Súhrn
- Vznik
- 24. 07. 200224 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 27 343 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- CHATEAU VINIČKY, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36215635
- daňové identifikačné číslo
- 2020062990
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020062990
- Sídlo
- Rozvojová 2, 040 11 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Juhokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 07. 2002
- V registri
- 24 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 41149/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1003591
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovanie obchodu a služieb | 30. 03. 2017 | — |
| leasingová a akvizičná činnosť | 30. 03. 2017 | — |
| faktoring | 30. 03. 2017 | — |
| maloobchod s liehovinami, nealkoholickými nápojmi, mliečnymi výrobkami, cukrovinkami a pochutinami | 30. 03. 2017 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína a destilátov | 30. 03. 2017 | — |
| výroba vína | 30. 03. 2017 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 30. 03. 2017 | — |
| organizovanie seminárov a výstav | 30. 03. 2017 | — |
| poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb | 30. 03. 2017 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb | 30. 03. 2017 | — |
| reklamná činnosť | 30. 03. 2017 | — |
| poľnohospodárska prvovýroba | 30. 03. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020062990 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2003 |
| daňové identifikačné číslo | 2020062990 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −34 694 € a znížila tržby o ▼56 % na 27,3 tisíc eur.
Tržby
27 343 €
▼ 55,9 %Výsledok hospodárenia
−34 694 €
▼ 117,1 %Aktíva
32 379 €
▼ 55,4 %Vlastné imanie
−86 840 €
▼ 66,5 %Zadlženosť
368,2 %
Hrubá marža
−125,6 %
Čistá marža
−126,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 65,9 tis. | 58,5 tis. | 46 tis. | 62 tis. | 27,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 26,5 tis. | −16,3 tis. | −36,3 tis. | −16 tis. | −34,7 tis. |
| Aktíva | 78,3 tis. | 80,1 tis. | 75,5 tis. | 72,5 tis. | 32,4 tis. |
| Vlastné imanie | 16,5 tis. | 187 | −36,2 tis. | −52,1 tis. | −86,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 960 | 340 |
| Zadlženosť | 79,0 % | 99,8 % | 146,9 % | 171,9 % | 368,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 27,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −34,7 tis.
- Aktíva
- 32,4 tis.
- Vlastné imanie
- −86,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 368,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 62 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −16 tis.
- Aktíva
- 72,5 tis.
- Vlastné imanie
- −52,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 171,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 46 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −36,3 tis.
- Aktíva
- 75,5 tis.
- Vlastné imanie
- −36,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 146,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 58,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −16,3 tis.
- Aktíva
- 80,1 tis.
- Vlastné imanie
- 187
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 99,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 65,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 26,5 tis.
- Aktíva
- 78,3 tis.
- Vlastné imanie
- 16,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 79,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).