Súhrn
- Vznik
- 03. 10. 200125 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 14 695 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- EKUS Consulting, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36209546
- daňové identifikačné číslo
- 2021594366
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Sokolovská 178/8, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Západokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 10. 2001
- V registri
- 25 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 12778/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 730961
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| vedenie účtovníctva | 03. 10. 2001 | — |
| činnosť účtovných poradcov | 03. 10. 2001 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 03. 10. 2001 | — |
| poradenské služby k technickému vybaveniu počítača /hardware/ | 03. 10. 2001 | — |
| poradenské služby a dodávanie programového vybavenia počítača /software/ | 03. 10. 2001 | — |
| spracovanie údajov | 03. 10. 2001 | — |
| služby súvisiace s činnosťou databánk | 03. 10. 2001 | — |
| konzultačné služby pri výbere, vývoji a implementácií informačných systémov pre finančné riadenie a vedenie účtovníctva | 03. 10. 2001 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 03. 10. 2001 | — |
| poradenská činnosť v oblasti predmetu podnikania | 03. 10. 2001 | — |
| prenájom motorových vozidiel | 03. 10. 2001 | — |
| veľkoobchod a maloobchod: potraviny, mäso a mäsové výrobky, nápoje, sklo, porcelán, keramika, športové potreby, nábytok, výrobky z dreva, stavebné materiály, stroje a strojné zariadenia, drogériový tovar, kozmetika, domáce potreby, papierenské výrobky, kancelárske potreby, železiarsky tovar, obuv, textil, odevy, elektronika, kožená galantéria, textilná galantéria, výpočtová technika, motorové vozidlá, kvety, bytové doplnky | 03. 10. 2001 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb, pozemnej dopravy a kultúry | 03. 10. 2001 | — |
| faktoring a forfaiting | 03. 10. 2001 | — |
| inzertná a akvizičná činnosť | 03. 10. 2001 | — |
| finančný leasing | 03. 10. 2001 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností /realitná činnosť/ | 03. 10. 2001 | — |
| prenájom nehnuteľností | 03. 10. 2001 | — |
| zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov | 03. 10. 2001 | — |
| upratovacie a čistiace práce | 03. 10. 2001 | — |
| organizovanie školení, seminárov, kurzov, jazykových kurzov, odborných konferencií, výstav a spoločenských podujatí | 03. 10. 2001 | — |
| vydávanie periodických a neperiodických publikácií | 03. 10. 2001 | — |
| maliarske, natieračské a sklenárske práce | 03. 10. 2001 | — |
| prípravné práce pre stavbu | 03. 10. 2001 | — |
| skladovanie-prevádzkovanie neverejného skladu | 03. 10. 2001 | — |
| dlhodobá úschova registratúry nearchívnej povahy | 03. 10. 2001 | — |
| prevádzkovanie cestovnej kancelárie | 03. 10. 2001 | — |
| prevádzkovanie cestovnej agentúry | 03. 10. 2001 | — |
| ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy ***, v kempingoch triedy *** a vo vyšších triedach | 03. 10. 2001 | — |
| prevádzkovanie rekondičných, regeneračných a oddychových zariadení | 03. 10. 2001 | — |
| vykonávanie dražieb mimo výkon rozhodnutia | 03. 10. 2001 | — |
| činnosť colného deklaranta | 03. 10. 2001 | — |
| poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu | 03. 10. 2001 | — |
| informačné služby prostredníctvom komunikačnej a výpočtovej techniky | 03. 10. 2001 | — |
| vydavateľská činnosť | 03. 10. 2001 | — |
| vývoj a výskum v oblasti ekonomických a spoločenských vied | 03. 10. 2001 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 03. 10. 2001 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021594366 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 sa zo straty dostalo na zisk 1 027 € a zvýšila tržby o ▲13 % na 14,7 tisíc eur.
Tržby
14 695 €
▲ 13,4 %Výsledok hospodárenia
1 027 €
▲ 309,6 %Aktíva
28 804 €
▲ 12,8 %Vlastné imanie
20 334 €
▲ 5,3 %Zadlženosť
29,4 %
Hrubá marža
8,2 %
Čistá marža
7,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 14,9 tis. | 24,6 tis. | 12,8 tis. | 13 tis. | 14,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 95 | 2 tis. | 390 | −490 | 1 tis. |
| Aktíva | 26,3 tis. | 22,8 tis. | 30,7 tis. | 25,5 tis. | 28,8 tis. |
| Vlastné imanie | 14 tis. | 19,6 tis. | 20 tis. | 19,3 tis. | 20,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 223 | 69 | 0 | 181 |
| Zadlženosť | 46,7 % | 14,2 % | 35,0 % | 24,4 % | 29,4 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 14,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1 tis.
- Aktíva
- 28,8 tis.
- Vlastné imanie
- 20,3 tis.
- Daň z príjmu
- 181
- Zadlženosť
- 29,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 13 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −490
- Aktíva
- 25,5 tis.
- Vlastné imanie
- 19,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 24,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 12,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 390
- Aktíva
- 30,7 tis.
- Vlastné imanie
- 20 tis.
- Daň z príjmu
- 69
- Zadlženosť
- 35,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 24,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2 tis.
- Aktíva
- 22,8 tis.
- Vlastné imanie
- 19,6 tis.
- Daň z príjmu
- 223
- Zadlženosť
- 14,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 14,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 95
- Aktíva
- 26,3 tis.
- Vlastné imanie
- 14 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 46,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.