prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

ALBATROS TOUR Rožňava, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36215511aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
30. 07. 200224 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
88 100 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ALBATROS TOUR Rožňava, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36215511
daňové identifikačné číslo
2021685446
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021685446
Sídlo
Polomská 553, 04921 Betliar, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
30. 07. 2002
V registri
24 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 13410/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
768248
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )30. 07. 2002—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod )30. 07. 2002—
sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti30. 07. 2002—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti30. 07. 2002—
kancelárske a sekretárske služby ( vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb )30. 07. 2002—
prekladateľské a tlmočnícke služby30. 07. 2002—
prevádzkovanie cestovnej agentúry30. 07. 2002—
reklamná činnosť30. 07. 2002—
prevádzka športových zariadení a zariadení týkajúcich sa telesnej pohody01. 09. 2004—
ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činností01. 09. 2004—
predaj nápojov na priamu konzumáciu (hostince, bary)01. 09. 2004—
predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok01. 09. 2004—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál01. 09. 2004—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečných nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov01. 09. 2004—
prenájom a servis športového náradia01. 09. 2004—
usporiadanie a prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí01. 09. 2004—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu01. 09. 2004—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021685446: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021685446: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021685446IČ DPH SK2021685446Obdobia daňových registráciíDIČ 2021685446: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021685446: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021685446IČ DPH SK2021685446Obdobia daňových registráciíDIČ 2021685446: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021685446: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021685446IČ DPH SK2021685446
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202168544611. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2008
daňové identifikačné číslo202168544610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −24 744 € a zvýšila tržby o ▲3 % na 88,1 tisíc eur.

