prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

CETEM, s r.o.

identifikačné číslo organizácie 36232068aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 03. 199927 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
212 295 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CETEM, s r.o.
identifikačné číslo organizácie
36232068
daňové identifikačné číslo
2020170152
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020170152
Sídlo
Dlhá 31, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 03. 1999
V registri
27 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 11457/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
924320
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)22. 03. 1999—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)22. 03. 1999—
sprostredkovateľská činnosť22. 03. 1999—
reklamné činnosti22. 03. 1999—
sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností31. 07. 2001—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020170152: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020170152: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020170152IČ DPH SK2020170152Obdobia daňových registráciíDIČ 2020170152: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020170152: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020170152IČ DPH SK2020170152Obdobia daňových registráciíDIČ 2020170152: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020170152: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020170152IČ DPH SK2020170152
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202017015211. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2001
daňové identifikačné číslo202017015210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 04. 2019 (rok porušenia 2015).

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 13. 07. 2023, rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila zisk o ▼45 % na 7 356 € a tržby bez zmeny na 212,3 tisíc eur.

Tržby

212 295 €

▲ 0,3 %

Výsledok hospodárenia

7 356 €

▼ 45,4 %

Aktíva

1 345 922 €

▼ 6,4 %

Vlastné imanie

518 613 €

▲ 1,4 %

Zadlženosť

46,4 %

Hrubá marža

5,2 %

Čistá marža

3,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 327 404 €. 2017: tržby 287 196 €. 2018: tržby 207 798 €. 2019: tržby 211 729 €. 2020: tržby 212 295 €.500 tis.250 tis.0327,4 tis.287,2 tis.207,8 tis.211,7 tis.212,3 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 327 404 €. 2017: tržby 287 196 €. 2018: tržby 207 798 €. 2019: tržby 211 729 €. 2020: tržby 212 295 €.500 tis.250 tis.0327,4 tis.287,2 tis.207,8 tis.211,7 tis.212,3 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 327 404 €. 2017: tržby 287 196 €. 2018: tržby 207 798 €. 2019: tržby 211 729 €. 2020: tržby 212 295 €.500 tis.250 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 44 433 €. 2017: výsledok hospodárenia −6 220 €. 2018: výsledok hospodárenia 23 934 €. 2019: výsledok hospodárenia 13 471 €. 2020: výsledok hospodárenia 7 356 €.50 tis.0−10 tis.+44,4 tis.−6,2 tis.+23,9 tis.+13,5 tis.+7,4 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 44 433 €. 2017: výsledok hospodárenia −6 220 €. 2018: výsledok hospodárenia 23 934 €. 2019: výsledok hospodárenia 13 471 €. 2020: výsledok hospodárenia 7 356 €.50 tis.0−10 tis.+44,4 tis.−6,2 tis.+23,9 tis.+13,5 tis.+7,4 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 44 433 €. 2017: výsledok hospodárenia −6 220 €. 2018: výsledok hospodárenia 23 934 €. 2019: výsledok hospodárenia 13 471 €. 2020: výsledok hospodárenia 7 356 €.50 tis.0−10 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 1 556 111 €, vlastné imanie 480 074 €. 2017: aktíva 1 684 910 €, vlastné imanie 473 854 €. 2018: aktíva 1 555 125 €, vlastné imanie 497 788 €. 2019: aktíva 1 437 540 €, vlastné imanie 511 258 €. 2020: aktíva 1 345 922 €, vlastné imanie 518 613 €.2 mil.1 mil.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 1 556 111 €, vlastné imanie 480 074 €. 2017: aktíva 1 684 910 €, vlastné imanie 473 854 €. 2018: aktíva 1 555 125 €, vlastné imanie 497 788 €. 2019: aktíva 1 437 540 €, vlastné imanie 511 258 €. 2020: aktíva 1 345 922 €, vlastné imanie 518 613 €.2 mil.1 mil.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 1 556 111 €, vlastné imanie 480 074 €. 2017: aktíva 1 684 910 €, vlastné imanie 473 854 €. 2018: aktíva 1 555 125 €, vlastné imanie 497 788 €. 2019: aktíva 1 437 540 €, vlastné imanie 511 258 €. 2020: aktíva 1 345 922 €, vlastné imanie 518 613 €.2 mil.1 mil.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 966 183 €, zásoby 355 981 €, pohľadávky 151 312 €, finančné účty 76 592 €. 2017: dlhodobý majetok 938 057 €, zásoby 349 987 €, pohľadávky 272 319 €, finančné účty 115 258 €. 