Súhrn
- Vznik
- 02. 08. 200224 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 11 923 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AG EDIT s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36215783
- daňové identifikačné číslo
- 2021683444
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021683444
- Sídlo
- Levočská 11, 08001 Prešov, Slovenská republika
- Územie
- Prešovokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 02. 08. 2002
- V registri
- 24 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 25024/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 625582
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 02. 08. 2002 | — |
| podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu a služieb | 02. 08. 2002 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností | 02. 08. 2002 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností | 02. 08. 2002 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 02. 08. 2002 | — |
| správa nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktu | 02. 08. 2002 | — |
| činnosť ekonomických, účtovných a organizačných poradcov | 02. 08. 2002 | — |
| vedenie účtovníctva | 02. 08. 2002 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 12. 02. 2019 do 06. 02. 2026 · na vlastnú žiadosť
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021683444 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2005 |
| daňové identifikačné číslo | 2021683444 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼100 % na 3 088 € a znížila tržby o ▼69 % na 11,9 tisíc eur.
Tržby
11 923 €
▼ 69,2 %Výsledok hospodárenia
3 088 €
▼ 99,5 %Aktíva
550 682 €
▼ 21,1 %Vlastné imanie
633 772 €
▼ 8,8 %Zadlženosť
−15,1 %
Hrubá marža
28,8 %
Čistá marža
25,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 96,8 tis. | 99,7 tis. | 135,7 tis. | 38,7 tis. | 11,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −4,1 tis. | 9,9 tis. | 13,4 tis. | 659,3 tis. | 3,1 tis. |
| Aktíva | 224 tis. | 216,9 tis. | 276,2 tis. | 697,7 tis. | 550,7 tis. |
| Vlastné imanie | 19,5 tis. | 21,7 tis. | 35,6 tis. | 695,2 tis. | 633,8 tis. |
| Daň z príjmu | 32 | 1,8 tis. | 9,4 tis. | 190 tis. | 340 |
| Zadlženosť | 91,3 % | 90,0 % | 87,1 % | 0,4 % | −15,1 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 11,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 550,7 tis.
- Vlastné imanie
- 633,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- −15,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 38,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 659,3 tis.
- Aktíva
- 697,7 tis.
- Vlastné imanie
- 695,2 tis.
- Daň z príjmu
- 190 tis.
- Zadlženosť
- 0,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 135,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,4 tis.
- Aktíva
- 276,2 tis.
- Vlastné imanie
- 35,6 tis.
- Daň z príjmu
- 9,4 tis.
- Zadlženosť
- 87,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 99,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,9 tis.
- Aktíva
- 216,9 tis.
- Vlastné imanie
- 21,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,8 tis.
- Zadlženosť
- 90,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 96,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,1 tis.
- Aktíva
- 224 tis.
- Vlastné imanie
- 19,5 tis.
- Daň z príjmu
- 32
- Zadlženosť
- 91,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.