Súhrn
- Vznik
- 03. 01. 200026 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
- Tržby
- 106 302 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DOMECO SLOVAKIA, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36235253
- daňové identifikačné číslo
- 2020192515
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020192515
- Sídlo
- Námestie Slobody 4284/36A, 92600 Sereď, Slovenská republika
- Územie
- Sereďokres GalantaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 01. 2000
- V registri
- 26 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 11824/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 910372
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 03. 01. 2000 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 03. 01. 2000 | — |
| sprostredkovateľská činnosť | 03. 01. 2000 | — |
| vykonávanie bytových a občianskych stavieb | 03. 01. 2000 | — |
| montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadení | 10. 02. 2005 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020192515 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2000 |
| daňové identifikačné číslo | 2020192515 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −1 569 € a znížila tržby o ▼3 % na 106,3 tisíc eur.
Tržby
106 302 €
▼ 3,4 %Výsledok hospodárenia
−1 569 €
▼ 160,2 %Aktíva
186 482 €
▼ 1,4 %Vlastné imanie
15 488 €
▼ 9,2 %Zadlženosť
91,7 %
Hrubá marža
−0,6 %
Čistá marža
−1,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 120,6 tis. | 131,6 tis. | 125,9 tis. | 110 tis. | 106,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 617 | 1,3 tis. | −2,5 tis. | 2,6 tis. | −1,6 tis. |
| Aktíva | 250,2 tis. | 220,2 tis. | 211,4 tis. | 189,1 tis. | 186,5 tis. |
| Vlastné imanie | 15,7 tis. | 17 tis. | 14,4 tis. | 17,1 tis. | 15,5 tis. |
| Daň z príjmu | 457 | 811 | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 93,7 % | 92,3 % | 93,2 % | 91,0 % | 91,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 106,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,6 tis.
- Aktíva
- 186,5 tis.
- Vlastné imanie
- 15,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 91,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 110 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,6 tis.
- Aktíva
- 189,1 tis.
- Vlastné imanie
- 17,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 91,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 125,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,5 tis.
- Aktíva
- 211,4 tis.
- Vlastné imanie
- 14,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 93,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 131,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,3 tis.
- Aktíva
- 220,2 tis.
- Vlastné imanie
- 17 tis.
- Daň z príjmu
- 811
- Zadlženosť
- 92,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 120,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 617
- Aktíva
- 250,2 tis.
- Vlastné imanie
- 15,7 tis.
- Daň z príjmu
- 457
- Zadlženosť
- 93,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.