Súhrn
- Vznik
- 03. 07. 199729 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 35 000 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- EXEKUČNO - INKASNÁ AGENTÚRA, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36222054
- daňové identifikačné číslo
- 2021290678
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Priechodná 5, 97101 Prievidza, Slovenská republika
- Územie
- Prievidzaokres PrievidzaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 07. 1997
- V registri
- 29 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 26746/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 291228
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| maloobchod a veľkoobchod s tovarom v rozsahu voľnej živnosti | 03. 07. 1997 | — |
| sprostredkovateľská činnosť | 03. 07. 1997 | — |
| reklamné činnosti | 03. 07. 1997 | — |
| prevádzkovanie sauny | 03. 07. 1997 | — |
| masérske služby | 03. 07. 1997 | — |
| kozmentické služby | 03. 07. 1997 | — |
| manikúra a pedikúra | 03. 07. 1997 | — |
| kadernícke služby | 03. 07. 1997 | — |
| prevádzkovanie fitnes centra | 03. 07. 1997 | — |
| ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach | 03. 07. 1997 | — |
| pohostinská činnosť | 03. 07. 1997 | — |
| správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 18. 01. 2013 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 18. 01. 2013 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 18. 01. 2013 | — |
| poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 18. 01. 2013 | — |
| oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 18. 01. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021290678 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 zvýšila zisk o ▲133 % na 2 134 € a zvýšila tržby o ▲536 % na 35 tisíc eur.
Tržby
35 000 €
▲ 536,4 %Výsledok hospodárenia
2 134 €
▲ 132,7 %Aktíva
91 776 €
▼ 1,0 %Vlastné imanie
63 174 €
▲ 3,5 %Zadlženosť
31,2 %
Hrubá marža
9,8 %
Čistá marža
6,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 12 tis. | 39,5 tis. | 5,5 tis. | 35 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 550 | 12 tis. | 917 | 2,1 tis. |
| Aktíva | 161,8 tis. | 79,8 tis. | 92,7 tis. | 91,8 tis. |
| Vlastné imanie | 46 tis. | 59,5 tis. | 61 tis. | 63,2 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 4 tis. | 1,1 tis. | 1,3 tis. |
| Zadlženosť | 71,5 % | 25,4 % | 34,1 % | 31,2 % |
2018
- Tržby
- 35 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,1 tis.
- Aktíva
- 91,8 tis.
- Vlastné imanie
- 63,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 31,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 5,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 917
- Aktíva
- 92,7 tis.
- Vlastné imanie
- 61 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 34,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 39,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12 tis.
- Aktíva
- 79,8 tis.
- Vlastné imanie
- 59,5 tis.
- Daň z príjmu
- 4 tis.
- Zadlženosť
- 25,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 12 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 550
- Aktíva
- 161,8 tis.
- Vlastné imanie
- 46 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 71,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.