prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Žrebčín Kobyľany, s.r.o. v likvidácii

identifikačné číslo organizácie 36229113zaniknutý 30. 04. 2022otvorený dlh

Súhrn

Vznik
31. 08. 199823 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €11/2021 — 02/2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Žrebčín Kobyľany, s.r.o. v likvidácii
identifikačné číslo organizácie
36229113
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
353, 90872 Radošovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
31. 08. 1998
Zánik
30. 04. 2022
V registri
23 rokov 7 mesiacov
Stav
zaniknutý 30. 04. 2022
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 11151/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
944819

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 11/2021 — 02/2022 znížila zisk o ▼100 % na 0 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

0 €

▼ 100,0 %

Aktíva

33 524 €

▲ 1,0 %

Vlastné imanie

33 524 €

▼ 0,2 %

Zadlženosť

0,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 27 648 €. 2015: tržby 5 380 €. 2020: tržby 38 684 €. 01/2021 — 10/2021: tržby 0 €. 11/2021 — 02/2022: tržby 0 €.50 tis.25 tis.027,6 tis.5,4 tis.38,7 tis.0020142015202001/2021 — 10/202111/2021 — 02/2022Tržby2014: tržby 27 648 €. 2015: tržby 5 380 €. 2020: tržby 38 684 €. 01/2021 — 10/2021: tržby 0 €. 11/2021 — 02/2022: tržby 0 €.50 tis.25 tis.027,6 tis.38,7 tis.02014202011/2021 — 02/2022Tržby2014: tržby 27 648 €. 2015: tržby 5 380 €. 2020: tržby 38 684 €. 01/2021 — 10/2021: tržby 0 €. 11/2021 — 02/2022: tržby 0 €.50 tis.25 tis.00201511/2021 — 02/2022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −20 634 €. 2015: výsledok hospodárenia −52 034 €. 2020: výsledok hospodárenia 39 790 €. 01/2021 — 10/2021: výsledok hospodárenia 26 957 €. 11/2021 — 02/2022: výsledok hospodárenia 0 €.50 tis.0−100 tis.−20,6 tis.−52 tis.+39,8 tis.+27 tis.020142015202001/2021 — 10/202111/2021 — 02/2022Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −20 634 €. 2015: výsledok hospodárenia −52 034 €. 2020: výsledok hospodárenia 39 790 €. 01/2021 — 10/2021: výsledok hospodárenia 26 957 €. 11/2021 — 02/2022: výsledok hospodárenia 0 €.50 tis.0−100 tis.−20,6 tis.+39,8 tis.02014202011/2021 — 02/2022Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −20 634 €. 2015: výsledok hospodárenia −52 034 €. 2020: výsledok hospodárenia 39 790 €. 01/2021 — 10/2021: výsledok hospodárenia 26 957 €. 11/2021 — 02/2022: výsledok hospodárenia 0 €.50 tis.0−100 tis.0201411/2021 — 02/2022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 41 048 €, vlastné imanie −89 016 €. 2015: aktíva 23 518 €, vlastné imanie −142 083 €. 2020: aktíva 36 279 €, vlastné imanie −281 565 €. 01/2021 — 10/2021: aktíva 33 182 €, vlastné imanie 33 596 €. 11/2021 — 02/2022: aktíva 33 524 €, vlastné imanie 33 524 €.50 tis.0−500 tis.20142015202001/2021 — 10/202111/2021 — 02/2022Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 41 048 €, vlastné imanie −89 016 €. 2015: aktíva 23 518 €, vlastné imanie −142 083 €. 2020: aktíva 36 279 €, vlastné imanie −281 565 €. 01/2021 — 10/2021: aktíva 33 182 €, vlastné imanie 33 596 €. 11/2021 — 02/2022: aktíva 33 524 €, vlastné imanie 33 524 €.50 tis.0−500 tis.2014202011/2021 — 02/2022Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 41 048 €, vlastné imanie −89 016 €. 2015: aktíva 23 518 €, vlastné imanie −142 083 €. 2020: aktíva 36 279 €, vlastné imanie −281 565 €. 01/2021 — 10/2021: aktíva 33 182 €, vlastné imanie 33 596 €. 11/2021 — 02/2022: aktíva 33 524 €, vlastné imanie 33 524 €.50 tis.0−500 tis.201411/2021 — 02/2022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 17 922 €, zásoby 5 233 €, pohľadávky 3 049 €, finančné účty 14 844 €. 2015: dlhodobý majetok 8 274 €, zásoby 5 876 €, pohľadávky 5 333 €, finančné účty 4 035 €. 2020: dlhodobý majetok 154 €, zásoby 6 478 €, pohľadávky 2 320 €, finančné účty 27 327 €. 01/2021 — 10/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 178 €, finančné účty 33 004 €. 11/2021 — 02/2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 33 524 €.50 tis.25 tis.020142015202001/2021 — 10/202111/2021 — 02/2022Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 17 922 €, zásoby 5 233 €, pohľadávky 3 049 €, finančné účty 14 844 €. 2015: dlhodobý majetok 8 274 €, zásoby 5 876 €, pohľadávky 5 333 €, finančné účty 4 035 €. 2020: dlhodobý majetok 154 €, zásoby 6 478 €, pohľadávky 2 320 €, finančné účty 27 327 €. 