prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

S.E.M.I., s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36208612aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 08. 200125 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 14. 10. 2026
Tržby
852 085 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
S.E.M.I., s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36208612
daňové identifikačné číslo
2020048294
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020048294
Sídlo
Ulica 1. mája 1397, 04018 Košice - mestská časť Krásna, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 08. 2001
V registri
25 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 12678/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
892442
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovanie pozemnej dopravy01. 08. 2001—
prenájom a leasing motorových vozidiel, stavebných strojov, zariadení a strojových základných prostriedkov01. 08. 2001—
prevádzkovanie neverejného skladu01. 08. 2001—
vybavovanie colných formalít, zastupovanie v colnom konaní01. 08. 2001—
poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb, okrem ekonomického, účtovného a organizačného poradenstva01. 08. 2001—
výstavnícka činnosť01. 08. 2001—
prevádzkovanie nevýherných hracích automatov01. 08. 2001—
prenájom výherných a nevýherných hracích automatov vrátane náhradných dielov k nim01. 08. 2001—
nákup a predaj motorových vozidiel, ich častí, náhradných dielov a príslušenstva01. 08. 2001—
búracie práce01. 08. 2001—
ubytovacie služby v rozsahu voľných živností01. 08. 2001—
komisionálny predaj v rozsahu voľných živností01. 08. 2001—
sprostredkovanie obchodu, služieb, dopravy a výroby01. 08. 2001—
sprostredkovanie nákupu, prenájmu a predaja nehnuteľností01. 08. 2001—
činnosti v oblasti nehnuteľností s vlastným alebo prenajatým majetkom01. 08. 2001—
sprostredkovateľské služby spojené s predajom obytných budov vrátane pozemkov01. 08. 2001—
prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom01. 08. 2001—
prenájom kancelárskych strojov a zariadení vrátane elektronických zariadení na spracovanie údajov01. 08. 2001—
prenájom hnuteľného majetku01. 08. 2001—
skladovanie s výnimkou prevádzkovania verejných skladov01. 08. 2001—
nákup a predaj kancelárskej a výpočtovej techniky a elektroniky01. 08. 2001—
dizajnérska činnosť01. 08. 2001—
grafické práce na počítači01. 08. 2001—
vydavateľské činnosti01. 08. 2001—
fotografické služby01. 08. 2001—
kopírovanie tlačív01. 08. 2001—
organizovanie kurzov, školení, športových a kultúrnych podujatí01. 08. 2001—
prevádzkovanie parkovísk01. 08. 2001—
odťahovacia služba01. 08. 2001—
nepravidelná neverejná cestná osobná doprava01. 08. 2001—
hudobná produkcia reprodukovanej hudby01. 08. 2001—
kancelárske a sekretárske služby01. 08. 2001—
prekladateľské a tlmočnícke služby01. 08. 2001—
reklamná, inzertná a propagačná činnosť01. 08. 2001—
predaj pomocou automatov obsluhovaných zákazníkom v rozsahu voľných živností01. 08. 2001—
upratovacie služby01. 08. 2001—
finančný leasing01. 08. 2001—
faktoring a forfaiting01. 08. 2001—
maliarske a natieračské práce01. 08. 2001—
prevádzkovanie tenisových kurtov01. 08. 2001—
predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok26. 05. 2005—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení20. 12. 2014—
organizovanie spoločenských podujatí20. 12. 2014—
prevádzkovanie športových zariadení20. 12. 2014—
sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta05. 11. 2016—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu14. 01. 2020—
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov14. 01. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)14. 01. 2020—
Výkon činnosti stavbyvedúceho03. 11. 2023—
Výkon činnosti stavebného dozoru03. 11. 2023—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien03. 11. 2023—
Prípravné práce k realizácii stavieb03. 11. 2023—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov03. 11. 2023—
Inžinierska činnosť , stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení03. 11. 2023—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 22. 12. 2023
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária JUDr. Vladimír Filičko, PhD., s. r. o. · od 22. 12. 2023

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020048294: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020048294: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020048294IČ DPH SK2020048294Obdobia daňových registráciíDIČ 2020048294: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020048294: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020048294IČ DPH SK2020048294Obdobia daňových registráciíDIČ 2020048294: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020048294: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020048294IČ DPH SK2020048294
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202004829411. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2002
daňové identifikačné číslo202004829410. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 14. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 14. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 14. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 14. 10. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 14. 10. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −94 418 € a znížila tržby o ▼21 % na 852,1 tisíc eur.

