prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

West East Alliance, a. s.

identifikačné číslo organizácie 36228729aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 07. 199828 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Akciová spoločnosťkód 121
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
171 098 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
West East Alliance, a. s.
identifikačné číslo organizácie
36228729
daňové identifikačné číslo
2020184067
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020184067
Sídlo
Robotnícka 79, 90501 Senica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Akciová spoločnosť (121)
Vznik
22. 07. 1998
V registri
28 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sa, vložka č. 10079/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
986045
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poľnohospodárska výroba vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskyh výrobkov a plodov za účelom ich spracovania alebo ďalšieho predaja22. 07. 1998—
sprostredkovateľská činnosť22. 07. 1998—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti22. 07. 1998—
mechanizované zemné práce22. 07. 1998—
piliarska výroba19. 08. 1998—
špedičná činnosť19. 08. 1998—
miesto uloženia písomností nearchívnej povahy30. 09. 1998—
reklamné činnosti30. 09. 1998—
zasielateľstvo30. 09. 1998—
pohostinská činnosť (bez ubytovacích zariadení)30. 09. 1998—
ťažba dreva25. 11. 2003—
práca s motorovou pílou25. 11. 2003—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien25. 11. 2003—
výkon činnosti stavbyvedúceho25. 11. 2003—
výkon činnosti stavebného dozoru25. 11. 2003—
prenájom hnuteľných vecí11. 04. 2008—
skladovanie11. 04. 2008—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí11. 04. 2008—
počítačové služby11. 04. 2008—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov11. 04. 2008—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom11. 04. 2008—
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)11. 04. 2008—
organizovanie dobrovoľných dražieb11. 04. 2008—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov16. 12. 2010—
podlahárstvo16. 12. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020184067: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020184067: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020184067IČ DPH SK2020184067Obdobia daňových registráciíDIČ 2020184067: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020184067: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020184067IČ DPH SK2020184067Obdobia daňových registráciíDIČ 2020184067: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020184067: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020184067IČ DPH SK2020184067
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202018406711. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 06. 08. 1998
daňové identifikačné číslo202018406710. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲238 % na 3 385 € a znížila tržby o ▼34 % na 171,1 tisíc eur.

