Súhrn
- Vznik
- 12. 02. 199729 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 474 320 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- IMMO, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36218596
- daňové identifikačné číslo
- 2020162749
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020162749
- Sídlo
- Trnavská 838, 92532 Veľká Mača, Slovenská republika
- Územie
- Veľká Mačaokres GalantaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 02. 1997
- V registri
- 29 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 10064/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 869791
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 12. 02. 1997 | — |
| sprostredkovateľská činnosť (s výnimkou činností vylúčených z pôsobnosti Živnostenského zákona) | 12. 02. 1997 | — |
| realitná agentúra-činnosti v oblasti nehnuteľností | 12. 02. 1997 | — |
| výroba pekárenských výrobkov | 26. 04. 1999 | — |
| výroba cukrárskych výrobkov | 26. 04. 1999 | — |
| vedenie účtovníctva | 31. 07. 2025 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 31. 07. 2025 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 31. 07. 2025 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 31. 07. 2025 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy | 31. 07. 2025 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 31. 07. 2025 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 31. 07. 2025 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 31. 07. 2025 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020162749 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 1999 |
| daňové identifikačné číslo | 2020162749 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Union zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 24. 10. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Union zdravotná poisťovňa | 25. 09. 2026 – 22. 10. 2026 ukončené | 21. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 zvýšila zisk o ▲309 % na 29 193 € a zvýšila tržby o ▲18 % na 474,3 tisíc eur.
Tržby
474 320 €
▲ 17,5 %Výsledok hospodárenia
29 193 €
▲ 309,0 %Aktíva
518 741 €
▼ 33,8 %Vlastné imanie
419 966 €
▼ 35,3 %Zadlženosť
19,0 %
Hrubá marža
8,1 %
Čistá marža
6,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 401 tis. | 395,6 tis. | 358,2 tis. | 403,5 tis. | 474,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 52,6 tis. | 46,6 tis. | 6,1 tis. | 7,1 tis. | 29,2 tis. |
| Aktíva | 815,4 tis. | 809 tis. | 778,4 tis. | 783,3 tis. | 518,7 tis. |
| Vlastné imanie | 730,8 tis. | 688,2 tis. | 647,7 tis. | 648,7 tis. | 420 tis. |
| Daň z príjmu | 14,1 tis. | 12,7 tis. | 2 tis. | 2,3 tis. | 9,1 tis. |
| Zadlženosť | 10,4 % | 14,9 % | 16,8 % | 17,2 % | 19,0 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 474,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 29,2 tis.
- Aktíva
- 518,7 tis.
- Vlastné imanie
- 420 tis.
- Daň z príjmu
- 9,1 tis.
- Zadlženosť
- 19,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 403,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,1 tis.
- Aktíva
- 783,3 tis.
- Vlastné imanie
- 648,7 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 17,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 358,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,1 tis.
- Aktíva
- 778,4 tis.
- Vlastné imanie
- 647,7 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 16,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 395,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 46,6 tis.
- Aktíva
- 809 tis.
- Vlastné imanie
- 688,2 tis.
- Daň z príjmu
- 12,7 tis.
- Zadlženosť
- 14,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 401 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 52,6 tis.
- Aktíva
- 815,4 tis.
- Vlastné imanie
- 730,8 tis.
- Daň z príjmu
- 14,1 tis.
- Zadlženosť
- 10,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.