prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

DOM FARIEB, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 36213101aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 03. 200224 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DOM FARIEB, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
36213101
daňové identifikačné číslo
2020054663
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020054663
Sídlo
Svätovavrinecká 13920/10, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 03. 2002
V registri
24 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 163847/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
733133

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020054663: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020054663: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020054663IČ DPH SK2020054663Obdobia daňových registráciíDIČ 2020054663: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020054663: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020054663IČ DPH SK2020054663Obdobia daňových registráciíDIČ 2020054663: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020054663: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020054663IČ DPH SK2020054663
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202005466311. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2002
daňové identifikačné číslo202005466310. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila stratu na −26 182 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−26 182 €

▲ 9,7 %

Aktíva

102 901 €

▼ 20,6 %

Vlastné imanie

99 790 €

▼ 20,8 %

Zadlženosť

3,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 771 904 €. 2018: tržby 124 352 €. 2019: tržby 6 395 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0771,9 tis.124,4 tis.6,4 tis.0020172018201920202021Tržby2017: tržby 771 904 €. 2018: tržby 124 352 €. 2019: tržby 6 395 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0771,9 tis.124,4 tis.6,4 tis.0020172018201920202021Tržby2017: tržby 771 904 €. 2018: tržby 124 352 €. 2019: tržby 6 395 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.1 mil.500 tis.00201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 33 035 €. 2018: výsledok hospodárenia 197 626 €. 2019: výsledok hospodárenia −28 065 €. 2020: výsledok hospodárenia −28 987 €. 2021: výsledok hospodárenia −26 182 €.200 tis.0−50 tis.+33 tis.+197,6 tis.−28,1 tis.−29 tis.−26,2 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 33 035 €. 2018: výsledok hospodárenia 197 626 €. 2019: výsledok hospodárenia −28 065 €. 2020: výsledok hospodárenia −28 987 €. 2021: výsledok hospodárenia −26 182 €.200 tis.0−50 tis.+33 tis.−28,1 tis.−26,2 tis.201720192021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 33 035 €. 2018: výsledok hospodárenia 197 626 €. 2019: výsledok hospodárenia −28 065 €. 2020: výsledok hospodárenia −28 987 €. 2021: výsledok hospodárenia −26 182 €.200 tis.0−50 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 220 596 €, vlastné imanie 85 644 €. 2018: aktíva 329 237 €, vlastné imanie 283 024 €. 2019: aktíva 258 486 €, vlastné imanie 254 959 €. 2020: aktíva 129 528 €, vlastné imanie 125 972 €. 2021: aktíva 102 901 €, vlastné imanie 99 790 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 220 596 €, vlastné imanie 85 644 €. 2018: aktíva 329 237 €, vlastné imanie 283 024 €. 2019: aktíva 258 486 €, vlastné imanie 254 959 €. 2020: aktíva 129 528 €, vlastné imanie 125 972 €. 2021: aktíva 102 901 €, vlastné imanie 99 790 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 220 596 €, vlastné imanie 85 644 €. 2018: aktíva 329 237 €, vlastné imanie 283 024 €. 2019: aktíva 258 486 €, vlastné imanie 254 959 €. 2020: aktíva 129 528 €, vlastné imanie 125 972 €. 2021: aktíva 102 901 €, vlastné imanie 99 790 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 373 €, zásoby 102 658 €, pohľadávky 4 591 €, finančné účty 112 430 €. 2018: dlhodobý majetok 65 127 €, zásoby 0 €, pohľadávky 315 €, finančné účty 263 204 €. 2019: dlhodobý majetok 44 595 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 507 €, finančné účty 211 384 €. 2020: dlhodobý majetok 24 222 €, zásoby 0 €, pohľadávky 306 €, finančné účty 105 000 €. 