Súhrn
- Vznik
- 23. 04. 200224 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MIRAND s.r.o. Trebišov
- identifikačné číslo organizácie
- 36213900
- daňové identifikačné číslo
- 2021667175
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- M. R. Štefánika 232, 07501 Trebišov, Slovenská republika
- Územie
- Trebišovokres TrebišovKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 04. 2002
- V registri
- 24 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 13237/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 870929
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 23. 04. 2002 | — |
| maloobchod a veľkoobchod: textil, odevy, obuv, kožená galantéria, elektro, kozmetika, hračky, papier, ovocie, zelenina, tabakové výrobky, alkoholické a nealkoholické nápoje v originálnom balení, potraviny, stavebný materiál, železiarsky tovar, keramické výrobky, sklo, farby, fotomateriál, rybárske a športové potreby, knihy, časopisy, čistiace a pracie prostriedky, poľnohospodárske výrobky, výpočtová technika, motorové vozidlá a náhradné diely, použitý tovar-komisionálny tovar | 23. 04. 2002 | — |
| ambulantný predaj | 23. 04. 2002 | — |
| oprava a montáž športových potrieb | 23. 04. 2002 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností | 23. 04. 2002 | — |
| vedenie účtovnej evidencie | 23. 04. 2002 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 23. 04. 2002 | — |
| pomocné stavebné práce | 23. 04. 2002 | — |
| výroba textilných výrobkov | 23. 04. 2002 | — |
| krajčírstvo | 23. 04. 2002 | — |
| faktoring a forfaiting | 23. 04. 2002 | — |
| finančný leasing | 23. 04. 2002 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021667175 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 strata bez zmeny na −394 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−394 €
bez zmenyAktíva
153 €
▼ 72,0 %Vlastné imanie
−214 €
▼ 218,9 %Zadlženosť
239,9 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −54 | 101 | −54 | −394 | −394 |
| Aktíva | 709 | 655 | 601 | 547 | 153 |
| Vlastné imanie | 527 | 628 | 574 | 180 | −214 |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 25,7 % | 4,1 % | 4,5 % | 67,1 % | 239,9 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −394
- Aktíva
- 153
- Vlastné imanie
- −214
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 239,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −394
- Aktíva
- 547
- Vlastné imanie
- 180
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 67,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −54
- Aktíva
- 601
- Vlastné imanie
- 574
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 4,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 101
- Aktíva
- 655
- Vlastné imanie
- 628
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 4,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −54
- Aktíva
- 709
- Vlastné imanie
- 527
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 25,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.