Súhrn
- Vznik
- 03. 12. 199926 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 512 188 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- HOSAL Horné Saliby, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36234737
- daňové identifikačné číslo
- 2020193769
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020193769
- Sídlo
- 297, 92503 Horné Saliby, Slovenská republika
- Územie
- Horné Salibyokres GalantaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 12. 1999
- V registri
- 26 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 11772/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 837013
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 03. 12. 1999 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 03. 12. 1999 | — |
| sprostredkovateľská činnosť | 03. 12. 1999 | — |
| upratovacie a čistiace služby | 03. 12. 1999 | — |
| prevádzkovanie autokempingov a táboríšť po triedu * * * | 03. 12. 1999 | — |
| prevádzkovanie turistických nocľahární a chát po triedu * * * | 03. 12. 1999 | — |
| prevádzkovanie kúpaliska | 03. 12. 1999 | — |
| sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností | 03. 12. 1999 | — |
| nákup a predaj motorových vozidiel | 03. 12. 1999 | — |
| úprava verejnej zelene | 03. 12. 1999 | — |
| ručné výkopové a búracie práce | 12. 02. 2011 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 12. 02. 2011 | — |
| poskytovanie služieb mechanizmami | 12. 02. 2011 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 01. 02. 2012 | — |
| prevádzkovanie verejnej kanalizácie pre kategóriu K-II | 01. 02. 2012 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 04. 07. 2014 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 04. 07. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020193769 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 03. 01. 2000 |
| daňové identifikačné číslo | 2020193769 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 25. 02. 2021 (rok porušenia 2016).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −89 173 € a tržby bez zmeny na 512,2 tisíc eur.
Tržby
512 188 €
▲ 0,4 %Výsledok hospodárenia
−89 173 €
▼ 953,8 %Aktíva
145 812 €
▼ 9,7 %Vlastné imanie
36 055 €
▼ 67,5 %Zadlženosť
75,3 %
Hrubá marža
−16,7 %
Čistá marža
−17,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 369,2 tis. | 399 tis. | 482,3 tis. | 510,3 tis. | 512,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −6,8 tis. | −8,4 tis. | −30 tis. | 10,4 tis. | −89,2 tis. |
| Aktíva | 171,3 tis. | 172,1 tis. | 152,7 tis. | 161,5 tis. | 145,8 tis. |
| Vlastné imanie | 153,1 tis. | 145,5 tis. | 93,1 tis. | 110,9 tis. | 36,1 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 127 | 0 | 3,8 tis. | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 10,7 % | 15,5 % | 39,1 % | 31,3 % | 75,3 % |
aj 2015–2019 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 512,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −89,2 tis.
- Aktíva
- 145,8 tis.
- Vlastné imanie
- 36,1 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 75,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 510,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,4 tis.
- Aktíva
- 161,5 tis.
- Vlastné imanie
- 110,9 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 31,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 482,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −30 tis.
- Aktíva
- 152,7 tis.
- Vlastné imanie
- 93,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 39,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 399 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8,4 tis.
- Aktíva
- 172,1 tis.
- Vlastné imanie
- 145,5 tis.
- Daň z príjmu
- 127
- Zadlženosť
- 15,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 369,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,8 tis.
- Aktíva
- 171,3 tis.
- Vlastné imanie
- 153,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 10,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.