Tržby

852 085 €

▼ 20,6 %

Výsledok hospodárenia

−94 418 €

▼ 326,2 %

Aktíva

1 196 612 €

▼ 11,7 %

Vlastné imanie

621 300 €

▼ 13,2 %

Zadlženosť

48,2 %

Hrubá marža

−10,6 %

Čistá marža

−11,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 907 153 €. 2022: tržby 1 008 514 €. 2023: tržby 923 961 €. 2024: tržby 1 072 789 €. 2025: tržby 852 085 €.2 mil.1 mil.01,91 mil.1,01 mil.924 tis.1,07 mil.852,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 907 153 €. 2022: tržby 1 008 514 €. 2023: tržby 923 961 €. 2024: tržby 1 072 789 €. 2025: tržby 852 085 €.2 mil.1 mil.01,91 mil.1,01 mil.924 tis.1,07 mil.852,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 907 153 €. 2022: tržby 1 008 514 €. 2023: tržby 923 961 €. 2024: tržby 1 072 789 €. 2025: tržby 852 085 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −74 431 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 811 €. 2023: výsledok hospodárenia 143 595 €. 2024: výsledok hospodárenia 41 749 €. 2025: výsledok hospodárenia −94 418 €.200 tis.0−100 tis.−74,4 tis.−2,8 tis.+143,6 tis.+41,7 tis.−94,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −74 431 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 811 €. 2023: výsledok hospodárenia 143 595 €. 2024: výsledok hospodárenia 41 749 €. 2025: výsledok hospodárenia −94 418 €.200 tis.0−100 tis.−74,4 tis.−94,4 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −74 431 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 811 €. 2023: výsledok hospodárenia 143 595 €. 2024: výsledok hospodárenia 41 749 €. 2025: výsledok hospodárenia −94 418 €.200 tis.0−100 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 280 916 €, vlastné imanie 843 268 €. 2022: aktíva 1 318 385 €, vlastné imanie 840 370 €. 2023: aktíva 1 378 989 €, vlastné imanie 983 967 €. 2024: aktíva 1 354 586 €, vlastné imanie 715 716 €. 2025: aktíva 1 196 612 €, vlastné imanie 621 300 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 280 916 €, vlastné imanie 843 268 €. 2022: aktíva 1 318 385 €, vlastné imanie 840 370 €. 2023: aktíva 1 378 989 €, vlastné imanie 983 967 €. 2024: aktíva 1 354 586 €, vlastné imanie 715 716 €. 2025: aktíva 1 196 612 €, vlastné imanie 621 300 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 280 916 €, vlastné imanie 843 268 €. 2022: aktíva 1 318 385 €, vlastné imanie 840 370 €. 2023: aktíva 1 378 989 €, vlastné imanie 983 967 €. 2024: aktíva 1 354 586 €, vlastné imanie 715 716 €. 2025: aktíva 1 196 612 €, vlastné imanie 621 300 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 083 894 €, zásoby 30 099 €, pohľadávky 224 417 €, finančné účty −57 494 €. 2022: dlhodobý majetok 1 113 579 €, zásoby 9 365 €, pohľadávky 226 499 €, finančné účty −31 058 €. 2023: dlhodobý majetok 1 067 365 €, zásoby 16 178 €, pohľadávky 247 016 €, finančné účty 48 430 €. 2024: dlhodobý majetok 1 084 900 €, zásoby 7 957 €, pohľadávky 252 163 €, finančné účty 9 566 €. 2025: dlhodobý majetok 1 003 569 €, zásoby 15 378 €, pohľadávky 228 399 €, finančné účty −50 734 €.2 mil.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 083 894 €, zásoby 30 099 €, pohľadávky 224 417 €, finančné účty −57 494 €. 2022: dlhodobý majetok 1 113 579 €, zásoby 9 365 €, pohľadávky 226 499 €, finančné účty −31 058 €. 2023: dlhodobý majetok 1 067 365 €, zásoby 16 178 €, pohľadávky 247 016 €, finančné účty 48 430 €. 2024: dlhodobý majetok 1 084 900 €, zásoby 7 957 €, pohľadávky 252 163 €, finančné účty 9 566 €. 2025: dlhodobý majetok 1 003 569 €, zásoby 15 378 €, pohľadávky 228 399 €, finančné účty −50 734 €.2 mil.