01/2021 — 10/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 178 €, finančné účty 33 004 €. 11/2021 — 02/2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 33 524 €.50 tis.25 tis.02014202011/2021 — 02/2022Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 17 922 €, zásoby 5 233 €, pohľadávky 3 049 €, finančné účty 14 844 €. 2015: dlhodobý majetok 8 274 €, zásoby 5 876 €, pohľadávky 5 333 €, finančné účty 4 035 €. 2020: dlhodobý majetok 154 €, zásoby 6 478 €, pohľadávky 2 320 €, finančné účty 27 327 €. 01/2021 — 10/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 178 €, finančné účty 33 004 €. 11/2021 — 02/2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 33 524 €.50 tis.25 tis.0201511/2021 — 02/2022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −89 016 €, dlhodobé záväzky 666 €, krátkodobé záväzky 129 398 €. 2015: vlastné imanie −142 083 €, dlhodobé záväzky 740 €, krátkodobé záväzky 164 861 €. 2020: vlastné imanie −281 565 €, dlhodobé záväzky 1 956 €, krátkodobé záväzky 315 888 €. 01/2021 — 10/2021: vlastné imanie 33 596 €, dlhodobé záväzky 1 956 €, krátkodobé záväzky −2 370 €. 11/2021 — 02/2022: vlastné imanie 33 524 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.500 tis.0−500 tis.20142015202001/2021 — 10/202111/2021 — 02/2022Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −89 016 €, dlhodobé záväzky 666 €, krátkodobé záväzky 129 398 €. 2015: vlastné imanie −142 083 €, dlhodobé záväzky 740 €, krátkodobé záväzky 164 861 €. 2020: vlastné imanie −281 565 €, dlhodobé záväzky 1 956 €, krátkodobé záväzky 315 888 €. 01/2021 — 10/2021: vlastné imanie 33 596 €, dlhodobé záväzky 1 956 €, krátkodobé záväzky −2 370 €. 11/2021 — 02/2022: vlastné imanie 33 524 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.500 tis.0−500 tis.2014202011/2021 — 02/2022Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −89 016 €, dlhodobé záväzky 666 €, krátkodobé záväzky 129 398 €. 2015: vlastné imanie −142 083 €, dlhodobé záväzky 740 €, krátkodobé záväzky 164 861 €. 2020: vlastné imanie −281 565 €, dlhodobé záväzky 1 956 €, krátkodobé záväzky 315 888 €. 01/2021 — 10/2021: vlastné imanie 33 596 €, dlhodobé záväzky 1 956 €, krátkodobé záväzky −2 370 €. 11/2021 — 02/2022: vlastné imanie 33 524 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.500 tis.0−500 tis.201411/2021 — 02/2022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 960 €. 2020: daň z príjmu 3 379 €. 01/2021 — 10/2021: daň z príjmu 550 €. 11/2021 — 02/2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.009603,4 tis.550020142015202001/2021 — 10/202111/2021 — 02/2022Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 960 €. 2020: daň z príjmu 3 379 €. 01/2021 — 10/2021: daň z príjmu 550 €. 11/2021 — 02/2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.003,4 tis.02014202011/2021 — 02/2022Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 960 €. 2020: daň z príjmu 3 379 €. 01/2021 — 10/2021: daň z príjmu 550 €. 11/2021 — 02/2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.09600201511/2021 — 02/2022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok01/2021 — 10/2021Závierka v registri účtovných závierok11/2021 — 02/2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby27,6 tis.5,4 tis.38,7 tis.00
Výsledok hospodárenia−20,6 tis.−52 tis.39,8 tis.27 tis.0
Aktíva41 tis.23,5 tis.36,3 tis.33,2 tis.33,5 tis.
Vlastné imanie−89 tis.−142,1 tis.−281,6 tis.33,6 tis.33,5 tis.
Daň z príjmu09603,4 tis.5500
Zadlženosť316,9 %704,1 %876,1 %−1,2 %0,0 %

11/2021 — 02/2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
33,5 tis.
Vlastné imanie
33,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

01/2021 — 10/2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
27 tis.
Aktíva
33,2 tis.
Vlastné imanie
33,6 tis.
Daň z príjmu
550
Zadlženosť
−1,2 %

2020

Tržby
38,7 tis.
Výsledok hospodárenia
39,8 tis.
Aktíva
36,3 tis.
Vlastné imanie
−281,6 tis.
Daň z príjmu
3,4 tis.
Zadlženosť
876,1 %

2015

Tržby
5,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−52 tis.
Aktíva
23,5 tis.
Vlastné imanie
−142,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
704,1 %

2014

Tržby
27,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−20,6 tis.
Aktíva
41 tis.
Vlastné imanie
−89 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
316,9 %

04

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

05

Prepojenia

06

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

07

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API