2018: dlhodobý majetok 681 816 €, zásoby 354 478 €, pohľadávky 371 136 €, finančné účty 133 635 €. 2019: dlhodobý majetok 639 877 €, zásoby 347 010 €, pohľadávky 277 331 €, finančné účty 153 003 €. 2020: dlhodobý majetok 604 261 €, zásoby 322 062 €, pohľadávky 310 172 €, finančné účty 88 938 €.2 mil.1 mil.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 966 183 €, zásoby 355 981 €, pohľadávky 151 312 €, finančné účty 76 592 €. 2017: dlhodobý majetok 938 057 €, zásoby 349 987 €, pohľadávky 272 319 €, finančné účty 115 258 €. 2018: dlhodobý majetok 681 816 €, zásoby 354 478 €, pohľadávky 371 136 €, finančné účty 133 635 €. 2019: dlhodobý majetok 639 877 €, zásoby 347 010 €, pohľadávky 277 331 €, finančné účty 153 003 €. 2020: dlhodobý majetok 604 261 €, zásoby 322 062 €, pohľadávky 310 172 €, finančné účty 88 938 €.2 mil.1 mil.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 966 183 €, zásoby 355 981 €, pohľadávky 151 312 €, finančné účty 76 592 €. 2017: dlhodobý majetok 938 057 €, zásoby 349 987 €, pohľadávky 272 319 €, finančné účty 115 258 €. 2018: dlhodobý majetok 681 816 €, zásoby 354 478 €, pohľadávky 371 136 €, finančné účty 133 635 €. 2019: dlhodobý majetok 639 877 €, zásoby 347 010 €, pohľadávky 277 331 €, finančné účty 153 003 €. 2020: dlhodobý majetok 604 261 €, zásoby 322 062 €, pohľadávky 310 172 €, finančné účty 88 938 €.2 mil.1 mil.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 480 074 €, dlhodobé záväzky 408 238 €, krátkodobé záväzky 211 823 €. 2017: vlastné imanie 473 854 €, dlhodobé záväzky 311 035 €, krátkodobé záväzky 513 928 €. 2018: vlastné imanie 497 788 €, dlhodobé záväzky 233 364 €, krátkodobé záväzky 513 794 €. 2019: vlastné imanie 511 258 €, dlhodobé záväzky 233 315 €, krátkodobé záväzky 454 368 €. 2020: vlastné imanie 518 613 €, dlhodobé záväzky 163 883 €, krátkodobé záväzky 460 617 €.2 mil.1 mil.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 480 074 €, dlhodobé záväzky 408 238 €, krátkodobé záväzky 211 823 €. 2017: vlastné imanie 473 854 €, dlhodobé záväzky 311 035 €, krátkodobé záväzky 513 928 €. 2018: vlastné imanie 497 788 €, dlhodobé záväzky 233 364 €, krátkodobé záväzky 513 794 €. 2019: vlastné imanie 511 258 €, dlhodobé záväzky 233 315 €, krátkodobé záväzky 454 368 €. 2020: vlastné imanie 518 613 €, dlhodobé záväzky 163 883 €, krátkodobé záväzky 460 617 €.2 mil.1 mil.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 480 074 €, dlhodobé záväzky 408 238 €, krátkodobé záväzky 211 823 €. 2017: vlastné imanie 473 854 €, dlhodobé záväzky 311 035 €, krátkodobé záväzky 513 928 €. 2018: vlastné imanie 497 788 €, dlhodobé záväzky 233 364 €, krátkodobé záväzky 513 794 €. 2019: vlastné imanie 511 258 €, dlhodobé záväzky 233 315 €, krátkodobé záväzky 454 368 €. 2020: vlastné imanie 518 613 €, dlhodobé záväzky 163 883 €, krátkodobé záväzky 460 617 €.2 mil.1 mil.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 15 673 €. 2017: daň z príjmu 4 257 €. 2018: daň z príjmu 8 784 €. 2019: daň z príjmu 1 832 €. 2020: daň z príjmu 3 701 €.20 tis.10 tis.015,7 tis.4,3 tis.8,8 tis.1,8 tis.3,7 tis.20162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 15 673 €. 2017: daň z príjmu 4 257 €. 2018: daň z príjmu 8 784 €. 2019: daň z príjmu 1 832 €. 2020: daň z príjmu 3 701 €.20 tis.10 tis.015,7 tis.4,3 tis.8,8 tis.1,8 tis.3,7 tis.20162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 15 673 €. 2017: daň z príjmu 4 257 €. 2018: daň z príjmu 8 784 €. 2019: daň z príjmu 1 832 €. 2020: daň z príjmu 3 701 €.20 tis.10 tis.0201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby327,4 tis.287,2 tis.207,8 tis.211,7 tis.212,3 tis.
Výsledok hospodárenia44,4 tis.−6,2 tis.23,9 tis.13,5 tis.7,4 tis.
Aktíva1,56 mil.1,68 mil.1,56 mil.1,44 mil.1,35 mil.
Vlastné imanie480,1 tis.473,9 tis.497,8 tis.511,3 tis.518,6 tis.
Daň z príjmu15,7 tis.4,3 tis.8,8 tis.1,8 tis.3,7 tis.
Zadlženosť39,8 %49,0 %48,0 %47,8 %46,4 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
212,3 tis.
Výsledok hospodárenia
7,4 tis.
Aktíva
1,35 mil.
Vlastné imanie
518,6 tis.
Daň z príjmu
3,7 tis.
Zadlženosť
46,4 %

2019

Tržby
211,7 tis.
Výsledok hospodárenia
13,5 tis.
Aktíva
1,44 mil.
Vlastné imanie
511,3 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
47,8 %

2018

Tržby
207,8 tis.
Výsledok hospodárenia
23,9 tis.
Aktíva
1,56 mil.
Vlastné imanie
497,8 tis.
Daň z príjmu
8,8 tis.
Zadlženosť
48,0 %

2017

Tržby
287,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,2 tis.
Aktíva
1,68 mil.
Vlastné imanie
473,9 tis.
Daň z príjmu
4,3 tis.
Zadlženosť
49,0 %

2016

Tržby
327,4 tis.
Výsledok hospodárenia
44,4 tis.
Aktíva
1,56 mil.
Vlastné imanie
480,1 tis.
Daň z príjmu
15,7 tis.
Zadlženosť
39,8 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API