Tržby

171 098 €

▼ 34,2 %

Výsledok hospodárenia

3 385 €

▲ 238,2 %

Aktíva

94 379 €

▼ 32,8 %

Vlastné imanie

62 591 €

▲ 141,2 %

Zadlženosť

33,7 %

Hrubá marža

2,5 %

Čistá marža

2,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 109 192 €. 2021: tržby 182 540 €. 2022: tržby 288 324 €. 2023: tržby 260 208 €. 2024: tržby 171 098 €.500 tis.250 tis.0109,2 tis.182,5 tis.288,3 tis.260,2 tis.171,1 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 109 192 €. 2021: tržby 182 540 €. 2022: tržby 288 324 €. 2023: tržby 260 208 €. 2024: tržby 171 098 €.500 tis.250 tis.0109,2 tis.182,5 tis.288,3 tis.260,2 tis.171,1 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 109 192 €. 2021: tržby 182 540 €. 2022: tržby 288 324 €. 2023: tržby 260 208 €. 2024: tržby 171 098 €.500 tis.250 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 2 160 €. 2021: výsledok hospodárenia 11 438 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 647 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 001 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 385 €.20 tis.10 tis.0+2,2 tis.+11,4 tis.+1,6 tis.+1 tis.+3,4 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 2 160 €. 2021: výsledok hospodárenia 11 438 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 647 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 001 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 385 €.20 tis.10 tis.0+2,2 tis.+11,4 tis.+1,6 tis.+1 tis.+3,4 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 2 160 €. 2021: výsledok hospodárenia 11 438 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 647 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 001 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 385 €.20 tis.10 tis.0202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 104 052 €, vlastné imanie 11 859 €. 2021: aktíva 139 601 €, vlastné imanie 23 297 €. 2022: aktíva 142 990 €, vlastné imanie 24 945 €. 2023: aktíva 140 515 €, vlastné imanie 25 946 €. 2024: aktíva 94 379 €, vlastné imanie 62 591 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 104 052 €, vlastné imanie 11 859 €. 2021: aktíva 139 601 €, vlastné imanie 23 297 €. 2022: aktíva 142 990 €, vlastné imanie 24 945 €. 2023: aktíva 140 515 €, vlastné imanie 25 946 €. 2024: aktíva 94 379 €, vlastné imanie 62 591 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 104 052 €, vlastné imanie 11 859 €. 2021: aktíva 139 601 €, vlastné imanie 23 297 €. 2022: aktíva 142 990 €, vlastné imanie 24 945 €. 2023: aktíva 140 515 €, vlastné imanie 25 946 €. 2024: aktíva 94 379 €, vlastné imanie 62 591 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 103 718 €, finančné účty 334 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 123 581 €, finančné účty 16 020 €. 2022: dlhodobý majetok 40 989 €, zásoby 0 €, pohľadávky 88 687 €, finančné účty 13 314 €. 2023: dlhodobý majetok 30 742 €, zásoby 0 €, pohľadávky 96 558 €, finančné účty 13 215 €. 2024: dlhodobý majetok 20 495 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 669 €, finančné účty 18 215 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 103 718 €, finančné účty 334 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 123 581 €, finančné účty 16 020 €. 2022: dlhodobý majetok 40 989 €, zásoby 0 €, pohľadávky 88 687 €, finančné účty 13 314 €. 2023: dlhodobý majetok 30 742 €, zásoby 0 €, pohľadávky 96 558 €, finančné účty 13 215 €. 2024: dlhodobý majetok 20 495 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 669 €, finančné účty 18 215 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 103 718 €, finančné účty 334 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 123 581 €, finančné účty 16 020 €. 2022: dlhodobý majetok 40 989 €, zásoby 0 €, pohľadávky 88 687 €, finančné účty 13 314 €. 2023: dlhodobý majetok 30 742 €, zásoby 0 €, pohľadávky 96 558 €, finančné účty 13 215 €. 2024: dlhodobý majetok 20 495 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 669 €, finančné účty 18 215 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 11 859 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 92 193 €. 2021: vlastné imanie 23 297 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 116 299 €. 2022: vlastné imanie 24 945 €, dlhodobé záväzky 18 062 €, krátkodobé záväzky 99 983 €. 2023: vlastné imanie 25 946 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 114 569 €. 2024: vlastné imanie 62 591 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 788 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 11 859 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 92 193 €. 2021: vlastné imanie 23 297 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 116 299 €. 2022: vlastné imanie 24 945 €, dlhodobé záväzky 18 062 €, krátkodobé záväzky 99 983 €. 2023: vlastné imanie 25 946 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 114 569 €. 2024: vlastné imanie 62 591 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 788 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 11 859 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 92 193 €. 2021: vlastné imanie 23 297 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 116 299 €. 2022: vlastné imanie 24 945 €, dlhodobé záväzky 18 062 €, krátkodobé záväzky 99 983 €. 2023: vlastné imanie 25 946 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 114 569 €. 2024: vlastné imanie 62 591 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 788 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 574 €. 2021: daň z príjmu 3 063 €. 2022: daň z príjmu 571 €. 2023: daň z príjmu 266 €. 2024: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.05743,1 tis.57126696020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 574 €. 2021: daň z príjmu 3 063 €. 2022: daň z príjmu 571 €. 2023: daň z príjmu 266 €. 2024: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.05743,1 tis.57126696020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 574 €. 2021: daň z príjmu 3 063 €. 2022: daň z príjmu 571 €. 2023: daň z príjmu 266 €. 2024: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.0574571960202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby109,2 tis.182,5 tis.288,3 tis.260,2 tis.171,1 tis.
Výsledok hospodárenia2,2 tis.11,4 tis.1,6 tis.1 tis.3,4 tis.
Aktíva104,1 tis.139,6 tis.143 tis.140,5 tis.94,4 tis.
Vlastné imanie11,9 tis.23,3 tis.24,9 tis.25,9 tis.62,6 tis.
Daň z príjmu5743,1 tis.571266960
Zadlženosť88,6 %83,3 %82,6 %81,5 %33,7 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
171,1 tis.
Výsledok hospodárenia
3,4 tis.
Aktíva
94,4 tis.
Vlastné imanie
62,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
33,7 %

2023

Tržby
260,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1 tis.
Aktíva
140,5 tis.
Vlastné imanie
25,9 tis.
Daň z príjmu
266
Zadlženosť
81,5 %

2022

Tržby
288,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
143 tis.
Vlastné imanie
24,9 tis.
Daň z príjmu
571
Zadlženosť
82,6 %

2021

Tržby
182,5 tis.
Výsledok hospodárenia
11,4 tis.
Aktíva
139,6 tis.
Vlastné imanie
23,3 tis.
Daň z príjmu
3,1 tis.
Zadlženosť
83,3 %

2020

Tržby
109,2 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
104,1 tis.
Vlastné imanie
11,9 tis.
Daň z príjmu
574
Zadlženosť
88,6 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API