 2018: dlhodobý majetok 21 050 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 426 €, finančné účty 54 911 €. 2019: dlhodobý majetok 15 831 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 397 €, finančné účty 13 401 €. 2020: dlhodobý majetok 10 918 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 904 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 327 984 €, finančné účty 17 181 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 26 269 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 589 €, finančné účty 31 021 €. 2018: dlhodobý majetok 21 050 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 426 €, finančné účty 54 911 €. 2019: dlhodobý majetok 15 831 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 397 €, finančné účty 13 401 €. 2020: dlhodobý majetok 10 918 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 904 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 327 984 €, finančné účty 17 181 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 26 269 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 589 €, finančné účty 31 021 €. 2018: dlhodobý majetok 21 050 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 426 €, finančné účty 54 911 €. 2019: dlhodobý majetok 15 831 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 397 €, finančné účty 13 401 €. 2020: dlhodobý majetok 10 918 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 904 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 327 984 €, finančné účty 17 181 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 71 869 €, dlhodobé záväzky 686 €, krátkodobé záväzky 16 324 €. 2018: vlastné imanie 85 182 €, dlhodobé záväzky 926 €, krátkodobé záväzky 16 279 €. 2019: vlastné imanie 46 961 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 668 €. 2020: vlastné imanie 12 364 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 458 €. 2021: vlastné imanie 19 292 €, dlhodobé záväzky 31 €, krátkodobé záväzky 325 842 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 71 869 €, dlhodobé záväzky 686 €, krátkodobé záväzky 16 324 €. 2018: vlastné imanie 85 182 €, dlhodobé záväzky 926 €, krátkodobé záväzky 16 279 €. 2019: vlastné imanie 46 961 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 668 €. 2020: vlastné imanie 12 364 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 458 €. 2021: vlastné imanie 19 292 €, dlhodobé záväzky 31 €, krátkodobé záväzky 325 842 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 71 869 €, dlhodobé záväzky 686 €, krátkodobé záväzky 16 324 €. 2018: vlastné imanie 85 182 €, dlhodobé záväzky 926 €, krátkodobé záväzky 16 279 €. 2019: vlastné imanie 46 961 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 668 €. 2020: vlastné imanie 12 364 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 458 €. 2021: vlastné imanie 19 292 €, dlhodobé záväzky 31 €, krátkodobé záväzky 325 842 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 16 335 €. 2018: daň z príjmu 19 691 €. 2019: daň z príjmu 1 345 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 1 919 €.20 tis.10 tis.016,3 tis.19,7 tis.1,3 tis.01,9 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 16 335 €. 2018: daň z príjmu 19 691 €. 2019: daň z príjmu 1 345 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 1 919 €.20 tis.10 tis.016,3 tis.19,7 tis.1,3 tis.01,9 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 16 335 €. 2018: daň z príjmu 19 691 €. 2019: daň z príjmu 1 345 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 1 919 €.20 tis.10 tis.0201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby193,5 tis.229,9 tis.87,3 tis.16,9 tis.1,19 mil.
Výsledok hospodárenia59,4 tis.72,7 tis.4,8 tis.−996,9 tis.
Aktíva88,9 tis.102,4 tis.50,6 tis.14,8 tis.345,2 tis.
Vlastné imanie71,9 tis.85,2 tis.47 tis.12,4 tis.19,3 tis.
Daň z príjmu16,3 tis.19,7 tis.1,3 tis.01,9 tis.
Zadlženosť19,1 %16,8 %7,2 %16,6 %94,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
1,19 mil.
Výsledok hospodárenia
6,9 tis.
Aktíva
345,2 tis.
Vlastné imanie
19,3 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
94,4 %

2020

Tržby
16,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−99
Aktíva
14,8 tis.
Vlastné imanie
12,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
16,6 %

2019

Tržby
87,3 tis.
Výsledok hospodárenia
4,8 tis.
Aktíva
50,6 tis.
Vlastné imanie
47 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
7,2 %

2018

Tržby
229,9 tis.
Výsledok hospodárenia
72,7 tis.
Aktíva
102,4 tis.
Vlastné imanie
85,2 tis.
Daň z príjmu
19,7 tis.
Zadlženosť
16,8 %

2017

Tržby
193,5 tis.
Výsledok hospodárenia
59,4 tis.
Aktíva
88,9 tis.
Vlastné imanie
71,9 tis.
Daň z príjmu
16,3 tis.
Zadlženosť
19,1 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API