2021: dlhodobý majetok 3 848 €, zásoby 0 €, pohľadávky 159 €, finančné účty 98 894 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 373 €, zásoby 102 658 €, pohľadávky 4 591 €, finančné účty 112 430 €. 2018: dlhodobý majetok 65 127 €, zásoby 0 €, pohľadávky 315 €, finančné účty 263 204 €. 2019: dlhodobý majetok 44 595 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 507 €, finančné účty 211 384 €. 2020: dlhodobý majetok 24 222 €, zásoby 0 €, pohľadávky 306 €, finančné účty 105 000 €. 2021: dlhodobý majetok 3 848 €, zásoby 0 €, pohľadávky 159 €, finančné účty 98 894 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 373 €, zásoby 102 658 €, pohľadávky 4 591 €, finančné účty 112 430 €. 2018: dlhodobý majetok 65 127 €, zásoby 0 €, pohľadávky 315 €, finančné účty 263 204 €. 2019: dlhodobý majetok 44 595 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 507 €, finančné účty 211 384 €. 2020: dlhodobý majetok 24 222 €, zásoby 0 €, pohľadávky 306 €, finančné účty 105 000 €. 2021: dlhodobý majetok 3 848 €, zásoby 0 €, pohľadávky 159 €, finančné účty 98 894 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 85 644 €, dlhodobé záväzky 2 527 €, krátkodobé záväzky 132 425 €. 2018: vlastné imanie 283 024 €, dlhodobé záväzky 2 541 €, krátkodobé záväzky 43 672 €. 2019: vlastné imanie 254 959 €, dlhodobé záväzky 2 554 €, krátkodobé záväzky 973 €. 2020: vlastné imanie 125 972 €, dlhodobé záväzky 2 566 €, krátkodobé záväzky 990 €. 2021: vlastné imanie 99 790 €, dlhodobé záväzky 2 574 €, krátkodobé záväzky 537 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 85 644 €, dlhodobé záväzky 2 527 €, krátkodobé záväzky 132 425 €. 2018: vlastné imanie 283 024 €, dlhodobé záväzky 2 541 €, krátkodobé záväzky 43 672 €. 2019: vlastné imanie 254 959 €, dlhodobé záväzky 2 554 €, krátkodobé záväzky 973 €. 2020: vlastné imanie 125 972 €, dlhodobé záväzky 2 566 €, krátkodobé záväzky 990 €. 2021: vlastné imanie 99 790 €, dlhodobé záväzky 2 574 €, krátkodobé záväzky 537 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 85 644 €, dlhodobé záväzky 2 527 €, krátkodobé záväzky 132 425 €. 2018: vlastné imanie 283 024 €, dlhodobé záväzky 2 541 €, krátkodobé záväzky 43 672 €. 2019: vlastné imanie 254 959 €, dlhodobé záväzky 2 554 €, krátkodobé záväzky 973 €. 2020: vlastné imanie 125 972 €, dlhodobé záväzky 2 566 €, krátkodobé záväzky 990 €. 2021: vlastné imanie 99 790 €, dlhodobé záväzky 2 574 €, krátkodobé záväzky 537 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 8 814 €. 2018: daň z príjmu 52 649 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.100 tis.50 tis.08,8 tis.52,6 tis.00020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 8 814 €. 2018: daň z príjmu 52 649 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.100 tis.50 tis.08,8 tis.52,6 tis.00020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 8 814 €. 2018: daň z príjmu 52 649 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.100 tis.50 tis.000201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby771,9 tis.124,4 tis.6,4 tis.00
Výsledok hospodárenia33 tis.197,6 tis.−28,1 tis.−29 tis.−26,2 tis.
Aktíva220,6 tis.329,2 tis.258,5 tis.129,5 tis.102,9 tis.
Vlastné imanie85,6 tis.283 tis.255 tis.126 tis.99,8 tis.
Daň z príjmu8,8 tis.52,6 tis.000
Zadlženosť61,2 %14,0 %1,4 %2,7 %3,0 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−26,2 tis.
Aktíva
102,9 tis.
Vlastné imanie
99,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
3,0 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−29 tis.
Aktíva
129,5 tis.
Vlastné imanie
126 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2,7 %

2019

Tržby
6,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−28,1 tis.
Aktíva
258,5 tis.
Vlastné imanie
255 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1,4 %

2018

Tržby
124,4 tis.
Výsledok hospodárenia
197,6 tis.
Aktíva
329,2 tis.
Vlastné imanie
283 tis.
Daň z príjmu
52,6 tis.
Zadlženosť
14,0 %

2017

Tržby
771,9 tis.
Výsledok hospodárenia
33 tis.
Aktíva
220,6 tis.
Vlastné imanie
85,6 tis.
Daň z príjmu
8,8 tis.
Zadlženosť
61,2 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API