Tržby

88 100 €

▲ 3,0 %

Výsledok hospodárenia

−24 744 €

▲ 35,2 %

Aktíva

119 391 €

▼ 13,0 %

Vlastné imanie

17 807 €

▲ 125,8 %

Zadlženosť

85,1 %

Hrubá marža

−27,0 %

Čistá marža

−28,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 40 261 €. 2022: tržby 58 031 €. 2023: tržby 67 674 €. 2024: tržby 85 530 €. 2025: tržby 88 100 €.100 tis.50 tis.040,3 tis.58 tis.67,7 tis.85,5 tis.88,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 40 261 €. 2022: tržby 58 031 €. 2023: tržby 67 674 €. 2024: tržby 85 530 €. 2025: tržby 88 100 €.100 tis.50 tis.040,3 tis.58 tis.67,7 tis.85,5 tis.88,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 40 261 €. 2022: tržby 58 031 €. 2023: tržby 67 674 €. 2024: tržby 85 530 €. 2025: tržby 88 100 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −41 758 €. 2022: výsledok hospodárenia −49 755 €. 2023: výsledok hospodárenia −50 969 €. 2024: výsledok hospodárenia −38 203 €. 2025: výsledok hospodárenia −24 744 €.0−100 tis.−41,8 tis.−49,8 tis.−51 tis.−38,2 tis.−24,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −41 758 €. 2022: výsledok hospodárenia −49 755 €. 2023: výsledok hospodárenia −50 969 €. 2024: výsledok hospodárenia −38 203 €. 2025: výsledok hospodárenia −24 744 €.0−100 tis.−41,8 tis.−49,8 tis.−51 tis.−38,2 tis.−24,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −41 758 €. 2022: výsledok hospodárenia −49 755 €. 2023: výsledok hospodárenia −50 969 €. 2024: výsledok hospodárenia −38 203 €. 2025: výsledok hospodárenia −24 744 €.0−100 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 190 363 €, vlastné imanie −83 884 €. 2022: aktíva 177 504 €, vlastné imanie 20 028 €. 2023: aktíva 149 965 €, vlastné imanie −30 941 €. 2024: aktíva 137 288 €, vlastné imanie −69 144 €. 2025: aktíva 119 391 €, vlastné imanie 17 807 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 190 363 €, vlastné imanie −83 884 €. 2022: aktíva 177 504 €, vlastné imanie 20 028 €. 2023: aktíva 149 965 €, vlastné imanie −30 941 €. 2024: aktíva 137 288 €, vlastné imanie −69 144 €. 2025: aktíva 119 391 €, vlastné imanie 17 807 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 190 363 €, vlastné imanie −83 884 €. 2022: aktíva 177 504 €, vlastné imanie 20 028 €. 2023: aktíva 149 965 €, vlastné imanie −30 941 €. 2024: aktíva 137 288 €, vlastné imanie −69 144 €. 2025: aktíva 119 391 €, vlastné imanie 17 807 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 177 193 €, zásoby 210 €, pohľadávky 9 584 €, finančné účty 3 376 €. 2022: dlhodobý majetok 167 221 €, zásoby 482 €, pohľadávky 2 906 €, finančné účty 6 895 €. 2023: dlhodobý majetok 141 754 €, zásoby 574 €, pohľadávky 6 068 €, finančné účty 1 569 €. 2024: dlhodobý majetok 122 998 €, zásoby 1 496 €, pohľadávky 5 235 €, finančné účty 7 559 €. 2025: dlhodobý majetok 109 081 €, zásoby 1 571 €, pohľadávky 5 263 €, finančné účty 3 476 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 177 193 €, zásoby 210 €, pohľadávky 9 584 €, finančné účty 3 376 €. 2022: dlhodobý majetok 167 221 €, zásoby 482 €, pohľadávky 2 906 €, finančné účty 6 895 €. 2023: dlhodobý majetok 141 754 €, zásoby 574 €, pohľadávky 6 068 €, finančné účty 1 569 €. 2024: dlhodobý majetok 122 998 €, zásoby 1 496 €, pohľadávky 5 235 €, finančné účty 7 559 €. 2025: dlhodobý majetok 109 081 €, zásoby 1 571 €, pohľadávky 5 263 €, finančné účty 3 476 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 177 193 €, zásoby 210 €, pohľadávky 9 584 €, finančné účty 3 376 €. 2022: dlhodobý majetok 167 221 €, zásoby 482 €, pohľadávky 2 906 €, finančné účty 6 895 €. 2023: dlhodobý majetok 141 754 €, zásoby 574 €, pohľadávky 6 068 €, finančné účty 1 569 €. 2024: dlhodobý majetok 122 998 €, zásoby 1 496 €, pohľadávky 5 235 €, finančné účty 7 559 €. 2025: dlhodobý majetok 109 081 €, zásoby 1 571 €, pohľadávky 5 263 €, finančné účty 3 476 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −83 884 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 274 247 €. 2022: vlastné imanie 20 028 €, dlhodobé záväzky 1 111 €, krátkodobé záväzky 156 365 €. 2023: vlastné imanie −30 941 €, dlhodobé záväzky 1 228 €, krátkodobé záväzky 155 473 €. 2024: vlastné imanie −69 144 €, dlhodobé záväzky 1 367 €, krátkodobé záväzky 185 868 €. 2025: vlastné imanie 17 807 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 101 584 €.500 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −83 884 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 274 247 €. 2022: vlastné imanie 20 028 €, dlhodobé záväzky 1 111 €, krátkodobé záväzky 156 365 €. 2023: vlastné imanie −30 941 €, dlhodobé záväzky 1 228 €, krátkodobé záväzky 155 473 €. 2024: vlastné imanie −69 144 €, dlhodobé záväzky 1 367 €, krátkodobé záväzky 185 868 €. 2025: vlastné imanie 17 807 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 101 584 €.500 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −83 884 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 274 247 €. 2022: vlastné imanie 20 028 €, dlhodobé záväzky 1 111 €, krátkodobé záväzky 156 365 €. 2023: vlastné imanie −30 941 €, dlhodobé záväzky 1 228 €, krátkodobé záväzky 155 473 €. 2024: vlastné imanie −69 144 €, dlhodobé záväzky 1 367 €, krátkodobé záväzky 185 868 €. 2025: vlastné imanie 17 807 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 101 584 €.500 tis.0−100 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby40,3 tis.58 tis.67,7 tis.85,5 tis.88,1 tis.
Výsledok hospodárenia−41,8 tis.−49,8 tis.−51 tis.−38,2 tis.−24,7 tis.
Aktíva190,4 tis.177,5 tis.150 tis.137,3 tis.119,4 tis.
Vlastné imanie−83,9 tis.20 tis.−30,9 tis.−69,1 tis.17,8 tis.
Daň z príjmu000960960
Zadlženosť144,1 %88,7 %104,5 %136,4 %85,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
88,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−24,7 tis.
Aktíva
119,4 tis.
Vlastné imanie
17,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
85,1 %

2024

Tržby
85,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−38,2 tis.
Aktíva
137,3 tis.
Vlastné imanie
−69,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
136,4 %

2023

Tržby
67,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−51 tis.
Aktíva
150 tis.
Vlastné imanie
−30,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
104,5 %

2022

Tržby
58 tis.
Výsledok hospodárenia
−49,8 tis.
Aktíva
177,5 tis.
Vlastné imanie
20 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
88,7 %

2021

Tržby
40,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−41,8 tis.
Aktíva
190,4 tis.
Vlastné imanie
−83,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
144,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API