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 083 894 €, zásoby 30 099 €, pohľadávky 224 417 €, finančné účty −57 494 €. 2022: dlhodobý majetok 1 113 579 €, zásoby 9 365 €, pohľadávky 226 499 €, finančné účty −31 058 €. 2023: dlhodobý majetok 1 067 365 €, zásoby 16 178 €, pohľadávky 247 016 €, finančné účty 48 430 €. 2024: dlhodobý majetok 1 084 900 €, zásoby 7 957 €, pohľadávky 252 163 €, finančné účty 9 566 €. 2025: dlhodobý majetok 1 003 569 €, zásoby 15 378 €, pohľadávky 228 399 €, finančné účty −50 734 €.2 mil.0−100 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 843 268 €, dlhodobé záväzky 47 512 €, krátkodobé záväzky 389 116 €. 2022: vlastné imanie 840 370 €, dlhodobé záväzky 34 826 €, krátkodobé záväzky 442 327 €. 2023: vlastné imanie 983 967 €, dlhodobé záväzky 172 870 €, krátkodobé záväzky 210 706 €. 2024: vlastné imanie 715 716 €, dlhodobé záväzky 413 864 €, krátkodobé záväzky 225 154 €. 2025: vlastné imanie 621 300 €, dlhodobé záväzky 351 738 €, krátkodobé záväzky 225 021 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 843 268 €, dlhodobé záväzky 47 512 €, krátkodobé záväzky 389 116 €. 2022: vlastné imanie 840 370 €, dlhodobé záväzky 34 826 €, krátkodobé záväzky 442 327 €. 2023: vlastné imanie 983 967 €, dlhodobé záväzky 172 870 €, krátkodobé záväzky 210 706 €. 2024: vlastné imanie 715 716 €, dlhodobé záväzky 413 864 €, krátkodobé záväzky 225 154 €. 2025: vlastné imanie 621 300 €, dlhodobé záväzky 351 738 €, krátkodobé záväzky 225 021 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 843 268 €, dlhodobé záväzky 47 512 €, krátkodobé záväzky 389 116 €. 2022: vlastné imanie 840 370 €, dlhodobé záväzky 34 826 €, krátkodobé záväzky 442 327 €. 2023: vlastné imanie 983 967 €, dlhodobé záväzky 172 870 €, krátkodobé záväzky 210 706 €. 2024: vlastné imanie 715 716 €, dlhodobé záväzky 413 864 €, krátkodobé záväzky 225 154 €. 2025: vlastné imanie 621 300 €, dlhodobé záväzky 351 738 €, krátkodobé záväzky 225 021 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 4 956 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00005 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 4 956 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00005 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 4 956 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,91 mil.1,01 mil.924 tis.1,07 mil.852,1 tis.
Výsledok hospodárenia−74,4 tis.−2,8 tis.143,6 tis.41,7 tis.−94,4 tis.
Aktíva1,28 mil.1,32 mil.1,38 mil.1,35 mil.1,2 mil.
Vlastné imanie843,3 tis.840,4 tis.984 tis.715,7 tis.621,3 tis.
Daň z príjmu0005 tis.3,8 tis.
Zadlženosť34,1 %36,2 %27,8 %47,2 %48,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
852,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−94,4 tis.
Aktíva
1,2 mil.
Vlastné imanie
621,3 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
48,2 %

2024

Tržby
1,07 mil.
Výsledok hospodárenia
41,7 tis.
Aktíva
1,35 mil.
Vlastné imanie
715,7 tis.
Daň z príjmu
5 tis.
Zadlženosť
47,2 %

2023

Tržby
924 tis.
Výsledok hospodárenia
143,6 tis.
Aktíva
1,38 mil.
Vlastné imanie
984 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
27,8 %

2022

Tržby
1,01 mil.
Výsledok hospodárenia
−2,8 tis.
Aktíva
1,32 mil.
Vlastné imanie
840,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
36,2 %

2021

Tržby
1,91 mil.
Výsledok hospodárenia
−74,4 tis.
Aktíva
1,28 mil.
Vlastné imanie
843,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
34,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API